Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Adama Asnyka, Aleja Niepodległości, Bankowa, Bociania, Bokserska, Bolesława Leśmiana, Calineczki, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Graniczna, Jana Brzechwy, Jana Heweliusza, Jana Matejki, Jana Pawła II, Jana Śniadeckiego, Józefa Piłsudskiego, Józefa Wybickiego, Juliana Tuwima, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kolejowa, Konopnickiej, Kopciuszka, Krańcowa, Krobowska, Krzywa, Kwiatowa, Kwiatu, Paproci, Laskowa, Laurowa, Leopolda Staffa, Lewiczyńska, Łąkowa, Maratońska, Małego Księcia, Medalowa, Mickiewicza, Mikołaja, Kopernika, Okrężna, Olimpijska, Orzeszkowej, Pana Kleksa, Pogodna, Polskiej Organizacji Wojskowej, Przedstacyjna, Przeskok, Relaksowa, Różana, Sienkiewicza, Słoneczna, Słowackiego, Spokojna, Sybiraków, Urocza, Wiatraczna, Władysława Reymonta, Wspólna, Zastacyjna, Zbyszewska, Zdrojowa, Zielna, Źródlana, Żabia, Żeromskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRÓJEC NASZE MIASTO
-
1
Tomasz Jan Nowakowski
70
(1,75%)
-
2
Mirosław Gałka
114
(2,84%)
-
3
Bożena Chmielewska
22
(0,55%)
-
6
Wojciech Krajewski
5
(0,12%)
-
4
Joanna Stanisława Kałużna
10
(0,25%)
-
5
Jarosław Kostrzewa
32
(0,80%)
-
9
Magdalena Malwina Zięcina
53
(1,32%)
-
7
Katarzyna Barbara Małecka
26
(0,65%)
-
8
Ryszard Zenon Poncyliusz
10
(0,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ
-
3
Stefan Marian Migdalski
93
(2,32%)
-
6
Dorota Klimek
23
(0,57%)
-
2
Jerzy Julian Kasica
100
(2,49%)
-
7
Agata Joanna Makowska
3
(0,07%)
-
1
Eugenia Poradzka
135
(3,37%)
-
5
Teresa Świątek
48
(1,20%)
-
4
Ireneusz Juraszewski
37
(0,92%)
-
10
Andrzej Borzechowski
14
(0,35%)
-
8
Hanna Redkowiak
15
(0,37%)
-
9
Kazimierz Kochański
76
(1,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY GRÓJEC
-
3
Wanda Grażyna Janota
62
(1,55%)
-
4
Wojciech Aleksander Kłosiński
7
(0,17%)
-
1
Ariel Norbert Bienkiewicz
97
(2,42%)
-
2
Paweł Hawrus
30
(0,75%)
-
7
Artur Franciszek Szlis
187
(4,66%)
-
5
Grzegorz Paprzycki
25
(0,62%)
-
6
Ewa Podsiadlik - Khederi
8
(0,20%)
-
8
Bożena Tkaczyk
7
(0,17%)
-
9
Michał Wołukanis
12
(0,30%)
-
10
Julita Zalewska
31
(0,77%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Kazimierz Pietrzak
24
(0,60%)
-
1
Weronika Aleksandra Piwarska
238
(5,93%)
-
7
Małgorzata Rejer - Kalińska
33
(0,82%)
-
2
Lena Iwona Kaczmarek
28
(0,70%)
-
3
Artur Stefan Kuranda
63
(1,57%)
-
4
Grzegorz Rylski
28
(0,70%)
-
9
Daniel Król
33
(0,82%)
-
5
Agata Kępka
43
(1,07%)
-
8
Marek Stefan Kostrzewa
72
(1,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINY DLA GMINY GRÓJEC
-
2
Jerzy Jacek Antoniewicz
204
(5,09%)
-
3
Zofia Eugenia Ratyńska
4
(0,10%)
-
1
Zbigniew Grzegorz Krawczak
186
(4,64%)
-
4
Jolanta Stanisława Reda
19
(0,47%)
-
6
Ewa Kalita
41
(1,02%)
-
7
Grażyna Maria Stolarska
68
(1,70%)
-
5
Jerzy Skrzypczak
28
(0,70%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Paweł Stanisław Bałamut
5
(0,12%)
-
7
Wanda Pułas
10
(0,25%)
-
2
Maria Teresa Maciejewska
28
(0,70%)
-
3
Józef Zawiślak
27
(0,67%)
-
4
Bożena Jadwiga Adach
38
(0,95%)
-
5
Dariusz Ryszard Bladowski
19
(0,47%)
-
8
Jakub Gabrysek
4
(0,10%)
-
10
Katarzyna Dalba
15
(0,37%)
-
9
Marta Aneta Syska
12
(0,30%)
-
1
Janusz Julian Dulemba
207
(5,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY GRÓJEC
-
9
Marta Sylwanowska
8
(0,20%)
-
10
Edyta Jolanta Wydra
2
(0,05%)
-
2
Jacek Robert Siedlecki
31
(0,77%)
-
8
Dariusz Edward Sadkowski
16
(0,40%)
-
4
Paweł Krzysztof Suchecki
13
(0,32%)
-
3
Anna Monika Dahi
14
(0,35%)
-
1
Artur Banasiewicz
147
(3,66%)
-
5
Barbara Czajkowska
8
(0,20%)
-
6
Liliana Agnieszka Długosz
5
(0,12%)
-
7
Mariusz Ryszard Lisiecki
38
(0,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GRÓJCA
-
6
Wiktor Piotr Sobkowiak
9
(0,22%)
-
2
Michał Maroszek
51
(1,27%)
-
3
Aleksandra Kinga Organiściak
26
(0,65%)
-
4
Szymon Ciepieniak
34
(0,85%)
-
8
Patryk Tujak
24
(0,60%)
-
7
Łukasz Mateusz Rejer
71
(1,77%)
-
9
Jolanta Herman
27
(0,67%)
-
10
Ewelina Kozdruj
36
(0,90%)
-
5
Marta Barbara Chojecka
23
(0,57%)
-
1
Karol Biedrzycki
234
(5,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAM ZALEŻY
-
4
Monika Agnieszka Drewin
17
(0,42%)
-
3
Sabina Woźniak
19
(0,47%)
-
9
Marek Kwieciński
26
(0,65%)
-
1
Anna Lubowiecka
92
(2,29%)
-
7
Joanna Marcinkowska
18
(0,45%)
-
5
Natalia Zabłocka
19
(0,47%)
-
2
Paweł Węglarz
70
(1,75%)
-
6
Damian Woźniak
33
(0,82%)
-
10
Mariusz Pachocki
49
(1,22%)
-
8
Monika Elżbieta Woźniak
22
(0,55%)
Okręg 2
Akacjowa, Angielska, Armii Krajowej, Bagno, Baśniowa, Batalionów Chłopskich, Brzozowa, Cierniówka, Dębowa, Drogowców, Fabryczna, Francuska, Głogowa, Gwardzistów, Hiszpańska, Jabłoniowa, Jana Kochanowskiego, Jarzębinowa, Jatkowa, Karola Szymanowskiego, Kasztanowa, Klonowa, Kobylińska, Kościelna, Kozietulskiego, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Krótka, Księdza Piotra Skargi, Lipowa, Mała, Miła, Mogielnicka, Mokra, Morelowa, Mszczonowska, Niecała, Norweska, Ogrodowa, Orzechowa, Osiedle Polna, Piękna, Plac Wolności, Pocztowa, Polna, Portugalska, Poświętne, Przemysłowa, Skrzetuskiego, Spacerowa, Sportowa, Spółdzielcza, Stanisława Moniuszki, Starostokowa, Starostwo, Stodolna, Stokowa, Strażacka, Szkocka, Szkolna, Szpitalna, Szwajcarska, Szwedzka, Środkowa, Targowa, Topolowa, Walecznych, Wąska, Wierzbowa, Wilczogórska, Willowa, Wiśniowa, Wołodyjowskiego, Worowska, Zatylna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRÓJEC NASZE MIASTO
-
3
Hanna Teresa Gaweł
18
(0,58%)
-
7
Eliza Kinga Szulc
7
(0,22%)
-
4
Beata Marzena Nowacka
2
(0,06%)
-
1
Małgorzata Czacharowska
98
(3,13%)
-
2
Izabela Gaik
11
(0,35%)
-
5
Kazimierz Rdzanek
13
(0,42%)
-
8
Piotr Wiśniewski
25
(0,80%)
-
6
Robert Rudnicki
6
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ
-
3
Ryszard Matusiak
94
(3,00%)
-
5
Agnieszka Anna Wachulec - Kamienik
120
(3,83%)
-
8
Dariusz Fijałkowski
97
(3,10%)
-
4
Marianna Marciniak
31
(0,99%)
-
2
Jolita Miedziun
68
(2,17%)
-
1
Jacek Bronisław Stolarski
171
(5,46%)
-
6
Jerzy Lech Wąsik
33
(1,05%)
-
7
Mirosław Jan Krawczyński
16
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Urszula Jolanta Cytryńska
70
(2,24%)
-
1
Artur Moskal
253
(8,08%)
-
2
Kinga Monika Ponceleusz
104
(3,32%)
-
4
Marek Sitkowski
34
(1,09%)
-
5
Małgorzata Aleksandra Łubińska
46
(1,47%)
-
6
Piotr Grzegorz Cania
35
(1,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINY DLA GMINY GRÓJEC
-
1
Grzegorz Paweł Feliksiak
78
(2,49%)
-
5
Benedykt Majewski
40
(1,28%)
-
6
Eugeniusz Jerzy Smoliński
28
(0,89%)
-
3
Magdalena Anna Górska
24
(0,77%)
-
2
Mateusz Marlikowski
56
(1,79%)
-
8
Monika Maria Siedlecka
17
(0,54%)
-
4
Mariusz Siekut
10
(0,32%)
-
7
Maryla Teresa Pańczak
2
(0,06%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
7
Eleonora Teresa Zalewska
18
(0,58%)
-
2
Janusz Cezary Szajko
61
(1,95%)
-
1
Władysław Franciszek Kowalski
106
(3,39%)
-
5
Ewa Marianna Deja
18
(0,58%)
-
3
Artur Maciej Wojcieszczyk
23
(0,73%)
-
4
Adam Krzysztof Grzejszczyk
46
(1,47%)
-
6
Elżbieta Władysława Małachowska
23
(0,73%)
-
8
Anna Buraczyńska
6
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY GRÓJEC
-
5
Katarzyna Zborowska - Kot
9
(0,29%)
-
6
Wiesław Henryk Ostrowski
4
(0,13%)
-
4
Zenon Banasiewicz
17
(0,54%)
-
7
Kinga Leszczyńska - Samoraj
23
(0,73%)
-
3
Daria Edyta Bobrowska - Wachniewska
39
(1,25%)
-
1
Rafał Jerzy Fedorowicz
77
(2,46%)
-
2
Grzegorz Wojciech Stolarek
178
(5,69%)
-
8
Jadwiga Irena Kozłowska
8
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GRÓJCA
-
5
Zuzanna Piec
25
(0,80%)
-
1
Karolina Agnieszka Marczak
68
(2,17%)
-
2
Patrycja Elżbieta Dąbrowska
13
(0,42%)
-
3
Przemysław Jankowski
35
(1,12%)
-
4
Dariusz Kazimierz Prykiel
94
(3,00%)
-
6
Piotr Kawalec
33
(1,05%)
-
7
Andrzej Siedlecki
12
(0,38%)
-
8
Jarosław Piotr Małecki
27
(0,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAM ZALEŻY
-
7
Agata Angelika Matulka
48
(1,53%)
-
6
Magdalena Gądek
36
(1,15%)
-
3
Małgorzata Molenda
64
(2,04%)
-
1
Dariusz Gwiazda
312
(9,97%)
-
5
Sławomir Jacek Kot
28
(0,89%)
-
4
Katarzyna Szwedek - Kata
15
(0,48%)
-
2
Włodzimierz Marian Maszkiewicz
19
(0,61%)
-
8
Jacek Sylwester Szydło
38
(1,21%)
Okręg 3
Sołectwa: Bikówek, Częstoniew, Częstoniew-Kolonia, Dębie, Duży Dół, Falęcin, Głuchów, Gościeńczyce, Grudzkowola, Janówek, Kępina, Kobylin, Kociszew, Kośmin, Krobów, Krobów Szymanówek, Las Lesznowolski, Lesznowola, Lisówek, Maciejowice, Marianów, Mieczysławówka, Mięsy, Mirowice Parcela, Mirowice Wieś, Pabierowice, Piekiełko, Podole, Skurów, Słomczyn, Szczęsna, Uleniec, Wola Krobowska, Wola Krobowska-Ogrodzienice, Wola Worowska, Worów, Wólka Turowska, Zakrzewska Wola, Zalesie, Załącze, Żyrówek.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRÓJEC NASZE MIASTO
-
1
Adam Siennicki
232
(5,69%)
-
3
Bogusława Jolanta Badowska
15
(0,37%)
-
4
Monika Kacprzak
79
(1,94%)
-
5
Paweł Łukasiak
16
(0,39%)
-
8
Anna Wojciechowska
6
(0,15%)
-
2
Krzysztof Szczepan Skrzypiński
97
(2,38%)
-
7
Grażyna Teresa Sierakowska
19
(0,47%)
-
6
Grzegorz Pakuła
5
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ
-
2
Ryszard Krzyżanowski
136
(3,34%)
-
5
Zdzisław Malinowski
8
(0,20%)
-
6
Leszek Bogumił Szumigłowski
27
(0,66%)
-
1
Barbara Pawlak
113
(2,77%)
-
8
Krzysztof Ryszard Woźniak
180
(4,42%)
-
4
Renata Anna Gajewska
11
(0,27%)
-
3
Jolanta Agnieszka Gończ
58
(1,42%)
-
7
Katarzyna Wasilewska
84
(2,06%)
-
9
Tomasz Piotr Ciepieniak
66
(1,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY GRÓJEC
-
2
Mateusz Godusławski
73
(1,79%)
-
1
Henryk Feliksiak
175
(4,30%)
-
3
Grzegorz Andrzej Iwański
26
(0,64%)
-
6
Alina Łukiewicz
28
(0,69%)
-
7
Radosław Rak
64
(1,57%)
-
4
Dorota Lipka
26
(0,64%)
-
5
Krzysztof Łuczak
169
(4,15%)
-
8
Paulina Szulc
115
(2,82%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Włodzimierz Bednarski
63
(1,55%)
-
4
Dariusz Karol Kozłowski
20
(0,49%)
-
7
Urszula Małgorzata Kaniewska
106
(2,60%)
-
1
Małgorzata Szymańczak
203
(4,98%)
-
5
Marek Robert Kwapisz
43
(1,06%)
-
3
Łukasz Krzysztof Podsiadły
16
(0,39%)
-
6
Edyta Gibczyńska
69
(1,69%)
-
8
Sylwester Mariusz Swęd
24
(0,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINY DLA GMINY GRÓJEC
-
3
Rafał Gendek
16
(0,39%)
-
7
Grzegorz Nocuń
14
(0,34%)
-
2
Cezary Domański
2
(0,05%)
-
1
Aneta Magdalena Tull
180
(4,42%)
-
5
Irmina Agnieszka Leśniak
17
(0,42%)
-
6
Piotr Artur Łubiński
21
(0,52%)
-
8
Katarzyna Danuta Szczygielska
34
(0,83%)
-
4
Joanna Agnieszka Jasińska
11
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY GRÓJEC
-
6
Renata Dagmara Matusiewicz
16
(0,39%)
-
1
Daniel Marian Marcinkowski
218
(5,35%)
-
5
Artur Zaraś
27
(0,66%)
-
2
Mirosław Banach
197
(4,84%)
-
3
Maciej Galas
77
(1,89%)
-
4
Dominik Pasternak
80
(1,96%)
-
8
Jowita Łukasiak
4
(0,10%)
-
7
Katarzyna Fedorowicz
12
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GRÓJCA
-
1
Tomasz Kazimierz Justyński
220
(5,40%)
-
3
Karolina Pawlicka
46
(1,13%)
-
2
Kinga Jankowska
28
(0,69%)
-
6
Mateusz Bartłomiej Jabłoński
19
(0,47%)
-
4
Łukasz Mateusz Siwiec
72
(1,77%)
-
7
Piotr Skorupski
30
(0,74%)
-
8
Katarzyna Tomczyk
22
(0,54%)
-
5
Cezary Jakubowski
38
(0,93%)
-
9
Karolina Katarzyna Sadowska
19
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAM ZALEŻY
-
4
Żaneta Maria Kiraga
8
(0,20%)
-
1
Karolina Wieczorek
92
(2,26%)
-
5
Łukasz Zduńczyk
3
(0,07%)
-
7
Zbigniew Krzysztof Kasiński
5
(0,12%)
-
3
Anna Skrętowska
29
(0,71%)
-
6
Edyta Pietrzak
7
(0,17%)
-
2
Szymon Wójcik
52
(1,28%)
-
9
Grzegorz Mieczysław Banasik
64
(1,57%)
-
8
Mateusz Streflik
22
(0,54%)