Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
STRONIE ŚLĄSKIE: DOLNA, KOŚCIUSZKI 11 - 16, OGRODOWA, OKRĘŻNA, POLNA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Anna Łucja Mizera
24
(15,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DOŚWIADCZENIE
-
14
Stanisław Dobrowolski
69
(43,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ
-
15
Bogusław Józef Lamch
10
(6,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN ZAUCHA
-
19
Marcin Krzysztof Zaucha
55
(34,81%)
Okręg 2
STRONIE ŚLĄSKIE: GÓRNA, KOŚCIELNA, KOŚCIUSZKI 21 - 33 nieparzyste, 34 - 56, 58 - 66 parzyste, SPORTOWA, SZKOLNA, TURYSTYCZNA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Katarzyna Anna Ałabuszew
23
(14,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DOŚWIADCZENIE
-
14
Roman Zenobiusz Linde
55
(35,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOSZA WĘGRZYNA
-
16
Remigiusz Michał Sławik
70
(44,87%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Agnieszka Krystyna Cieślak
8
(5,13%)
Okręg 3
STRONIE ŚLĄSKIE: NADBRZEŻNA 1A - 5 nieparzyste, od 32 do końca, ZIELONA 2 - 6A parzyste
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mariusz Robert Burszta
56
(29,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DOŚWIADCZENIE
-
14
Sylwia Ewa Miernik
57
(30,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOSZA WĘGRZYNA
-
16
Marek Chmurzyński
58
(30,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ
-
15
Krzysztof Masłoń
18
(9,52%)
Okręg 4
STRONIE ŚLĄSKIE: HUTNICZA, KOŚCIUSZKI 17 - 19, 22, 26 - 28 parzyste, NADBRZEŻNA od 11 do końca nieparzyste, ZIELONA 5
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Justyna Natalia Szulc-Kwiatkowska
6
(3,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DOŚWIADCZENIE
-
14
Andrzej Stefan Krosta
34
(18,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOSZA WĘGRZYNA
-
16
Szymon Łukasz Bora
114
(60,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ
-
15
Monika Genowefa Snopkowska
34
(18,09%)
Okręg 5
STRONIE ŚLĄSKIE: MICKIEWICZA od 5 do końca, ZIELONA od 7 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DOŚWIADCZENIE
-
14
Gabriela Maria Janiszewska
107
(59,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOSZA WĘGRZYNA
-
16
Katarzyna Monika Kaletka
46
(25,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ
-
15
Andrzej Łukasiewicz
27
(15,00%)
Okręg 6
STRONIE ŚLĄSKIE: MICKIEWICZA 1 - 3, NADBRZEŻNA 4 - 30 parzyste
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Dutko
16
(7,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DOŚWIADCZENIE
-
14
Jan Florowski
69
(32,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOSZA WĘGRZYNA
-
16
Tomasz Robert Erdmański
117
(54,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ
-
15
Maria Jolanta Englard
12
(5,61%)
Okręg 7
STRONIE ŚLĄSKIE: KRÓTKA 1, NADBRZEŻNA 2, 2A, SUDECKA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Stanisław Wiesław Kobiałka
39
(19,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DOŚWIADCZENIE
-
14
Krzysztof Korzun
60
(29,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOSZA WĘGRZYNA
-
16
Krzysztof Tadeusz Kujawiak
103
(50,99%)
Okręg 8
STRONIE ŚLĄSKIE: KRÓTKA od 2A do końca, ŻEROMSKIEGO 6
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DOŚWIADCZENIE
-
14
Ryszard Wiktor
137
(64,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOSZA WĘGRZYNA
-
16
Karolina Kolenkiewicz
75
(35,38%)
Okręg 9
STRONIE ŚLĄSKIE: ŻEROMSKIEGO 1 – 5 nieparzyste
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Urszula Jolanta Górecka
27
(14,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DOŚWIADCZENIE
-
14
Jacek Adam Serafin
87
(45,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOSZA WĘGRZYNA
-
16
Andrzej Grzegorz Augun
40
(20,94%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Eleonora Edwarda Witkowska
37
(19,37%)
Okręg 10
STRONIE ŚLĄSKIE: KOŚCIUSZKI 57 - 67 nieparzyste, 68 - 69, 71, MORAWKA 1 - 8, 10, 40 - 47
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DOŚWIADCZENIE
-
14
Zdzisław Józef Pakuła
145
(64,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOSZA WĘGRZYNA
-
16
Monika Celina Sokołowska
79
(35,27%)
Okręg 11
STRONIE ŚLĄSKIE: KLONOWA, MORAWKA 9 - 17 nieparzyste, od 18 do 39
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DOŚWIADCZENIE
-
14
Magdalena Joanna Laskowska
142
(62,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOSZA WĘGRZYNA
-
16
Agnieszka Stercuła
41
(17,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ
-
15
Aleksandra Urszula Leszczyńska
37
(16,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNE MIASTO
-
18
Grzegorz Mirosław Sołoń
9
(3,93%)
Okręg 12
STRONIE ŚLĄSKIE: AKACJOWA, JAWOROWA, KOPERNIKA, KOŚCIUSZKI 70 - 72 parzyste, 91, ŚWIERKOWA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Agnieszka Sordyl
17
(7,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DOŚWIADCZENIE
-
14
Paweł Andrzej Gancarz
59
(27,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAW RYCZEK
-
17
Wiesław Andrzej Ryczek
138
(64,49%)
Okręg 13
WSIE: JANOWA GÓRA, SIENNA, STRACHOCIN, STRONIE ŚLĄSKIE
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DOŚWIADCZENIE
-
14
Krystyna Irena Brzezicka
126
(47,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOSZA WĘGRZYNA
-
16
Bartosz Piotr Bulka
113
(42,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ
-
15
Tomasz Rafał Ryczko
24
(9,13%)
Okręg 14
WSIE: BIELICE, GOSZÓW, MŁYNOWIEC, NOWY GIERAŁTÓW, STARY GIERAŁTÓW
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DOŚWIADCZENIE
-
14
Zbigniew Paweł Frodyma
88
(26,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOSZA WĘGRZYNA
-
16
Marek Balicki
111
(33,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ
-
15
Mieczysław Kazimierz Makarewicz
85
(25,91%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Jan Kluza
44
(13,41%)
Okręg 15
WSIE: BOLESŁAWÓW, KAMIENICA, KLETNO, NOWA MORAWA, STARA MORAWA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I DOŚWIADCZENIE
-
14
Dariusz Jerzy Gulij
130
(53,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOSZA WĘGRZYNA
-
16
Marek Henryk Prętki
74
(30,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ
-
15
Piotr Sebastian Foremnik
38
(15,70%)