Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Bobry, wieś: Bobry, Cerkawizna, Klekowiec, Podcerkawizna; Sołectwo: Dąbrówka, część wsi Dąbrówka – ul. Leśników, Klekotowe
Pokaż więcej
Danuta Maria Barska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SUWARTA
77
(66,96%)
Jacek Paweł Grzybek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
38
(33,04%)
Okręg 2
Sołectwo: Dziepółć, wieś: Dziepółć od Nr 1 do Nr 35 oraz od Nr 105 do Nr 106a, wieś: Amelin
Pokaż więcej
Marian Henryk Porzeżyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SUWARTA
90
(41,10%)
Damian Józef Szymczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BIERNACKIEGO „ZMIANA I ROZWÓJ”
15
(6,85%)
Justyna Monika Więcek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA BARTNIKA
6
(2,74%)
Olga Paulina Pacak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
41
(18,72%)
Robert Izydor Zasada
KOMITET WYBORCZY RADOMSZCZAŃSKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
49
(22,37%)
Piotr Adam Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(8,22%)
Okręg 3
Sołectwo: Dziepółć, wieś: Dziepółć od Nr 36 do Nr 104c
Pokaż więcej
Mariusz Henryk Gniatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SUWARTA
36
(24,83%)
Jacek Mariusz Różycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BIERNACKIEGO „ZMIANA I ROZWÓJ”
42
(28,97%)
Ireneusz Makowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA BARTNIKA
20
(13,79%)
Wojciech Ścisłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
47
(32,41%)
Okręg 4
Sołectwo: Dąbrówka, wieś: Dąbrówka (bez ul. Leśników), Lipie
Pokaż więcej
Zdzisław Marian Dróżdż
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SUWARTA
130
(55,32%)
Dariusz Rafał Wróblewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
72
(30,64%)
Małgorzata Agnieszka Smędzik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(14,04%)
Okręg 5
Sołectwo: Kietlin, wieś: Kietlin część ul. Radomszczańskiej od Nr 1 do Nr 69 (nieparzyste) i od Nr 2 do Nr 36 (parzyste), ul. Dobryszycka, ul. Leśna, ul. Krótka, ul. Szkolna, ul. Spacerowa, ul. Podmiejska
Pokaż więcej
Wojciech Florian Łuszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SUWARTA
89
(54,27%)
Joanna Ewa Bryl
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BIERNACKIEGO „ZMIANA I ROZWÓJ”
23
(14,02%)
Martyna Anna Kardacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
22
(13,41%)
Bożena Monika Dobrzańska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(18,29%)
Okręg 6
Sołectwo: Kietlin, wieś: Kietlin część ul. Radomszczańskiej od Nr 71 do Nr 121 (nieparzyste), od Nr 38 do Nr 128 (parzyste), ul. Południowa, ul. Gaj, ul. Słoneczna, ul. Wodna
Pokaż więcej
Mieczysław Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SUWARTA
76
(34,08%)
Dorota Zofia Dębska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BIERNACKIEGO „ZMIANA I ROZWÓJ”
47
(21,08%)
Anna Teresa Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA BARTNIKA
63
(28,25%)
Jacek Piotr Mucha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
3
(1,35%)
Elżbieta Jadwiga Otwinowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(15,25%)
Okręg 7
Sołectwo: Okrajszów, wieś: Okrajszów, wieś: Płoszów część ul. Radomszczańskiej Nr 1, Nr 1a, 1b
Pokaż więcej
Mirosław Jan Dziadek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SUWARTA
41
(46,59%)
Elżbieta Krystyna Kowalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BIERNACKIEGO „ZMIANA I ROZWÓJ”
20
(22,73%)
Piotr Andrzej Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
7
(7,95%)
Sławomir Adam Mucha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(22,73%)
Okręg 8
Sołectwo: Płoszów, wieś: Płoszów, część ul. Radomszczańskiej od Nr 3 do Nr 63 (nieparzyste) i od Nr 2 do Nr 44 (parzyste), ul. Guławska, ul. Zielona, ul. Spacerowa, ul. Rozalii, ul. Ogrodowa, ul. Wiśniowa
Pokaż więcej
Michał Wojciech Kosmala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SUWARTA
44
(33,59%)
Michał Damian Pytkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BIERNACKIEGO „ZMIANA I ROZWÓJ”
87
(66,41%)
Okręg 9
Sołectwo: Płoszów, wieś: Płoszów część ul. Radomszczańskiej od Nr 65 do Nr 153 (nieparzyste), od Nr 46 do Nr 120 (parzyste), ul. Słoneczna, ul. Leśna, ul. Miła, ul. Ostoja, ul. Piaszczycka, ul. Jeżynowa, ul. Pszczela, ul. Tęczowa
Pokaż więcej
Stefan Koćwin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SUWARTA
83
(53,21%)
Michael Jakub Tkacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BIERNACKIEGO „ZMIANA I ROZWÓJ”
20
(12,82%)
Marek Grzegorz Marczyk
KOMITET WYBORCZY RADOMSZCZAŃSKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
53
(33,97%)
Okręg 10
Sołectwo: Grzebień, wieś: Grzebień; Sołectwo: Strzałków, wieś: Strzałków ul. Siemiradzkiego, ul. Kolberga, ul. Słoneczna, część ul. Reymonta od Nr 35 do Nr 71a (nieparzyste) i od Nr 50 do Nr 70a (parzyste), wieś: Brylisko
Pokaż więcej
Marzena Anna Bracka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SUWARTA
42
(33,60%)
Jakub Jagiełło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA BARTNIKA
45
(36,00%)
Damian Marek Proszowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
38
(30,40%)
Okręg 11
Sołectwo: Strzałków, wieś: Strzałków ul. Broniewskiego, część ul. Reymonta od Nr 1 do Nr 33a (nieparzyste) i od Nr 2 do Nr 48b (parzyste), ul. Krótka , ul. Korczaka
Pokaż więcej
Józef Bęben
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SUWARTA
39
(23,49%)
Monika Maria Witkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BIERNACKIEGO „ZMIANA I ROZWÓJ”
27
(16,27%)
Janusz Ryszard Ptak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA BARTNIKA
24
(14,46%)
Marcin Tomasz Rumin-Pluciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
53
(31,93%)
Łukasz Damian Leszczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(13,86%)
Okręg 12
Sołectwo: Strzałków, wieś: Strzałków ul. Kolumba, ul. Konopnickiej, ul. Harcerska, ul. Polna
Pokaż więcej
Urszula Anna Frączyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SUWARTA
29
(16,11%)
Tomasz Jan Hajduga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BIERNACKIEGO „ZMIANA I ROZWÓJ”
22
(12,22%)
Grzegorz Wojciech Ciszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA BARTNIKA
18
(10,00%)
Tomasz Robert Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
111
(61,67%)
Okręg 13
Sołectwo: Strzałków, wieś: Strzałków ul. Kopernika, ul. Moniuszki, ul. Rolna
Pokaż więcej
Zbigniew Dłubakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SUWARTA
32
(20,92%)
Urszula Aniela Przygodzińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA BARTNIKA
43
(28,10%)
Piotr Artur Żak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
57
(37,25%)
Ireneusz Grzegorz Zatoń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(13,73%)
Okręg 14
Sołectwo: Strzałków, wieś: Strzałków ul. Kochanowskiego, ul. Ks. Stefana Korala, ul. Ignacego Krasickiego
Pokaż więcej
Sławomir Jan Proszowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SUWARTA
57
(27,80%)
Agnieszka Barbara Gubalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BIERNACKIEGO „ZMIANA I ROZWÓJ”
7
(3,41%)
Przemysław Piotr Stępień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA BARTNIKA
15
(7,32%)
Tomasz Marek Więcek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
107
(52,20%)
Jerzy Przemysław Wrona
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(9,27%)
Okręg 15
Sołectwo: Szczepocice Rządowe, wieś: Szczepocice Rządowe, Szczepocice Prywatne
Pokaż więcej
Tomasz Zbigniew Koćwin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SUWARTA
99
(46,05%)
Adam Józef Przerada
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
116
(53,95%)