Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa Białobrzegi prawa strona, budynki od nr 1 do nr 143c.
Pokaż więcej
Łukasz Julian Świątoniowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”
118
(45,04%)
Robert Tomasz Leja
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
144
(54,96%)
Okręg 2
Część sołectwa Białobrzegi prawa strona, budynki od nr 144 do nr 217
Pokaż więcej
Stanisław Chudzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”
132
(72,93%)
Agata Krystyna Szczyrba
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(27,07%)
Okręg 3
Część sołectwa Białobrzegi prawa strona, budynki od nr 218 do nr 328
Pokaż więcej
Bogdan Jan Prajs
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”
113
(56,50%)
Stanisława Janusz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(43,50%)
Okręg 4
Część sołectwa Białobrzegi lewa strona, budynki od nr 329 do nr 397 oraz od nr 505 do końca numeracji
Pokaż więcej
Agnieszka Wojnar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”
133
(68,56%)
Wojciech Józef Lorenc
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(31,44%)
Okręg 5
Część sołectwa Białobrzegi lewa strona, budynki od nr 401 do nr 504
Pokaż więcej
Stanisław Golak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”
127
(67,20%)
Krzysztof Kawa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(32,80%)
Okręg 6
Część sołectwa Wola Dalsza, budynki od nr 1 do nr 186a
Pokaż więcej
Wanda Zdąbłarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”
116
(57,71%)
Paweł Dariusz Jasiukiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
85
(42,29%)
Okręg 7
Część sołectwa Wola Dalsza, budynki od nr 187 do nr 317 oraz od nr 460 do 574 a
Pokaż więcej
Bogusław Potęga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”
131
(61,79%)
Ireneusz Gałka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(38,21%)
Okręg 8
Część sołectwa Wola Dalsza, budynki od nr 318 do nr 459 oraz od numeru 575 do końca numeracji
Pokaż więcej
Zofia Kuźniar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”
124
(49,60%)
Rafał Roman Wanowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
126
(50,40%)
Okręg 9
Sołectwo Korniaktów Północny
Pokaż więcej
Mieczysław Żak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”
0
(0,00%)
Okręg 10
Część sołectwa Budy Łańcuckie lewa strona, budynki od nr 203 do nr 341
Pokaż więcej
Mieczysław Sławomir Kukulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”
131
(54,13%)
Rafał Paweł Bagienko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
111
(45,87%)
Okręg 11
Część sołectwa Budy Łańcuckie lewa strona, budynki od nr 342 do końca numeracji
Pokaż więcej
Adam Nawrot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”
97
(46,41%)
Piotr Damian Stafiej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
112
(53,59%)
Okręg 12
Sołectwo Korniaktów Południowy
Pokaż więcej
Antoni Jan Kluz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”
123
(68,72%)
Ireneusz Antoni Kiełb
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(31,28%)
Okręg 13
Sołectwo Budy Łańcuckie prawa strona
Pokaż więcej
Roman Niźnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”
151
(51,89%)
Mariusz Rydzik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
140
(48,11%)
Okręg 14
Część sołectwa Dębina, budynki od nr 1 do nr 112c
Pokaż więcej
Witold Tomasz Malski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”
188
(72,59%)
Alfred Dziaduś
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(27,41%)
Okręg 15
Część sołectwa Dębina, budynki od nr 113 do końca numeracji
Pokaż więcej
Jerzy Józef Świętoniowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY”
0
(0,00%)