Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Ulice: Bolesława Chrobrego, Bolesława II Śmiałego, Bolesława Krzywoustego, Dąbrówki, Generała Augusta Fieldorfa, Generała Władysława Andersa, Henryka Brodatego, Henryka Pobożnego, Henryka Probusa, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Królowej Elżbiety, Księcia Bolka, Leszka Białego, Lotnicza, Mieszka I, Mieszka Starego, Piasta, Przechodnia, Przemysłowa, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Strefowa, Władysława Łokietka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA KOŻUCHOWICZA
-
4
Jarosław Dąbrowski
78
(2,70%)
-
2
Zofia Marek
313
(10,85%)
-
3
Zdzisław Pantal
181
(6,28%)
-
5
Piotr Dariusz Krzyśpiak
46
(1,60%)
-
1
Łukasz Kwadrans
305
(10,58%)
-
6
Agata Anna Kalafut
85
(2,95%)
-
7
Natalia Moskwa
32
(1,11%)
-
8
Marek Dariusz Jakubina
85
(2,95%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „OBYWATELSKIE ŚWIEBODZICE”
-
4
Agnieszka Maria Bylińska
50
(1,73%)
-
3
Rafał Bubel
85
(2,95%)
-
2
Janina Jadwiga Ostrowska
64
(2,22%)
-
1
Ewa Wioleta Dziwosz
292
(10,12%)
-
5
Mateusz Stanisław Ławiński
59
(2,05%)
-
6
Karol Kacper Loch
24
(0,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA OZGI
-
1
Paweł Ozga
542
(18,79%)
-
2
Izabela Małgorzata Paszkowska
49
(1,70%)
-
6
Grażyna Wiesława Bieniada
79
(2,74%)
-
5
Piotr Tadeusz Cisoń
23
(0,80%)
-
7
Dariusz Wiliński
23
(0,80%)
-
8
Józef Pierzchała
34
(1,18%)
-
3
Maria Ewa Frączek
49
(1,70%)
-
4
Adam Marek Tobiasz
57
(1,98%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Stanisława Kosowska
13
(0,45%)
-
3
Barbara Kaliciak
26
(0,90%)
-
1
Małgorzata Mikołajczyk
152
(5,27%)
-
7
Halina Siemińska
18
(0,62%)
-
5
Maria Danuta Jaśkiewicz-Sokołowska
19
(0,66%)
-
4
Zygfryd Marian Kowalik
30
(1,04%)
-
2
Mariusz Wołoch
47
(1,63%)
-
8
Leszek Józef Mazur
24
(0,83%)
Okręg 2
Osiedla: Osiedle WSK Ulice: 11 Listopada, 3 Maja, Akacjowa, Armii Krajowej, Brzozowa, Cicha, Cisowa, Dębowa, Długa, Jana Mikulicza, Jasna, Jaśminowa, Jeleniogórska, Kamiennogórska, Kasztanowa, Klonowa, Kwiatowa, Leśna, Łączna, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Ofiar Oświęcimskich, Ogrodowa, Patronacka, Pogodna, Polna, Promienna, Rekreacyjna, Różana, Sezamkowa, Solna, Spacerowa, Stanisława Moniuszki, Strzelecka, Świerkowa, Tęczowa, Widna, Wiejska, Władysława Sikorskiego, Wrzosowa, Wysoka, Wzgórze Gustava Beckera, Zamkowa, Zimny Dwór, Złota
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA KOŻUCHOWICZA
-
1
Sławomir Łukawski
247
(12,60%)
-
6
Agata Kurasiak
53
(2,70%)
-
4
Aneta Izabela Dobosz
92
(4,69%)
-
7
Igor Kajetan Pauliński
27
(1,38%)
-
2
Dariusz Grzegorz Błaszczyk
44
(2,24%)
-
3
Małgorzata Elżbieta Nosal
65
(3,31%)
-
5
Paweł Jan Białek
69
(3,52%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „OBYWATELSKIE ŚWIEBODZICE”
-
5
Lidia Maria Pytlak
70
(3,57%)
-
1
Marcin Andrzej Cichoń
154
(7,85%)
-
3
Bartłomiej Bartosz Markowski
37
(1,89%)
-
2
Marcin Józef Filipiak
137
(6,99%)
-
4
Adriana Kurdzielewicz
37
(1,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA OZGI
-
5
Zbigniew Andrzejewski
60
(3,06%)
-
6
Iwona Małgorzata Karska
26
(1,33%)
-
3
Krzysztof Sudor
142
(7,24%)
-
7
Beata Jolanta Kuzera
27
(1,38%)
-
1
Adam Paweł Pofelski
238
(12,14%)
-
2
Bogumiła Zofia Kamińska
24
(1,22%)
-
4
Katarzyna Woźniak
49
(2,50%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Halina Maria Mądra
143
(7,29%)
-
2
Marek Wiciak
27
(1,38%)
-
7
Mirosław Stanisław Połoszczański
31
(1,58%)
-
6
Zofia Eugenia Sikora
33
(1,68%)
-
4
Patryk Krzysztof Mieszawski
12
(0,61%)
-
3
Ewa Kowalik
109
(5,56%)
-
5
Agnieszka Angelika Zielesna
8
(0,41%)
Okręg 3
Place: Plac Jana Pawła II, Plac Kościelny, Ulice: Adama Mickiewicza, Aleksandra Puszkina, Biskupa Ignacego Krasickiego, Bolesława Prusa, Browarowa, Chmielna, Fabryczna, Heleny Modrzejewskiej, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Krótka, Marii Skłodowskiej-Curie, Metalowców, Mikołaja Kopernika, Młynarska, Piaskowa, Pocztowa, Rynek, Sportowa, Stefana Żeromskiego, Strzegomska, Szkolna, św. Ojca Pio, Świdnicka, Wałbrzyska, Wąska, Wojska Polskiego, Wolności.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA KOŻUCHOWICZA
-
5
Marta Jagoda Karwas
40
(2,15%)
-
1
Krystian Jerzy Wołoszyn
513
(27,52%)
-
2
Zbigniew Opaliński
90
(4,83%)
-
4
Teresa Zofia Małecka
44
(2,36%)
-
6
Ewa Proć-Antoszewska
37
(1,98%)
-
7
Krzysztof Paweł Baranowski
68
(3,65%)
-
3
Jan Klepiec
244
(13,09%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „OBYWATELSKIE ŚWIEBODZICE”
-
2
Arkadiusz Dworzyński
24
(1,29%)
-
4
Damian Michał Płoński
17
(0,91%)
-
5
Kornela Anna Kalisz
62
(3,33%)
-
6
Ewa Świerczyńska
52
(2,79%)
-
1
Sebastian Biały
124
(6,65%)
-
3
Monika Agnieszka Suchodolska
33
(1,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA OZGI
-
3
Inga Anna Rajca
43
(2,31%)
-
1
Adriana Jackowska
106
(5,69%)
-
5
Klaudiusz Wasung
15
(0,80%)
-
2
Mariusz Łukasz Pochroń
25
(1,34%)
-
6
Marian Hawryluk
46
(2,47%)
-
4
Bożena Bogusława Dudek
9
(0,48%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Mirosław Kowalski
20
(1,07%)
-
4
Jagoda Gwiazda
25
(1,34%)
-
2
Anna Apołenis
40
(2,15%)
-
6
Agnieszka Kowalik
23
(1,23%)
-
7
Piotr Stefan Grzybowski
10
(0,54%)
-
5
Marek Tadeusz Wyrzykowski
48
(2,58%)
-
1
Marek Gąsior
106
(5,69%)
Okręg 4
Osiedla: Osiedle Białe Górki, Osiedle Sudeckie, Place: Plac Dworcowy, Ulice: Aleje Lipowe, Boczna, Ciernie, Droga Węglowa, Graniczna, Kazimierza Pułaskiego, Kolejowa, Lawendowa, Łąkowa, Malinowa Olszańska, Park Miejski, Parkowa, Rumiankowa, Sielska, Sienna, Spokojna, Stawowa, Środkowa, Tadeusza Kościuszki, Towarowa, Wiśniowa, Wodna, Zielona, Zwycięstwa, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA KOŻUCHOWICZA
-
4
Przemysław Wieczorek
36
(1,57%)
-
3
Jacek Marcin Żygłowicz
166
(7,26%)
-
2
Jerzy Kirklo
77
(3,37%)
-
5
Iwona Bogumiła Moskwa
67
(2,93%)
-
7
Beata Gawłowska
111
(4,85%)
-
1
Bogdan Kożuchowicz
312
(13,64%)
-
6
Maria Dobrzańska
142
(6,21%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „OBYWATELSKIE ŚWIEBODZICE”
-
2
Tomasz Jerzy Czekaj
215
(9,40%)
-
3
Dorota Józefa Michalska
55
(2,40%)
-
5
Patryk Łukasz Biały
78
(3,41%)
-
1
Mariusz Henryk Szafraniec
348
(15,21%)
-
4
Genowefa Kuriata
29
(1,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA OZGI
-
1
Janusz Kościukiewicz
124
(5,42%)
-
5
Ilona Magdalena Rubis
21
(0,92%)
-
7
Anna Wójciuk
10
(0,44%)
-
2
Andrzej Eugeniusz Szczepankowski
30
(1,31%)
-
3
Anna Chudaś
15
(0,66%)
-
4
Sebastian Dawid Wysoczański
34
(1,49%)
-
6
Jacek Fedorowicz
114
(4,98%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Krzysztof Bernard Lewandowski
20
(0,87%)
-
4
Władysława Elżbieta Galara
17
(0,74%)
-
2
Beata Małgorzata Dudzic
59
(2,58%)
-
6
Przemysław Chlebowski
20
(0,87%)
-
5
Zbigniew Władysław Rawski
24
(1,05%)
-
7
Władysław Moszumański
50
(2,19%)
-
1
Zofia Cierniewska
114
(4,98%)