Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Baborowo, Baborówko, Brodziszewo, Emilianowo, Gałowo, Gąsawy, Jastrowo, Kąsinowo, Kępa, Koźle, Krzeszkowice, Lipnica, Lulinek, Mutowo, Myszkowo, Otorowo, Pamiątkowo, Piaskowo, Piotrkówko, Przecław, Przyborowo, Przyborówko, Szczuczyn, Śmiłowo, Witoldzin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA KACZMARKA RAZEM !
-
1
Katarzyna Mejer
245
(5,82%)
-
4
Wiesław Tadeusz Kramm
169
(4,01%)
-
2
Piotr Wojciech Olszewski
469
(11,14%)
-
3
Maciej Leon Chałupka
248
(5,89%)
-
6
Weronika Maria Borowiak
27
(0,64%)
-
5
Andrzej Staszewski
122
(2,90%)
-
8
Anna Linka
74
(1,76%)
-
7
Anna Karaś
53
(1,26%)
-
10
Dariusz Paweł Wachowiak
46
(1,09%)
-
9
Robert Piotr Wesołowski
77
(1,83%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Iwona Wiza
34
(0,81%)
-
7
Ilona Elżbieta Cichocka
20
(0,47%)
-
8
Jan Józef Majewski
14
(0,33%)
-
10
Maria Danuta Adamczak
33
(0,78%)
-
1
Dominika Anna Buchwald
192
(4,56%)
-
2
Czesława Majcher-Pilc
14
(0,33%)
-
5
Janusz Mirosław Pawłowski
19
(0,45%)
-
9
Tomasz Józef Skrzypczak
22
(0,52%)
-
6
Jan Hoffgunst
27
(0,64%)
-
4
Marek Szymański
72
(1,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BIAŁASIK
-
2
Jarosław Jurek
45
(1,07%)
-
4
Artur Łukasz Chudziak
7
(0,17%)
-
1
Marzena Katarzyna Chojnacka
133
(3,16%)
-
3
Krzysztof Zbigniew Tomkowiak
46
(1,09%)
-
7
Dawid Paweł Mendyk
3
(0,07%)
-
5
Jacek Koput
8
(0,19%)
-
10
Leszek Białasik
20
(0,47%)
-
6
Sylwia Yahyaoui
4
(0,09%)
-
8
Paulina Knioch
7
(0,17%)
-
9
Hanna Anna Musiał
8
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM NOWA INICJATYWA
-
3
Marek Antoni Kowala
174
(4,13%)
-
2
Zbigniew Ignacy Pilch
99
(2,35%)
-
1
Jerzy Najderek
458
(10,88%)
-
5
Katarzyna Magdalena Nowicka
19
(0,45%)
-
6
Anna Barbara Skąpska
22
(0,52%)
-
4
Leszek Grzybowski
77
(1,83%)
-
7
Justyna Antkowiak
25
(0,59%)
-
8
Wanda Maria Jerzyk
11
(0,26%)
-
9
Piotr Grzegorz Gomółka
32
(0,76%)
-
10
Lech Andrzej Sowiński
82
(1,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHANE SZAMOTUŁY
-
1
Jakub Waldemar Rymarczuk
25
(0,59%)
-
5
Edyta Katarzyna Kuchna
9
(0,21%)
-
6
Roman Dariusz Stachowiak
8
(0,19%)
-
2
Janusz Piotr Kaczmarek
25
(0,59%)
-
4
Emilia Arleta Schiller
14
(0,33%)
-
3
Elżbieta Kazimiera Włodarczyk
8
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI SZAMOTULSKIEJ
-
1
Sebastian Rafał Ratajczak
48
(1,14%)
-
2
Samanta Stefaniak
14
(0,33%)
-
3
Marcin Jan Leśniewski
9
(0,21%)
-
4
Mirosława Dowczyńska-Siuda
5
(0,12%)
-
5
Dariusz Rybarczyk
16
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Lucjan Stanisław Ratajczyk
354
(8,41%)
-
3
Urszula Stanisława Tułacz-Kotlińska
21
(0,50%)
-
4
Andrzej Starosta
62
(1,47%)
-
6
Witold Mirosław Nowicki
55
(1,31%)
-
5
Joanna Szewczyk
27
(0,64%)
-
8
Longin Edmund Lewandowski
78
(1,85%)
-
7
Agnieszka Anna Kąkol
16
(0,38%)
-
9
Alicja Agnieszka Kasprowicz
5
(0,12%)
-
10
Stefan Stanisław Kaczmarek
22
(0,52%)
-
2
Jan Dziamski
133
(3,16%)
Okręg 2
Szamotuły, ulice: 11 Listopada, 1 Maja, Akacjowa, Barwna, Boczna, Borowa, Brzozowa, Bukowa, Cicha, Cienista, Cmentarna, Czereśniowa, Dębowa, Długa, Dobra, Edmunda Calliera, Feliksa Nowowiejskiego, Fryderyka Chopina, Gajowa, Graniczna, Gruszowa, Halszki, Heliodora Święcickiego, Henryka Sienkiewicza, Hetmańska, Ignacego Łukasiewicza, Jabłoniowa, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Jana Jonstona, Jastrowska, Jaśminowa, Jaworowa, Jesienna, Jęczmienna, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Konstantego Scholla, Kosynierów, Kwiatowa, Leśna, Letnia, Marii Curie Skłodowskiej, Mikołaja Kopernika, Miła, Moraczewskiego, Morelowa, Odległa, Ogrodowa, Okrężna, Ostrorogska, Owocowa, Owsiana, Pawła Edmunda Strzeleckiego, Podgórna, Polna, Powstania Styczniowego, Powstańców Wielkopolskich, Promenada, Prosta, Przelot, Pszenna, Różana, Rycerska, Rzemieślnicza, Stanisława Zgaińskiego, Sezamkowa, Skrajna, Skryta, Spokojna, Szczuczyńska, Targowa, Topolowa, Ułańska, Uskok, Wiejska, Wierzbowa, Wiosenna, Wiosny Ludów, Wiśniowa, Zakole, Zamkowa, Zielona, Zimowa, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA KACZMARKA RAZEM !
-
8
Krzysztof Władysław Koczorowski
14
(0,39%)
-
1
Maria Józefa Stachowiak
167
(4,60%)
-
3
Justyna Józefa Kaczmarek
84
(2,31%)
-
2
Marian Wacław Płachecki
232
(6,38%)
-
4
Bogumiła Barbara Saternus
57
(1,57%)
-
7
Maciej Marcin Magdziarek
176
(4,84%)
-
6
Jacek Idkowiak
73
(2,01%)
-
5
Damian Dubiel
221
(6,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE DLA GMINY
-
2
Szymon Leszek Chudziak
36
(0,99%)
-
3
Patryk Szymon Hermann
54
(1,49%)
-
4
Agnieszka Kamińska-Nowak
42
(1,16%)
-
5
Beata Magdalena Hancyk
14
(0,39%)
-
8
Leszek Piotr Konieczny
86
(2,37%)
-
7
Natalia Nowak
37
(1,02%)
-
1
Bartosz Władysław Węglewski
146
(4,02%)
-
6
Tadeusz Franciszek Dragoński
32
(0,88%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Marek Janusz Kołpowski
14
(0,39%)
-
1
Marianna Wiesława Szymańska
231
(6,36%)
-
2
Wanda Maria Kalotka
39
(1,07%)
-
3
Tadeusz Marian Kalotka
51
(1,40%)
-
6
Jacek Andrzej Cieśliński
40
(1,10%)
-
5
Hanna Konys
23
(0,63%)
-
8
Dawid Bartosz Pius
133
(3,66%)
-
7
Krzysztof Leszczyński
13
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BIAŁASIK
-
2
Dawid Jerzy Kłosowski
32
(0,88%)
-
5
Anna Koczorowska-Łączna
26
(0,72%)
-
7
Włodzimierz Antoni Stelmaszyk
28
(0,77%)
-
3
Mateusz Michał Łagódka
91
(2,50%)
-
4
Paweł Marek Jasiński
26
(0,72%)
-
8
Jolanta Teresa Kwiatkowska
15
(0,41%)
-
6
Magdalena Małgorzata Kurowska
12
(0,33%)
-
1
Maciej Jan Tomaszewski
168
(4,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM NOWA INICJATYWA
-
1
Bartłomiej Tadeusz Idkowiak
178
(4,90%)
-
4
Marcin Krzysztof Czerniak
20
(0,55%)
-
8
Bartosz Krzysztof Budych
92
(2,53%)
-
3
Ilona Małgorzata Kaluga
330
(9,08%)
-
7
Katarzyna Woźna
21
(0,58%)
-
5
Joanna Maria Buchwald
13
(0,36%)
-
2
Grażyna Wiktoria Augustyniak
214
(5,89%)
-
6
Katarzyna Maria Kaczmarek
28
(0,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHANE SZAMOTUŁY
-
7
Szymon Adamski
29
(0,80%)
-
8
Jarosław Dura
24
(0,66%)
-
1
Tomasz Witold Białasik
41
(1,13%)
-
5
Przemysław Dobak
5
(0,14%)
-
3
Adam Plich
26
(0,72%)
-
2
Katarzyna Anna Pierzchawka
12
(0,33%)
-
4
Barbara Klimko
11
(0,30%)
-
6
Natalia Nowakowska
17
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI SZAMOTULSKIEJ
-
1
Jakub Marcin Starosta
58
(1,60%)
-
5
Jacek Dolata
22
(0,61%)
-
4
Monika Helena Kwiatkowska
8
(0,22%)
-
2
Szymon Roman Kucharski
67
(1,84%)
-
3
Magdalena Maria Bartoszak
5
(0,14%)
Okręg 3
Szamotuły, ulice: 27 grudnia 1918 r. , 3 Maja, Adama Mickiewicza, Adama Naruszewicza, Aleksandra Aujezdeckiego, Aleksandra Kamińskiego, Błękitna, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Braci Czeskich, Brignoles, Bruneck, Cypriana Kamila Norwida, Daleka, Dobrogosta Szamotulskiego, Dworcowa, Europejska, Franciszka Zabłockiego, Franciszkańska, Garncarska, Gąsawska, Gross-Gerau, Grzegorza Snopka, Halderberge, Hokejowa, Hugona Kołłątaja, Husarska, Ignacego Krasickiego, Jana Henryka Dąbrowskiego, Jana III Sobieskiego, Jana Kasprowicza, Jana Ostroroga, Jana Paterki, Jana Pawła II, Joachima Lelewela, Juliusza Słowackiego, Kapłańska, Kazimierza Wielkiego, Kiszewska, Kolarska, Kościelna, Kręta, Krótka, Krzywa, Księżycowa, Lazurowa, Leonarda Glabisza, Lipowa, Łąkowa, Łucznicza, Łukasza Górki, Maksymiliana Rabesa, Marii Wicherkiewiczowej, Mark, Mateusza Kmity, Mieszka I, Młyńska, Niebiańska, Niepodległości, Nowa, Obornicka, Piekarska, Piłkarska, Piotra Skargi, Pływacka, Pogodna, Poprzeczna, Poznańska, Promienista, Przemysłowa, Przybrodzka, Ratuszowa, Robotnicza, Rolna, Romana Łopińskiego, Romana Maya, Rynek, Rynkowa, Rzeczna, Składowa, Słoneczna, Słowiańska, Sportowa, Spółdzielcza, Sprinterska, Stanisława Maczka, Stanisława Sosabowskiego, Stanisława Staszica, Stefana Batorego, Strumykowa, Sukiennicza, Szachowa, Szkolna, Średnia, św. Stanisława, Świdlińska, Tadeusza Kutrzeby, Tenisowa, Tielt, Turkusowa, Wacława Szamotulczyka, Wąska, Wioślarska, Władysława Andersa, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Władysława Sikorskiego, Władysława Warneńczyka, Wodna, Wojciecha Bogusławskiego, Wojska Polskiego, Wroniecka, Zacisze, Zaułek, Zygmunta Starego, Zygmunta Szczęsnego Felińskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA KACZMARKA RAZEM !
-
1
Marek Pawlicki
306
(7,23%)
-
4
Agata Majchrzak
49
(1,16%)
-
7
Mariusz Łukasz Proch
87
(2,05%)
-
8
Jacek Tacik
96
(2,27%)
-
9
Waldemar Borowiak
84
(1,98%)
-
2
Andrzej Jaros
48
(1,13%)
-
3
Mariola Beata Kasper
116
(2,74%)
-
6
Anna Maria Wicher
175
(4,13%)
-
5
Elżbieta Majchrzak
36
(0,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE DLA GMINY
-
1
Joanna Aleksandra Ludwiczak
175
(4,13%)
-
2
Aneta Ewelina Kustarz
178
(4,20%)
-
4
Mariusz Paweł Foltyniewicz
44
(1,04%)
-
6
Natalia Dubiel
67
(1,58%)
-
5
Dariusz Tomasz Paczuszka
61
(1,44%)
-
3
Lucyna Jądrzyk
46
(1,09%)
-
8
Barbara Konieczna
3
(0,07%)
-
9
Mariusz Aleksander Koperski
21
(0,50%)
-
7
Krzysztof Słaboszewski
20
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Jerzy Lembicz
17
(0,40%)
-
1
Andrzej Kaczmarek
166
(3,92%)
-
2
Tomasz Szczepan Łączkowski
177
(4,18%)
-
5
Roman Krzeczowski
12
(0,28%)
-
3
Stanisław Emil Góra
138
(3,26%)
-
4
Jadwiga Anna Skoracka
79
(1,87%)
-
6
Izabela Leszczyńska
19
(0,45%)
-
9
Milena Malwina Hiszpańska
14
(0,33%)
-
8
Joanna Maria Cieślińska
22
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BIAŁASIK
-
5
Marcin Krzyżaniak
36
(0,85%)
-
1
Paweł Adam Łączkowski
240
(5,67%)
-
2
Ewa Pajkert
153
(3,61%)
-
4
Miłosz Kiełczewski
26
(0,61%)
-
3
Patryk Mateusz Górny
90
(2,13%)
-
8
Ewelina Fertikowska
12
(0,28%)
-
9
Justyna Regina Hasińska
16
(0,38%)
-
6
Piotr Władysław Olejniczak
21
(0,50%)
-
7
Halina Małgorzata Zgrajek
121
(2,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM NOWA INICJATYWA
-
9
Monika Stanisławiak
8
(0,19%)
-
8
Joanna Skiba
27
(0,64%)
-
1
Łukasz Wiktor Heckert
258
(6,09%)
-
2
Bogdan Marian Maćkowiak
267
(6,30%)
-
3
Sławomir Kozak
173
(4,09%)
-
4
Rafał Jan Kamiński
109
(2,57%)
-
7
Karolina Świątek
22
(0,52%)
-
5
Grażyna Beata Halaburda
74
(1,75%)
-
6
Radosław Piotr Szewczyk
35
(0,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHANE SZAMOTUŁY
-
7
Anna Maria Wojtkowiak-Piórkowska
4
(0,09%)
-
5
Paweł Stefan Dybizbański
11
(0,26%)
-
8
Krzysztof Walenty Fabiański
22
(0,52%)
-
6
Maksymilian Jan Drygała
5
(0,12%)
-
2
Barbara Karwacka
38
(0,90%)
-
4
Marek Wojciechowski
20
(0,47%)
-
1
Maciej Marcin Lesicki
78
(1,84%)
-
3
Grażyna Małgorzata Lont
9
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI SZAMOTULSKIEJ
-
1
Katarzyna Maria Środecka
31
(0,73%)
-
3
Marek Andrzej Piórkowski
6
(0,14%)
-
2
Jacek Bieniecki
45
(1,06%)
-
4
Krzysztof Jędrzejczak
5
(0,12%)
-
5
Aneta Maria Wojna
17
(0,40%)