Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Piątnica Poduchowna, ul. Czarnocka, ul. Cmentarna, ul. Krótka, ul. Słoneczna, ul. Nadrzeczna, ul. Stawiskowska, ul. Wąska, ul. Wesoła
Pokaż więcej
Jacek Bieńczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM JACKA BIEŃCZYKA"
106
(34,08%)
Karolina Chaberek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
111
(35,69%)
Bogdan Bieńczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA BIEŃCZYKA
94
(30,23%)
Okręg 2
Piątnica Poduchowna ul. 33 Pułku Piechoty, ul. Forteczna, ul. Łąkowa, ul. Nowa, ul. Nowoprojektowana, ul. Ogrodowa, ul. Polna, ul. Północna, ul. Sadowa, ul. Zielona
Pokaż więcej
Piotr Zduńczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM JACKA BIEŃCZYKA"
138
(45,39%)
Marek Sokołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
22
(7,24%)
Jarosław Piotr Śledziewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(25,99%)
Damian Zbigniew Malinowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(21,38%)
Okręg 3
Piątnica Poduchowna ul. Szkolna, ul. Jedwabieńska, ul. Ks. Kard. Wyszyńskiego, Piątnica Włościańska
Pokaż więcej
Barbara Kurządkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM JACKA BIEŃCZYKA"
72
(24,24%)
Bogusław Kuczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
93
(31,31%)
Tomasz Florczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
132
(44,44%)
Okręg 4
Kalinowo, Kalinowo-Kolonia, Elżbiecin, Zabawka, Wyrzyki
Pokaż więcej
Dariusz Cymek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
118
(39,20%)
Andrzej Dymek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
183
(60,80%)
Okręg 5
Drozdowo, Truszki
Pokaż więcej
Robert Krzysztof Borawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM JACKA BIEŃCZYKA"
13
(4,36%)
Tomasz Niewiarowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
41
(13,76%)
Andrzej Świderski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
167
(56,04%)
Sylwia Goleńska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(25,84%)
Okręg 6
Niewodowo, Rakowo-Czachy, Żelechy, Wiktorzyn
Pokaż więcej
Szymon Faryna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM JACKA BIEŃCZYKA"
16
(5,14%)
Józef Adam Maślak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
75
(24,12%)
Andrzej Ostrowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(30,87%)
Adam Robert Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
124
(39,87%)
Okręg 7
Rakowo-Boginie, Krzewo, Nowe Krzewo, Kosaki
Pokaż więcej
Jarosław Pokropowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM JACKA BIEŃCZYKA"
81
(36,00%)
Janusz Karwowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
73
(32,44%)
Mariusz Sokołowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(31,56%)
Okręg 8
Jeziorko, Rządkowo
Pokaż więcej
Magdalena Grabowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM JACKA BIEŃCZYKA"
35
(10,87%)
Karol Śmiarowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
146
(45,34%)
Renata Balicka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
141
(43,79%)
Okręg 9
Poniat, Kownaty, Kałęczyn
Pokaż więcej
Urszula Domitrz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI DOMITRZ
156
(64,46%)
Antoni Orłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
41
(16,94%)
Monika Łuba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(18,60%)
Okręg 10
Olszyny, Olszyny-Kolonia, Guty, Wyłudzin, Taraskowo, Choszczewo
Pokaż więcej
Marian Przybyłkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM JACKA BIEŃCZYKA"
50
(16,72%)
Jan Kopczewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
219
(73,24%)
Eugeniusz Laskowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(10,03%)
Okręg 11
Dobrzyjałowo, Kobylin
Pokaż więcej
Mieczysław Antoni Zacharzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM JACKA BIEŃCZYKA"
27
(12,56%)
Halina Matejkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
26
(12,09%)
Marcin Sobuta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(39,53%)
Halina Sowa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(35,81%)
Okręg 12
Budy-Mikołajka, Górki-Sypniewo, Górki-Szewkowo, Kisielnica, Motyka
Pokaż więcej
Krzysztof Weber
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM JACKA BIEŃCZYKA"
124
(47,33%)
Aneta Żebrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY ŻEBROWSKIEJ
24
(9,16%)
Zdzisław Fabiszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
35
(13,36%)
Agnieszka Barbara Modzelewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(30,15%)
Okręg 13
Budy Czarnockie, Nowy Cydzyn, Stary Cydzyn
Pokaż więcej
Krzysztof Wysk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
91
(27,00%)
Marek Konopko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
133
(39,47%)
Barbara Kościelecka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
113
(33,53%)
Okręg 14
Czarnocin, Marianowo
Pokaż więcej
Emilia Bałazy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM JACKA BIEŃCZYKA"
60
(19,35%)
Paweł Sieniawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
67
(21,61%)
Sławomir Mroczkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
109
(35,16%)
Andrzej Dudziński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(23,87%)
Okręg 15
Pęza, Stary Drożęcin, Drożęcin-Lubiejewo, Nagórki, Murawy
Pokaż więcej
Tomasz Żebrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM JACKA BIEŃCZYKA"
85
(38,64%)
Marcin Łada
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
31
(14,09%)
Agnieszka Alicja Komorowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
104
(47,27%)