Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatDąbrowa Białostocka ulice: Kręta, Mała, Ogrodowa, Orzeszkowej, Plac Kościuszki, Słoneczna, Tysiąclecia PP
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Dąbrowa Białostocka ulice: Armii Krajowej, Dworcowa, Krzyżanowskiego, Księdza Fordona, Ks. Jerzego Popiełuszki, Południowa, Generała Sikorskiego, Tuwima
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Dąbrowa Białostocka ulica Generała Sulika numery 2, 2A, 4A, 6, 6A
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Dąbrowa Białostocka ulice: Kalno, Kopernika, Kunawina, Leśna, Mickiewicza, Obwodowa, Osiedlowa, Polna, Przytorowa, Wesoła, Słowackiego, Wąska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Dąbrowa Białostocka ulica: Generała Sulika numery 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Dąbrowa Białostocka ulice: Dębowa, Górna, Jana Pawła II, Kasztanowa, Klonowa, Kołłątaja, Konopnickiej, Leszczynowa, Lipowa, Małyszówka, Małyszówka Kolonia, Piękna, Sienkiewicza, Skłodowskiej, Solidarności, Sosnowa, Świerkowa, Wierzbowa, Wojska Polskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Dąbrowa Białostocka ulice: 3 Maja, Jasionówka, Jasionówka Kolonia, Łąkowa, Sportowa, Szkolna, 11 Listopada
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Kamienna Nowa, Kamienna Stara, Kamienna Stara Kolonia, Kirejewszczyzna, Miedzianowo, Nowa Wieś, Osmołowszczyzna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Harasimowicze, Harasimowicze Kolonia, Jaczno, Stock
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Grodziszczany, Grzebienie, Różanystok
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Brzozowo, Brzozowo Kolonia, Krugło, Łozowo, Łozowo Kolonia, Mościcha, Nierośno
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Bity Kamień, Nowinka, Reszkowce, Sadowo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Bagny, Jałówka, Podbagny, Sławno, Suchodolina, Wesołowo, Wiązówka, Wroczyńszczyzna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Hamulka, Kuderewszczyzna, Lewki, Małowista, Olsza, Pięciowłóki, Trzyrzeczki, Sadek, Zwierzyniec Mały, Zwierzyniec Wielki
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Grabowo, Kropiwno, Ostrowie, Ostrowie Kolonia, Szuszalewo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów