Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Nowe Aleksandrowo
Pokaż więcej
Ewa Chlabicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA LEWKOWSKIEGO
82
(26,11%)
Krzysztof Pogorzelski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CYBULSKIEGO
232
(73,89%)
Okręg 2
Dobrzyniewo Fabryczne, Leńce
Pokaż więcej
Waldemar Tokarzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA LEWKOWSKIEGO
100
(39,06%)
Wojciech Lenczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CYBULSKIEGO
156
(60,94%)
Okręg 3
Bohdan, Dobrzyniewo Kościelne, Ogrodniki
Pokaż więcej
Wioletta Ewa Oświecińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA LEWKOWSKIEGO
48
(16,55%)
Mirosław Kłosek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CYBULSKIEGO
87
(30,00%)
Mariusz Pieśniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE
97
(33,45%)
Paweł Chalecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CHALECKIEGO
58
(20,00%)
Okręg 4
Dobrzyniewo Duże ul. Białostocka, Jarzębinowa, Lipowa, Łąkowa, Spacerowa
Pokaż więcej
Mateusz Kulikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA LEWKOWSKIEGO
85
(34,41%)
Wojciech Adam Rybołowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CYBULSKIEGO
162
(65,59%)
Okręg 5
Dobrzyniewo Duże ul. Czterech Wiatrów, Dębowa, Ełcka, Klonowa, Kościelna, Sosnowa, Świerkowa, Szmaragdowa, Wierzbowa, Zagórna
Pokaż więcej
Ireneusz Lewkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA LEWKOWSKIEGO
144
(57,37%)
Marcin Chamerliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CYBULSKIEGO
107
(42,63%)
Okręg 6
Dobrzyniewo Duże ul. Brzozowa, Gruntowa, Klubowa, Leśna, Ogrodowa, Podleśna, Polna, Sadowa, Szkolna, Żwirowa
Pokaż więcej
Mieczysław Citko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA LEWKOWSKIEGO
104
(40,31%)
Janina Kozakiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CYBULSKIEGO
154
(59,69%)
Okręg 7
Obrubniki, Ponikła, Szaciły
Pokaż więcej
Marcin Skobodziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA LEWKOWSKIEGO
112
(41,64%)
Janusz Sobolewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CYBULSKIEGO
157
(58,36%)
Okręg 8
Letniki, Krynice, Podleńce
Pokaż więcej
Mariusz Lompart
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA LEWKOWSKIEGO
188
(47,84%)
Janusz Kitlas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CYBULSKIEGO
205
(52,16%)
Okręg 9
Chraboły, Kulikówka, Kopisk
Pokaż więcej
Grażyna Woźniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA LEWKOWSKIEGO
109
(37,72%)
Piotr Krawczeniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CYBULSKIEGO
92
(31,83%)
Mariusz Stępień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CHALECKIEGO
88
(30,45%)
Okręg 10
Kozińce, Zalesie Borsukówka, Kobuzie, Nowosiółki
Pokaż więcej
Adam Kruszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA LEWKOWSKIEGO
138
(45,25%)
Sylwia Naumnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CYBULSKIEGO
167
(54,75%)
Okręg 11
Pogorzałki Rybaki
Pokaż więcej
Michał Kaliszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA LEWKOWSKIEGO
57
(23,95%)
Iwona Sokół
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CYBULSKIEGO
181
(76,05%)
Okręg 12
Gniła, Jaworówka
Pokaż więcej
Beata Elżbieta Lenczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA LEWKOWSKIEGO
163
(64,68%)
Cezary Winnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CYBULSKIEGO
89
(35,32%)
Okręg 13
Fasty ul. Białostocka, ul. Św. Krzyża, Św. Franciszka z Asyżu
Pokaż więcej
Agnieszka Okuniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA LEWKOWSKIEGO
48
(23,76%)
Daniel Tofiło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CYBULSKIEGO
154
(76,24%)
Okręg 14
Fasty ul. Sz. Knyszyńska, Zajazd, Skrajna, Rolna, Przytulna, Morelowa, Łąkowa, Akacjowa, Dobrzyniewska, Polonijna, Zielona, Satynowa
Pokaż więcej
Barbara Turlińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA LEWKOWSKIEGO
81
(33,06%)
Katarzyna Pogorzelska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CYBULSKIEGO
164
(66,94%)
Okręg 15
Fasty ul. Dzikowska, Dobra, Bajeczna, Hydroforowa, Giełdowa, Leśna, Ładna, Łyskowska, Osiedlowa, Pogodna, Przytorowa, Słoneczna, Wiosenna.
Pokaż więcej
Karolina Szymańska Skowronek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA LEWKOWSKIEGO
167
(52,52%)
Eugeniusz Wróblewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CYBULSKIEGO
151
(47,48%)