Puszysta modelka w stylu pin-up. Przed Wami seksowna i apetyczna Zuza! [ZDJĘCIA]

Modelki w rozmiarze xxl udowadniają, że piękno wcale nie zależy od literek czy cyfr na metce. Puszyste modelki tym razem wzięły udział w sesji stylizowanej na pin-up girls. Zuza poczuła się podczas sesji jak ryba w wodzie i doskonale wczuła się w rolę seksownej ikony lat 50. Co możecie zobaczyć w naszej galerii zdjęć. A jeszcze więcej w programie #Supermodelka Plus Size w środę 25 października, o godzinie 20:40 w Telewizji Polsat.
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

05.09.2018, 12:33

No bo wiesz, ponoć facet, który lubi wychudzone i płaskie dziewczyny, podświadomie jest gejem, bo one przypominają mu chłopców...

05.09.2018, 12:32

Artykuł znowu pisany przez geja lubiącego chłopców lub przez chudą chłopczycę liczącą każdą kalorię? Jakie xxl, jaka puszysta?!? To przecież najnormalniejsza w świecie kobieta! Jest przepiękna! Każde ciało bez wystających kości i żeber to już wg was otyłość? Stuknijcie się w łeb! Przez takie denne artykuły później młode i głupiutkie dziewczyny wpadają w depresję, anoreksję i bulimię, bo chorym ideałem jest wychudzony kościotrup pokryty skórą!

13.07.2018, 14:30

Wolę patelnię. ;))

28.04.2018, 08:28

TA dziewczyna jest puszysta? Rety, gdzie? Całkiem normalna, ładna, naturalna babka. Potem na takie artykuły natrafiają bezmyślne małolaty, które wpędzają się w kompleksy i choroby, katując się dietami i zmieniając się w kościsty, klekoczący wieszak. Chore media.

26.12.2017, 15:11

wygląd normalnej ,zdrowej, fajnej dziewczyny i takie modelki chętnie by się oglądało na pokazach mody zamiast modelek "wieszaków"

22.12.2017, 20:55

Ona jest normalna a nie puszysta.Gdzie wy macie oczy?

11.11.2017, 09:42

Dziewczyna fajna bo naturalna.
Jedynie fotograf do wymiany.

01.11.2017, 12:44

czy w/w Zuza jest apetyczna???? Szczerze wątpię...
Nic ciekawego...

27.10.2017, 22:30

Określenie "puszysta" tu nie pasuje. Ma "zapas" na zimę i tyle.

27.10.2017, 19:22

Ale beznadziejny fotograf, nie zrobił jej ani 1 dobrego zdjęcia.

27.10.2017, 10:47

"Dziewczyna bez brzucha to jak garnek bez ucha" - dobre, nie słyszałam takiego przysłowia :)) Ale jest taki rodzaj garnka bez ucha, tylko z rączką. Nazywa się rondel. Też bardzo pożyteczny w kuchni :))

26.10.2017, 21:59

Dziewczyna ma wszystko co potrzeba ale już nazywacie ją "puszysta". Puszyste to czekają u endokrynologa na wizytę. A tutaj Pani widać, że zdrowiutka. Takich Pań życzymy sobie więcej ;)

25.10.2017, 21:06

Teraz własnie nadchodzi era grubszych modelek a te chude ,wyglądające jak wieszaki ,do lamusa.Obrzydły wszystkim te szkielety,które miały tylko skórę i kości.
sprawdza sie przysłowie "dziewczyna bez brzucha to jak garnek bez ucha."