Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
SOŁECTWO: ANNOPOL DUŻY wieś: Annopol Duży, Annopol Mały SOŁECTWO: PAULINÓW wieś: Paulinów SOŁECTWO: STANISŁAWÓW STUDZIŃSKI wsie: Stanisławów Studziński, Helenów SOŁECTWO: TEODOZJÓW wieś: Teodozjów
Pokaż więcej
Kamil Szymon Kwapiś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SITKA
8
(3,59%)
Wioletta Jolanta Starońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SPUTOWSKIEGO
87
(39,01%)
Sylwia Musialik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHOWSKI
5
(2,24%)
Grzegorz Piotr Goleń
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
123
(55,16%)
Okręg 2
SOŁECTWO: DĄBRÓWKA wieś: Dąbrówka SOŁECTWO: LECHÓW wieś: Lechów
Pokaż więcej
Paweł Piotr Iglewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CZERNIEWICE
40
(21,51%)
Andrzej Wolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO GMINY CZERNIEWICE
53
(28,49%)
Natalia Weronika Zarymbska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SITKA
11
(5,91%)
Paulina Ewa Kościecha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SPUTOWSKIEGO
73
(39,25%)
Marcin Tworski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHOWSKI
9
(4,84%)
Okręg 3
SOŁECTWO: NOWE STUDZIANKI wieś: Nowe Studzianki SOŁECTWO: STUDZIANKI wieś: Studzianki
Pokaż więcej
Zofia Wanda Ziółkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CZERNIEWICE
7
(4,58%)
Jarosław Dominik Kacprzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO GMINY CZERNIEWICE
73
(47,71%)
Daniel Grzegorz Musik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SPUTOWSKIEGO
21
(13,73%)
Teresa Skoneczna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHOWSKI
31
(20,26%)
Rafał Lechowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(13,73%)
Okręg 4
SOŁECTWO: ANNÓW wieś: Annów SOŁECTWO: MAŁA WOLA wieś: Mała Wola, Dzielnica
Pokaż więcej
Konrad Andrzej Kącki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CZERNIEWICE
36
(18,37%)
Benedykt Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO GMINY CZERNIEWICE
79
(40,31%)
Mirosław Miniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SITKA
48
(24,49%)
Rafał Trzonek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SPUTOWSKIEGO
33
(16,84%)
Okręg 5
SOŁECTWO: CZERNIEWICE-wieś: wieś: Czerniewice-ULICE: Mazowiecka od nr 1 do 13, nr 15, 17, 19 oraz od nr 22 do nr ostatniego, K. Kika, Leśna, Porzeczkowa, wieś: Zagóry
Pokaż więcej
Aneta Stanisława Marcjanik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CZERNIEWICE
35
(16,36%)
Marek Mikołaj Michalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO GMINY CZERNIEWICE
82
(38,32%)
Maciej Jarzębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SITKA
42
(19,63%)
Wiesław Rybak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SPUTOWSKIEGO
46
(21,50%)
Andrzej Zbigniew Ajdukiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHOWSKI
9
(4,21%)
Okręg 6
SOŁECTWO: CZERNIEWICE-wieś: wieś: Czerniewice-ULICE: Osiedlowa, Parkowa, Polna, Południowa, Północna, Szkolna, Wschodnia, Zakładowa, wieś: Józefów
Pokaż więcej
Beata Agnieszka Szklarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CZERNIEWICE
13
(7,47%)
Mirosław Jankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO GMINY CZERNIEWICE
53
(30,46%)
Weronika Badełek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SITKA
18
(10,34%)
Karol Staroń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SPUTOWSKIEGO
43
(24,71%)
Renata Teresa Niedźwiecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATA NIEDŹWIECKA
47
(27,01%)
Okręg 7
SOŁECTWO: CZERNIEWICE-OSIEDLE ULICE: Akacjowa, Brzozowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Łąkowa, Mazowiecka nr 14, 16, 18, 20, 21, Zachodnia
Pokaż więcej
Barbara Wiesława Skoneczna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CZERNIEWICE
50
(21,65%)
Barbara Józefa Juzwik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO GMINY CZERNIEWICE
82
(35,50%)
Kamil Mieczysław Szydłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SITKA
61
(26,41%)
Czesław Marian Skorupiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SPUTOWSKIEGO
38
(16,45%)
Okręg 8
SOŁECTWO: GAJ wieś: Gaj SOŁECTWO: WIELKA WOLA wieś: Wielka Wola
Pokaż więcej
Paweł Bis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CZERNIEWICE
4
(2,13%)
Jarosław Kępa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO GMINY CZERNIEWICE
98
(52,13%)
Anna Kmita
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SITKA
10
(5,32%)
Emilia Tomczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHOWSKI
11
(5,85%)
Jan Andrzej Więckowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(11,17%)
Janusz Maciej Dulemba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIELKIEJ WOLI I GAJU
44
(23,40%)
Okręg 9
SOŁECTWO: CHOCIW wieś: Chociw od nr 1 do nr 101
Pokaż więcej
Tadeusz Kaźmierski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CZERNIEWICE
38
(20,21%)
Aleksandra Katarzyna Kępa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO GMINY CZERNIEWICE
143
(76,06%)
Bartłomiej Dariusz Młynarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHOWSKI
7
(3,72%)
Okręg 10
SOŁECTWO: CHOCIW wieś: Chociw od nr 102 do nr 142 SOŁECTWO: WALE wieś: Wale
Pokaż więcej
Tomasz Robert Prasał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CZERNIEWICE
25
(16,23%)
Grzegorz Pietrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO GMINY CZERNIEWICE
61
(39,61%)
Monika Zaręba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SPUTOWSKIEGO
31
(20,13%)
Joanna Ewa Królak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHOWSKI
37
(24,03%)
Okręg 11
SOŁECTWO: KRZEMIENICA wieś: Krzemienica SOŁECTWO: LIPIE wieś Lipie
Pokaż więcej
Danuta Katarzyna Kostrzewa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CZERNIEWICE
38
(19,90%)
Urszula Alicja Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO GMINY CZERNIEWICE
91
(47,64%)
Maciej Przyborek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SPUTOWSKIEGO
46
(24,08%)
Dariusz Adam Kołodziejczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHOWSKI
16
(8,38%)
Okręg 12
SOŁECTWO: STANISŁAWÓW LIPSKI wieś: Stanisławów Lipski SOŁECTWO: TUROBÓW wieś: Turobów SOŁECTWO: WÓLKA JAGIELCZYŃSKA wieś: Wólka Jagielczyńska
Pokaż więcej
Dawid Sebastian Królak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO GMINY CZERNIEWICE
61
(30,35%)
Mirosław Czesław Pewniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SPUTOWSKIEGO
68
(33,83%)
Jan Gierach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHOWSKI
72
(35,82%)
Okręg 13
SOŁECTWO: NOWA STRZEMESZNA wieś: Nowa Strzemeszna SOŁECTWO: STRZEMESZNA wieś: Strzemeszna SOŁECTWO: STRZEMESZNA PIERWSZA wieś: Strzemeszna Pierwsza
Pokaż więcej
Monika Anna Grad
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CZERNIEWICE
28
(14,89%)
Paweł Wiśnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO GMINY CZERNIEWICE
75
(39,89%)
Ewa Kierebińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SITKA
30
(15,96%)
Stanisław Marian Stępowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SPUTOWSKIEGO
32
(17,02%)
Cezary Paweł Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHOWSKI
23
(12,23%)
Okręg 14
SOŁECTWO: CHOCIWEK wieś: Chociwek SOŁECTWO: ZUBKI DUŻE wieś: Zubki Duże SOŁECTWO: ZUBKI MAŁE wieś: Zubki Małe
Pokaż więcej
Marian Lechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CZERNIEWICE
50
(28,74%)
Renata Elżbieta Stefańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO GMINY CZERNIEWICE
54
(31,03%)
Bernadetta Fau
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA SITKA
47
(27,01%)
Michał Sobczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SPUTOWSKIEGO
23
(13,22%)
Okręg 15
SOŁECTWO: PODKOŃSKA WOLA wsie: Podkońska Wola, Podkonice Małe SOŁECTWO: PODKONICE DUŻE wieś: Podkonice Duże SOŁECTWO: PODKONICE MIEJSKIE wieś: Podkonice Miejskie
Pokaż więcej
Wiesława Barbara Koczywąs
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CZERNIEWICE
125
(47,17%)
Bogdan Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO GMINY CZERNIEWICE
103
(38,87%)
Teresa Wojciechowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHOWSKI
37
(13,96%)