Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Czeberaki, Popławy, Wyrzyki
Pokaż więcej
Jacek Kulesza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL SZYMANIUK
48
(34,29%)
Łukasz Borysiuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(25,00%)
Andrzej Tomczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
17
(12,14%)
Marcin Maciej Lipiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MŁODOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ
40
(28,57%)
Okręg 2
Dubicze, Kazimierzów, Zalesie
Pokaż więcej
Anna Weśniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK
25
(18,94%)
Piotr Kiryluk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(45,45%)
Ewa Szydłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MŁODOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ
47
(35,61%)
Okręg 3
Kiełbaski, Wygnanki
Pokaż więcej
Józef Franciszek Weresa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK
37
(39,78%)
Stanisław Waldemar Kurzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL SZYMANIUK
13
(13,98%)
Mateusz Leszczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(40,86%)
Marianna Romaniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
5
(5,38%)
Okręg 4
Krzysztof Gawłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK
96
(49,74%)
Robert Piotr Potiopa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL SZYMANIUK
29
(15,03%)
Jacek Józef Gorzelak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(31,09%)
Paweł Szoplik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
8
(4,15%)
Karol Milczarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MŁODOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 5
Kornica-Kolonia, część sołectwa Stara Kornica obejmująca nieruchomości oznaczone nr 1 - 53
Pokaż więcej
Piotr Pieczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK
82
(42,71%)
Marian Dacewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL SZYMANIUK
40
(20,83%)
Marzanna Renata Puniewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(16,67%)
Elżbieta Urszula Kiryluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
38
(19,79%)
Okręg 6
część sołectwa Stara Kornica obejmująca nieruchomości oznaczone nr 54 - 149
Pokaż więcej
Stanisław Henryk Maciejuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK
63
(34,81%)
Wiesław Andrzej Weśniuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(22,10%)
Mateusz Liniewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
39
(21,55%)
Krystyna Alicja Guberska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MŁODOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ
39
(21,55%)
Okręg 7
część sołectwa Stara Kornica obejmująca nieruchomości oznaczone od nr 150 do końca
Pokaż więcej
Zofia Szpura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK
63
(34,24%)
Małgorzata Klimiuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(28,80%)
Kinga Malczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
32
(17,39%)
Kamil Ułasiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MŁODOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ
36
(19,57%)
Okręg 8
część sołectwa Nowa Kornica obejmująca nieruchomości oznaczone nr 1 - 64A
Pokaż więcej
Dariusz Andrzej Stepczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK
68
(58,62%)
Jadwiga Czeczko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
43
(37,07%)
Elwira Horbowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MŁODOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ
5
(4,31%)
Okręg 9
część sołectwa Nowa Kornica obejmujące nieruchomości oznaczone od nr 65 do końca
Pokaż więcej
Eugeniusz Brzezicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK
48
(40,68%)
Damian Kowaluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL SZYMANIUK
18
(15,25%)
Wiesław Maciejuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(29,66%)
Marek Krzysztof Janczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
9
(7,63%)
Anna Justyna Weśniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MŁODOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ
8
(6,78%)
Okręg 10
Marek Michaluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK
34
(29,57%)
Agnieszka Horbowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL SZYMANIUK
27
(23,48%)
Stanisław Tadeusz Wielgórski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(27,83%)
Mateusz Tomasz Szyc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
11
(9,57%)
Alicja Brygida Weśniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MŁODOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ
11
(9,57%)
Okręg 11
Tadeusz Stanisław Ilczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK
50
(46,73%)
Michał Jan Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL SZYMANIUK
9
(8,41%)
Grzegorz Jóźwiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(33,64%)
Elżbieta Fedoruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
12
(11,21%)
Okręg 12
Leszek Muszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL SZYMANIUK
82
(46,07%)
Maciej Paweł Chraszcz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(53,93%)
Okręg 13
Stare Szpaki, Szpaki-Kolonia
Pokaż więcej
Grzegorz Kluj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK
73
(34,27%)
Wojciech Baj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL SZYMANIUK
58
(27,23%)
Mateusz Jóźwiuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(38,03%)
Piotr Antoni Jonaszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MŁODOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ
1
(0,47%)
Okręg 14
Walim, Walimek
Pokaż więcej
Marek Józef Toczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK
4
(4,04%)
Krzysztof Mielniczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL SZYMANIUK
30
(30,30%)
Maciej Wojciech Golwiej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(36,36%)
Danuta Pasternak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
9
(9,09%)
Kazimierz Wacław Toczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MŁODOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ
20
(20,20%)
Okręg 15
Wólka Nosowska
Pokaż więcej
Mateusz Iwaniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK
14
(7,82%)
Piotr Kozioł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL SZYMANIUK
15
(8,38%)
Ignacy Antoni Janczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(36,31%)
Andrzej Marian Hordejuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WÓLKA NOSOWSKA"
40
(22,35%)
Bożena Eugenia Doroszuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
29
(16,20%)
Magdalena Szpura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MŁODOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ
16
(8,94%)