Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
m. Lubniewice ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Grabowa, Hubalczyków, Jarzębinowa, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Morelowa, Morwowa, Oliwkowa, Orzechowa, Sulęcińska, Spacerowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEMBRATOWICZ KOCHAMY GMINĘ LUBNIEWICE
-
16
Justyna Anna Milko
23
(17,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOSNOWSKIEGO LUBNIEWICE JUTRA
-
17
Maria Tymusz
53
(40,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY JAŚNIKOWSKIEJ
-
15
Romualda Mizerska-Janus
33
(25,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PLUTY
-
14
Wojciech Podbielski
23
(17,42%)
Okręg 2
m. Lubniewice ul: Osiedle Słowiańskie nr 1, 2, 3, Piastowska, Przemysława
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEMBRATOWICZ KOCHAMY GMINĘ LUBNIEWICE
-
16
Halina Anna Osiołkowska
16
(13,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOSNOWSKIEGO LUBNIEWICE JUTRA
-
17
Romuald Paweł Jakubowski
22
(18,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY JAŚNIKOWSKIEJ
-
15
Ewa Monika Belczyk-Milc
46
(39,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PLUTY
-
14
Andrzej Janusz Rerak
32
(27,59%)
Okręg 3
m. Lubniewice ulice: Ariańska, Osiedle Słowiańskie Nr 5, 6, 7
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEMBRATOWICZ KOCHAMY GMINĘ LUBNIEWICE
-
16
Agnieszka Morzyk
3
(3,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOSNOWSKIEGO LUBNIEWICE JUTRA
-
17
Tomasz Janiszewski
59
(64,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY JAŚNIKOWSKIEJ
-
15
Zbigniew Żuk
17
(18,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PLUTY
-
14
Zygmunt Stanisław Tomaszewski
12
(13,19%)
Okręg 4
m. Lubniewice ulice: Jana Pawła II od nr 24 do nr 85
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEMBRATOWICZ KOCHAMY GMINĘ LUBNIEWICE
-
16
Zenon Szewczyk
8
(7,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOSNOWSKIEGO LUBNIEWICE JUTRA
-
17
Bartosz Jan Jankowski
58
(54,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY JAŚNIKOWSKIEJ
-
15
Marta Barbara Konwińska
23
(21,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PLUTY
-
14
Krystyna Magdalena Frontczak-Pajdowski
18
(16,82%)
Okręg 5
m. Lubniewice ulice: Gorzowska, Jana Pawła II nr od nr 1 do nr 23, Zamkowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEMBRATOWICZ KOCHAMY GMINĘ LUBNIEWICE
-
16
Edyta Iwona Edwarczyk-Ziędalska
2
(1,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOSNOWSKIEGO LUBNIEWICE JUTRA
-
17
Ewa Szydłowska
43
(40,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY JAŚNIKOWSKIEJ
-
15
Józef Bolesław Głowacki
32
(29,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PLUTY
-
14
Przemysław Stanisław Litwin
30
(28,04%)
Okręg 6
m. Lubniewice ulice: Harcerska, Kolonia, Marzeń, Ogrodowa, Plac Kasztanowy, Słoneczna, Spokojna, Strzelecka, Wierzbowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEMBRATOWICZ KOCHAMY GMINĘ LUBNIEWICE
-
16
Norbert Jakiel
27
(26,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOSNOWSKIEGO LUBNIEWICE JUTRA
-
17
Grzegorz Jan Ziołek
36
(35,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY JAŚNIKOWSKIEJ
-
15
Czesław Józef Gnitecki
14
(13,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PLUTY
-
14
Anna Małgorzata Miranowicz
24
(23,76%)
Okręg 7
m. Lubniewice ulice: Krótka, Osadników Wojskowych, Plac Wolności, Ratuszowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEMBRATOWICZ KOCHAMY GMINĘ LUBNIEWICE
-
16
Tomasz Blatkiewicz
4
(4,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOSNOWSKIEGO LUBNIEWICE JUTRA
-
17
Katarzyna Wioletta Sowa
24
(25,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY JAŚNIKOWSKIEJ
-
15
Tomasz Paweł Niewiadomski
41
(43,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PLUTY
-
14
Robert Arkadiusz Kościukiewicz
26
(27,37%)
Okręg 8
m. Lubniewice ul: Jaśminowa, Liliowa, Osiedle Suszyce, Różana, Skwierzyńska, Wrzosowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEMBRATOWICZ KOCHAMY GMINĘ LUBNIEWICE
-
16
Aneta Janina Gerwatowska
0
(0,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOSNOWSKIEGO LUBNIEWICE JUTRA
-
17
Przemysław Matczak
55
(50,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY JAŚNIKOWSKIEJ
-
15
Anna Rekut
24
(22,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PLUTY
-
14
Leon Woźniczka
29
(26,85%)
Okręg 9
m. Lubniewice ulice: Borowa, Gajowa, Konwaliowa, Leśna, Malinowa, Osiedle Trzcińce, Poziomkowa, Sosnowa, sołectwo Rogi, osada Wałdowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEMBRATOWICZ KOCHAMY GMINĘ LUBNIEWICE
-
16
Wiesław Marian Skowron
22
(36,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOSNOWSKIEGO LUBNIEWICE JUTRA
-
17
Magdalena Iwona Tadysz
19
(31,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PLUTY
-
14
Jacek Bogdan Bartosz
19
(31,67%)
Okręg 10
m. Lubniewice ulice: Osiedle Świerczów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEMBRATOWICZ KOCHAMY GMINĘ LUBNIEWICE
-
16
Judyta Maria Jeziorska
8
(10,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOSNOWSKIEGO LUBNIEWICE JUTRA
-
17
Grzegorz Andrzej Kostański
19
(23,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY JAŚNIKOWSKIEJ
-
15
Justyn Józef Bączkowski
42
(52,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PLUTY
-
14
Dorota Kosowska
11
(13,75%)
Okręg 11
wieś Jarnatów, osada Sobieraj
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY JAŚNIKOWSKIEJ
-
15
Agnieszka Środa
44
(34,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PLUTY
-
14
Joanna Ewelina Olejnik
18
(14,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODEGO POKOLENIA
-
18
Wiesław Adrian Komar
64
(50,79%)
Okręg 12
wieś Glisno: od nr 1 do nr 10, od nr 99 do nr 121, od nr 123 do nr 135
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEMBRATOWICZ KOCHAMY GMINĘ LUBNIEWICE
-
16
Monika Józefa Witkowska
9
(7,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOSNOWSKIEGO LUBNIEWICE JUTRA
-
17
Joanna Katarzyna Skorupa
46
(39,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY JAŚNIKOWSKIEJ
-
15
Przemysław Stankiewicz
58
(50,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PLUTY
-
14
Jerzy Kaczmarek
3
(2,59%)
Okręg 13
wieś Glisno: od nr 11 do nr 37, i od nr 84 do nr 98
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEMBRATOWICZ KOCHAMY GMINĘ LUBNIEWICE
-
16
Leopold Sawczenko
1
(1,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOSNOWSKIEGO LUBNIEWICE JUTRA
-
17
Bronisław Boruta
25
(31,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY JAŚNIKOWSKIEJ
-
15
Anna Kuzajewska
20
(25,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PLUTY
-
14
Edward Białek
34
(42,50%)
Okręg 14
wieś Glisno: od nr 38 do nr 83
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEMBRATOWICZ KOCHAMY GMINĘ LUBNIEWICE
-
16
Joanna Pisarewicz
21
(20,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOSNOWSKIEGO LUBNIEWICE JUTRA
-
17
Damian Rudziński
21
(20,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY JAŚNIKOWSKIEJ
-
15
Mirosława Kamila Cieciura
44
(43,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PLUTY
-
14
Krystyna Głowacka
15
(14,85%)
Okręg 15
wieś Glisno: od nr 122/1 do nr 122/17, osada Osieczyce
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEMBRATOWICZ KOCHAMY GMINĘ LUBNIEWICE
-
16
Emilia Helena Stachniak
6
(11,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY JAŚNIKOWSKIEJ
-
15
Wioletta Jadwiga Kiepura
37
(72,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA PLUTY
-
14
Grzegorz Jan Głodek
8
(15,69%)