Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
m. Barninek, m. Dobiesławiec, Mścice-ulice: Akacjowa, Bałtycka, Brzozowa, Jabłoniowa, Jarzębinowa, Klonowa, Świerkowa, m. Podamirowo, m. Radomno, m. Strzeżenice
Pokaż więcej
Mateusz Łukasz Poręba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(5,88%)
Krystyna Żakowska-Węgielnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JARONIEWSKIEGO
75
(24,51%)
Andrzej Robert Chomątek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA NASZA GMINA
66
(21,57%)
Andrzej Marek Krawiec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
147
(48,04%)
Okręg 2
m. Mścice – ulice: Chabrowa, Dworcowa, Gerberowa, Koszalińska od nr 84 do nr 128 /parzyste/, Północna, Różana, Tulipanowa
Pokaż więcej
Bożena Majchrzak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(9,47%)
Jan Henryk Wydra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JARONIEWSKIEGO
20
(10,53%)
Agnieszka Gębura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA NASZA GMINA
64
(33,68%)
Irena Wodecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA
39
(20,53%)
Marek Dariusz Pacek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(25,79%)
Okręg 3
m. Mścice-ulice: Koszalińska od nr 67 do nr 91 /nieparzyste/, Malinowa, Południowa
Pokaż więcej
Dorota Teska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JARONIEWSKIEGO
43
(23,12%)
Mariusz Jan Gosławski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA NASZA GMINA
77
(41,40%)
Andrzej Jan Nożykowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(35,48%)
Okręg 4
m. Łubniki, m. Mścice – ulice: Koszalińska od nr 1 do nr 65 /nieparzyste/, Koszalińska od nr 2 do nr 82 /parzyste/, Kościelna, Ogrodowa, Parkowa, Rzemieślnicza, Spokojna, Szkolna, Zalesie, Zielona; m. Przybyradz
Pokaż więcej
Grzegorz Mariusz Drętkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JARONIEWSKIEGO
85
(33,86%)
Lucyna Parol
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
166
(66,14%)
Okręg 5
m. Dobre, m. Dobre Małe, m. Pakosław, m. Popowo, m. Świercz, m. Ziębrze
Pokaż więcej
Magda Krystyna Jasińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(22,96%)
Marcin Maciej Seweryn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JARONIEWSKIEGO
50
(19,46%)
Mariusz Piotr Zalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA NASZA GMINA
48
(18,68%)
Joanna Monika Banaszczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
100
(38,91%)
Okręg 6
Edward Adam Korona
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JARONIEWSKIEGO
23
(11,39%)
Radosław Todorowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA NASZA GMINA
63
(31,19%)
Eugenia Imbiorowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
116
(57,43%)
Okręg 7
m. Będzino, m. Komory
Pokaż więcej
Anna Wieczorek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(10,10%)
Małgorzata Róża Waszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JARONIEWSKIEGO
39
(13,59%)
Tomasz Marcin Baczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA NASZA GMINA
124
(43,21%)
Aleksander Ambroży Woźnicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
95
(33,10%)
Okręg 8
m. Barnin, m. Będzinko, m. Kazimierz Pomorski, m. Łekno, m. Mączno, m. Zagaje
Pokaż więcej
Artur Władysław Machaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JARONIEWSKIEGO
46
(18,04%)
Andrzej Matuszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA NASZA GMINA
50
(19,61%)
Andrzej Mirosław Jóźwiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
159
(62,35%)
Okręg 9
m. Borkowice, m. Kładno, m . Miłogoszcz, m. Pleśna, m. Śmiechów
Pokaż więcej
Monika Ewelina Andrzejewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(17,37%)
Teresa Załóg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JARONIEWSKIEGO
50
(21,19%)
Inocenta Małgorzata Wrońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA NASZA GMINA
40
(16,95%)
Adam Gołębiewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
105
(44,49%)
Okręg 10
m. Dworek, m. Kiszkowo, m. Skrzeszewo, m. Słowienkowo, m. Uliszki
Pokaż więcej
Justyna Kinga Pszonka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(9,55%)
Iwona Anna Kwiecień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JARONIEWSKIEGO
33
(16,58%)
Piotr Waldemar Kołpacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA NASZA GMINA
68
(34,17%)
Paweł Michał Hrymnak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA HRYMNAKA
40
(20,10%)
Katarzyna Elżbieta Andrzejewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(19,60%)
Okręg 11
m. Dobrzyca od nr 1 do nr 58 i nr 60 oraz od nr 97 do nr 110, m. Podbórz, m. Smolne
Pokaż więcej
Łukasz Mariusz Tomczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(11,88%)
Sylwester Roman Specyał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA NASZA GMINA
100
(38,31%)
Sławomir Tadeusz Bryliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘKNA AKTYWNA WIEŚ
130
(49,81%)
Okręg 12
m. Dobrzyca nr 59 i od nr 61 do nr 96 oraz od nr 111 do nr 117, m. Wierzchomino m. Wierzchominko
Pokaż więcej
Aneta Januszek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(13,39%)
Grzegorz Robert Sztulc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JARONIEWSKIEGO
80
(33,47%)
Marzena Beata Jaśkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA NASZA GMINA
52
(21,76%)
Karolina Wasiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
75
(31,38%)
Okręg 13
m. Strachomino, m. Strzepowo
Pokaż więcej
Małgorzata Ewa Hałuszka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(17,95%)
Agnieszka Anna Nowaczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JARONIEWSKIEGO
43
(27,56%)
Krystyna Wiktoria Najdzion
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
85
(54,49%)
Okręg 14
m. Tymień od nr 18 do nr 26 i od nr 43 do nr 48 oraz nr 50 do nr 66
Pokaż więcej
Agnieszka Bęben
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(16,16%)
Krystyna Rozalia Bojanowska-Kieloch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JARONIEWSKIEGO
54
(23,58%)
Diana Monika Kret
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA NASZA GMINA
77
(33,62%)
Franciszek Adamiuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(26,64%)
Okręg 15
m. Łasin Koszaliński, m. Łopienica, m. Tymień od nr 1 do nr 17 i od nr 27 do nr 38 oraz nr 40 i nr 49, m. Wiciąże Pierwsze
Pokaż więcej
Roman Osman
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(31,76%)
Katarzyna Zofia Gawęcka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JARONIEWSKIEGO
41
(27,70%)
Barbara Grudzień
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(40,54%)