Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część gminy Dębno obejmująca sołectwo: Cychry, Mostno, Więcław
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS DLA DĘBNA
-
19
Andrzej Adam Starczewski
120
(25,05%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Elżbieta Ewa Marciniszyn
113
(23,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ
-
15
Kazimierz Antoni Kasprowiak
104
(21,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ I NADZIEJA OBYWATELI
-
21
Mirosław Kucharski
142
(29,65%)
Okręg 2
Część gminy Dębno obejmująca sołectwa: Barnówko, Dolsk, Krężelin, Ostrowiec, Różańsko
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS DLA DĘBNA
-
19
Magdalena Karolina Kubiak-Jacura
129
(26,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Janina Anna Ostry
129
(26,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KULBICKIEGO
-
18
Grzegorz Stanisław Kulbicki
225
(46,58%)
Okręg 3
Część gminy Dębno obejmująca sołectwa: Dyszno, Grzymiradz, Warnice, Smolnica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS DLA DĘBNA
-
19
Roman Wojciechowski
133
(24,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
-
20
Jan Władysław Sypniewicz
119
(21,92%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marcin Stanisław Adamowicz
42
(7,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KULBICKIEGO
-
18
Ryszard Paweł Patkowski
90
(16,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ I NADZIEJA OBYWATELI
-
21
Andrzej Robert Łaszewski
103
(18,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA DĘBNA
-
14
Elżbieta Danuta Wojciechowska
56
(10,31%)
Okręg 4
Część gminy Dębno obejmująca sołectwa: Bogusław, Krześnica, Młyniska, Sarbinowo, Suchlica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
-
20
Zbigniew Kędzior
159
(31,86%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Barbara Błasiak
86
(17,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KULBICKIEGO
-
18
Agata Elwira Krawiec
233
(46,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ I NADZIEJA OBYWATELI
-
21
Beata Jarosławiec
21
(4,21%)
Okręg 5
Część gminy Dębno obejmująca sołectwa: Dargomyśl, Oborzany
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
-
20
Krzysztof Leszek Lenartowicz
182
(40,44%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Rafał Tadeusz Woźnica
52
(11,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ
-
15
Lucjan Sylwester Nowak
23
(5,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KULBICKIEGO
-
18
Łukasz Nowak
180
(40,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ I NADZIEJA OBYWATELI
-
21
Marek Władysław Sadło
13
(2,89%)
Okręg 6
Część miasta Dębno obejmująca ulice: Akacjowa, Alternatywy, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Chojeńska, Dębowa, Górna, Hołdownicza, Jana III Sobieskiego, Kaliny, Kasztanowa, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Kosynierów, Lawendowa, Lipowa, Makowa, Mieszka I, Migdałowa, Miła, Nizinna, Pługowa, Pogodna, Północna, Radosna, Rolnicza, Szczęśliwa, Wesoła, Wiejska, Wrzosowa, Wspólna, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Helena Franków
81
(13,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KULBICKIEGO
-
18
Joanna Misiewicz
115
(19,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ I NADZIEJA OBYWATELI
-
21
Monika Iwona Nizioł
16
(2,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWIE KULTURALNIE SPOŁECZNIE
-
17
Paweł Jan Baszczuk
145
(24,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA DĘBNA
-
14
Aleksandra Trusewicz
74
(12,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA I GOSPODARKA
-
22
Stanisław Janusz Witkowski
166
(27,81%)
Okręg 7
Część miasta Dębno obejmująca ulice: Ignacego Daszyńskiego, Dzicze, Gorzowska, Grunwaldzka, Grzybowa, Jeziorna, Juranda, Królowej Jadwigi, Myśliborska, Ogrodowa, Parkowa, Spacerowa, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wodna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
-
20
Mirosław Bogusław Handke
126
(23,86%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Leszek Tomasz Szóstka
88
(16,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KULBICKIEGO
-
18
Alicja Anna Sopińska
196
(37,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWIE KULTURALNIE SPOŁECZNIE
-
17
Grzegorz Roman Popławski
74
(14,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA DĘBNA
-
14
Dawid Eliasz Dobropolski
44
(8,33%)
Okręg 8
Część miasta Dębno obejmująca ulice: I Armii, Bursztynowa, Czereśniowa, Diamentowa, Jaśminowa, Kwiatowa, Łąkowa, Morelowa, Miodowa, Józefa Mireckiego, Stanisława Moniuszki, Owocowa, Perłowa, Różana, Rubinowa, Siewna, Słoneczna, Srebrna, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Złota
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS DLA DĘBNA
-
19
Adam Kowalski
26
(4,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
-
20
Tadeusz Rafał Kowalczyk
94
(15,11%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Joanna Szatanik-Buś
75
(12,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ
-
15
Dariusz Dutkiewicz
35
(5,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KULBICKIEGO
-
18
Marcin Jacek Krzysiak
162
(26,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ I NADZIEJA OBYWATELI
-
21
August Ciechanowicz
8
(1,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA DĘBNA
-
14
Małgorzata Zaradzka
103
(16,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DĘBNO
-
16
Antoni Sławnikowski
119
(19,13%)
Okręg 9
Część miasta Dębno obejmująca ulice: Armii Krajowej, Dargomyska, Kostrzyńska, Jana Matejki, Orla, Piasta, Prusiec, Rzemieślnicza, Salezjańska, Włościańska, Zachodnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS DLA DĘBNA
-
19
Tomasz Michał Wujda
81
(16,60%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Barbara Kornaś
104
(21,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KULBICKIEGO
-
18
Przemysław Błażej Kozłowski
172
(35,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ I NADZIEJA OBYWATELI
-
21
Danuta Lintner
22
(4,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWIE KULTURALNIE SPOŁECZNIE
-
17
Tomasz Pluciński
109
(22,34%)
Okręg 10
Część miasta Dębno obejmująca ulice: Bohaterów Września, Jana Pawła II, Krótka, Plac Zwycięstwa, Szara, Wincentego Witosa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS DLA DĘBNA
-
19
Adrian Piotr Biernacki
112
(20,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
-
20
Stanisław Łokietek
78
(14,58%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dorota Elżbieta Latuszek
98
(18,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ I NADZIEJA OBYWATELI
-
21
Stanisław Kazimierz Chęciński
17
(3,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA DĘBNA
-
14
Maciej Tomasz Sadłowski
108
(20,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DĘBNO
-
16
Władysław Zygmunt Sokalski
122
(22,80%)
Okręg 11
Część miasta Dębno obejmująca ulice: Boczna, Bolesława Chrobrego, Poprzeczna, Racławicka, Setna, Juliusza Słowackiego, Sportowa, Tartaczna, Willowa, Wolności
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
-
20
Halina Apolonia Stańczak
73
(13,77%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dariusz Szczepan Gaczyński
122
(23,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ
-
15
Jacek Paweł Sopiński
72
(13,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KULBICKIEGO
-
18
Mirosław Zbigniew Napieracz
174
(32,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ I NADZIEJA OBYWATELI
-
21
Violetta Olechnowicz
16
(3,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA DĘBNA
-
14
Krzysztof Jan Batory
73
(13,77%)
Okręg 12
Część miasta Dębno obejmująca ulice: Droga Zielona, Tadeusza Kościuszki, Mała, Ofiar Katynia, Planty, Spokojna, Szkolna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
-
20
Piotr Stanisław Poprawa
40
(12,12%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Łukasz Robert Lewandowski
111
(33,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ
-
15
Mirosław Władysław Sokół
37
(11,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KULBICKIEGO
-
18
Łukasz Hryciuk
121
(36,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ I NADZIEJA OBYWATELI
-
21
Alicja Chęcińska
21
(6,36%)
Okręg 13
Część miasta Dębno obejmująca ulice: Cegielniana, Demokracji, Bartosza Wojciecha Głowackiego, Harcerska, Jesienna, Kolejowa, Marii Konopnickiej, Leśna, Letnia , Piaseczna, Kazimierza Pułaskiego, Usługowa, Wiosenna, Zalesie, Zimowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS DLA DĘBNA
-
19
Izabela Czesława Napieracz-Trzosek
43
(10,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
-
20
Wojciech Marek Czepułkowski
177
(44,14%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Joanna Sławomira Krzyżowska
73
(18,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ
-
15
Marian Wyszyński
60
(14,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ I NADZIEJA OBYWATELI
-
21
Krzysztof Kwiatkowski
8
(2,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA DĘBNA
-
14
Grzegorz Adam Preuss
40
(9,98%)
Okręg 14
Część miasta Dębno obejmująca ulice: Jana Baczewskiego, Plac Konstytucji 3 Maja, Adama Mickiewicza, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Kardynała Wyszyńskiego, Zakręt
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS DLA DĘBNA
-
19
Andrzej Krzysztof Sobieski
76
(14,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
-
20
Leszek Jarosław Włodkowski-Moszej
160
(30,65%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Marek Swakowski
94
(18,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ
-
15
Andrzej Brzozowski
60
(11,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KULBICKIEGO
-
18
Paweł Tomasz Marszałek
132
(25,29%)
Okręg 15
Część miasta Dębno obejmująca ulice: Ludwika Waryńskiego, Aleja Matki Bożej Fatimskiej
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS DLA DĘBNA
-
19
Marek Pereć
36
(5,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY
-
20
Adam Mieczysław Kaczmarczyk
158
(24,69%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Izabela Grażyna Kowalska
163
(25,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ
-
15
Stanisław Orłowski
15
(2,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KULBICKIEGO
-
18
Iwona Mieczysława Kowalska
101
(15,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ I NADZIEJA OBYWATELI
-
21
Andrzej Adam Witkowski
18
(2,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA DĘBNA
-
14
Bartosz Zadroziński
149
(23,28%)