Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gruszka Zaporska
Pokaż więcej
Roman Aleksander Kapica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY RADECZNICA
43
(36,75%)
Jerzy Bolesław Gumieniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(63,25%)
Okręg 2
Gaj Gruszczański, Zakłodzie
Pokaż więcej
Anna Zofia Dudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY RADECZNICA
37
(20,90%)
Renata Bożena Krukowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(38,42%)
Ryszard Jan Kawka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STĄD POCHODZIMY
72
(40,68%)
Stanisław Marzec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0%)
Okręg 3
Zdzisława Piróg
KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE
36
(21,56%)
Tomasz Jachymek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY RADECZNICA
21
(12,57%)
Helena Winiarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(44,31%)
Andrzej Zych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STĄD POCHODZIMY
36
(21,56%)
Okręg 4
Radecznica: ul. Parkowa, ul. Klasztorna, ul. Gwarna, ul. Cicha, ul. B. Prusa od nr 9 do nr 64
Pokaż więcej
Alfred Wachowicz
KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE
18
(12,00%)
Laura Maria Sznitowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY RADECZNICA
60
(40,00%)
Zbigniew Kubina
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(39,33%)
Ewa Bogumiła Jaskuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STĄD POCHODZIMY
13
(8,67%)
Okręg 5
Radecznica: ul. B. Prusa od nr 2 do nr 8, ul. Krótka, ul. Ludowa, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Uście, ul. Zamojska, ul. Zdrojowa, ul. Zielona
Pokaż więcej
Krzysztof Adam Kłodnicki
KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE
40
(24,84%)
Leszek Marek Chwiejda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY RADECZNICA
52
(32,30%)
Anna Wioletta Biłant
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(42,86%)
Okręg 6
Maciej Nastaj
KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE
52
(30,41%)
Grażyna Maria Paszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY RADECZNICA
42
(24,56%)
Anna Buszowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(34,50%)
Maria Wypych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STĄD POCHODZIMY
18
(10,53%)
Okręg 7
Edmund Andrzej Sarzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY RADECZNICA
37
(22,84%)
Mirosław Mameła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(27,16%)
Ilona Szcześniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STĄD POCHODZIMY
9
(5,56%)
Alicja Katarzyna Zgórska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
11
(6,79%)
Alina Janina Śledź
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZDROJE INNOWACJI"
61
(37,65%)
Okręg 8
Podlesie Duże, Podlesie Małe
Pokaż więcej
Janusz Olech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY RADECZNICA
37
(33,33%)
Jan Garbarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(55,86%)
Marian Szcześniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STĄD POCHODZIMY
12
(10,81%)
Okręg 9
Renata Kot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY RADECZNICA
71
(33,65%)
Stanisław Lucjan Kurek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
115
(54,50%)
Emilia Stanisława Sitarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STĄD POCHODZIMY
25
(11,85%)
Okręg 10
Dzielce, Gorajec-Zagroble-Kolonia, Podborcze
Pokaż więcej
Grzegorz Pyda
KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE
63
(44,68%)
Joanna Bożena Małysz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(55,32%)
Okręg 11
Gorajec-Stara Wieś
Pokaż więcej
Mariusz Osman
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 12
Gorajec-Zagroble
Pokaż więcej
Barbara Charkot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY RADECZNICA
108
(44,26%)
Jarosław Antoni Olech
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
136
(55,74%)
Okręg 13
Gorajec-Zastawie
Pokaż więcej
Stanisław Ładosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY RADECZNICA
64
(38,32%)
Bożena Wojtaszek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(41,32%)
Łukasz Chorzępa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STĄD POCHODZIMY
34
(20,36%)
Okręg 14
Czarnystok od nr 109 do nr 203, Wólka Czarnostocka
Pokaż więcej
Andrzej Piwowarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY RADECZNICA
111
(45,31%)
Jan Sitarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
122
(49,80%)
Tomasz Dominik Ożóg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STĄD POCHODZIMY
12
(4,90%)
Okręg 15
Czarnystok od nr 1 do nr 107a, Trzęsiny
Pokaż więcej
Barbara Anna Soja
KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE
30
(13,76%)
Tadeusz Jan Żłób
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY RADECZNICA
78
(35,78%)
Sławomir Kazimierz Dubaj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(41,74%)
Teresa Siemczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STĄD POCHODZIMY
19
(8,72%)