Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Łukomierz: Łukomierz, Bugaj Lipnicki, Sołectwo Siemkowice (ul. Poręby, Łąkowa, Polna)
Pokaż więcej
Piotr Przemysław Namyślak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZENI DLA ZMIAN”
73
(70,19%)
Grzegorz Stanisław Góra
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(29,81%)
Okręg 2
Sołectwo Siemkowice (ul. Widawska, Dworcowa, Plac Wolności, W. S. Dziegieciów, Gajówka Młynki, Gajówka Papierek, Marchewki, Leśna, Brzozowa)
Pokaż więcej
Waldemar Andrzej Moryń
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
103
(59,20%)
Jarosław Ryszard Sikora
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(40,80%)
Okręg 3
Sołectwo Siemkowice (ul. Krasińskiego, Górna, Częstochowska, Krótka, J. Słowackiego, B. Prusa, A. Mickiewicza, W. Reymonta, H. Sienkiewicza, Przedszkolna, Szkolna)
Pokaż więcej
Beata Dorota Grzesik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
119
(62,63%)
Alina Hałaczkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(37,37%)
Okręg 4
Sołectwo Siemkowice (ul. Karczówki, Wierzbowa, Ogrodowa, Nowa, Dolna, Parkowa, Zamkowa, Kościelna)
Pokaż więcej
Sebastian Tomasz Stachera
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
118
(62,77%)
Szymon Józef Strąk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(37,23%)
Okręg 5
Sołectwo Kije, Sołectwo Radoszewice (ul. Słomiana, Kociołek, Cmentarna, Polna, Młyńska, Targowa, Osjakowska)
Pokaż więcej
Maciej Osiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZENI DLA ZMIAN”
64
(45,07%)
Piotr Paweł Kik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(54,93%)
Okręg 6
Sołectwo Radoszewice (ul. , L. A. Niemojewskich, Powstania Styczniowego, Niwa, Żychty, Starowiejska, Pasieka)
Pokaż więcej
Agnieszka Katarzyna Wlaźlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZENI DLA ZMIAN”
45
(34,88%)
Andrzej Marek Górecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
84
(65,12%)
Okręg 7
Sołectwo Radoszewice (ul. Zmyślańska, Kasztańska, Składowa, Szewczyki, Trakt Siemkowicki, Górki)
Pokaż więcej
Marcin Jamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZENI DLA ZMIAN”
104
(65,00%)
Katarzyna Gabriela Lont
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(35,00%)
Okręg 8
Sołectwo Zmyślona (Zmyślona, Mierżanów) Sołectwo Katarzynopole Sołectwo Pieńki-Bugaj
Pokaż więcej
Stanisław Rabenda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 9
Sołectwo Lipnik Od nr 3 - 48 Od nr 102 - 120 Mazaniec
Pokaż więcej
Jarosław Piotr Gasiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZENI DLA ZMIAN”
106
(50,72%)
Marianna Jendraszczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
103
(49,28%)
Okręg 10
Sołectwo Lipnik Od nr 49 - 101 Od nr 121 - 138
Pokaż więcej
Kamila Agnieszka Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZENI DLA ZMIAN”
75
(48,39%)
Henryk Józef Janecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(51,61%)
Okręg 11
Sołectwo Delfina Sołectwo Kol. Lipnik
Pokaż więcej
Marek Andrzej Kruk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(45,76%)
Kamil Adam Ceglarek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(54,24%)
Okręg 12
Sołectwo Laski (Laski, Tądle) Sołectwo Borki
Pokaż więcej
Maria Henryka Szymańska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(55,34%)
Bogdan Urbaniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(44,66%)
Okręg 13
Sołectwo Mokre Sołectwo Ignaców-Miętno
Pokaż więcej
Paweł Andrzej Rabenda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZENI DLA ZMIAN”
65
(40,12%)
Damian Cieśla
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
97
(59,88%)
Okręg 14
Sołectwo Ożegów (ul Długa, Podgórze, Nowa, Piaskowa)
Pokaż więcej
Krzysztof Stanisław Pokrzywiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZENI DLA ZMIAN”
92
(55,76%)
Irena Maria Kamyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(44,24%)
Okręg 15
Sołectwo Ożegów (ul Wierzbowa, Szkolna, Łąkowa, Spacerowa, Krótka, Wiśniowa, Polna, Leśna)
Pokaż więcej
Andrzej Bogdan Zgorzelak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZJEDNOCZENI DLA ZMIAN”
67
(54,47%)
Jan Grądecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(45,53%)