Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Lubliniec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Ewelina Katarzyna Mikulska
484
(5,19%)
-
3
Ireneusz Czesław Gimiński
134
(1,44%)
-
5
Małgorzata Róża Drab
213
(2,28%)
-
8
Antoni Jan Bunar
152
(1,63%)
-
6
Mieczysław Andrzej Dyczkowski
329
(3,53%)
-
7
Albert Eugeniusz Janik
81
(0,87%)
-
1
Jerzy Michał Orszulak
675
(7,23%)
-
4
Stefania Anna Biela
269
(2,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI LUBLINIECKIEJ
-
2
Lidia Matylda Mnich-Kościelna
394
(4,22%)
-
3
Barbara Elżbieta Muszewska
451
(4,83%)
-
6
Adam Leszek Ożarowski
217
(2,33%)
-
7
Kajetan Borys Zbączyniak
278
(2,98%)
-
1
Krzysztof Olczyk
870
(9,32%)
-
5
Damian Roman Kuboś
227
(2,43%)
-
4
Sandra Sylwia Malitowska
247
(2,65%)
-
8
Damian Oktawian Piątkowski
219
(2,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI LUBLINIECKIEJ
-
1
Grzegorz Jan Dyla
400
(4,29%)
-
2
Klaudia Dominika Koza
162
(1,74%)
-
3
Andrzej Piotr Gajda
252
(2,70%)
-
4
Marcin Piotr Myrcik
145
(1,55%)
-
5
Adam Krzysztof Siwiaszczyk
85
(0,91%)
-
7
Barbara Zdunek
17
(0,18%)
-
8
Patrycja Izabella Duda
82
(0,88%)
-
6
Zofia Grażyna Kupiec
111
(1,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI LUBLINIECKIEJ
-
7
Leszek Romuald Ligowski
171
(1,83%)
-
8
Anna Lucyna Kołtuńska
74
(0,79%)
-
4
Maria Aneta Dmitriew
296
(3,17%)
-
6
Łukasz Marcin Jędryka
209
(2,24%)
-
1
Joachim Michał Smyła
934
(10,01%)
-
5
Marek Piotr Szwedziński
270
(2,89%)
-
3
Bogusław Piotr Hrycyk
387
(4,15%)
-
2
Anita Izabela Naczyńska
495
(5,31%)
Okręg 2
Gminy : Boronów, Herby, Woźniki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Joanna Małgorzata Klyta
366
(4,37%)
-
3
Eugeniusz Alojzy Prandzioch
290
(3,46%)
-
1
Dawid Paweł Smol
699
(8,34%)
-
4
Aneta Monika Buchenfeld
209
(2,49%)
-
7
Radosław Łukasz Sęk
212
(2,53%)
-
5
Edyta Agnieszka Musik
155
(1,85%)
-
6
Jerzy Stanisław Piechula
203
(2,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI LUBLINIECKIEJ
-
1
Jerzy Józef Cyrulik
517
(6,17%)
-
5
Bożena Ewa Ledwoń
141
(1,68%)
-
3
Jarosław Franciszek Kacorzyk
539
(6,43%)
-
6
Jadwiga Maria Fabiańczyk
428
(5,11%)
-
4
Henryk Wawrzyniec Malcher
291
(3,47%)
-
7
Małgorzata Józefa Urbanik
196
(2,34%)
-
2
Rufin Roman Majchrzyk
851
(10,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI LUBLINIECKIEJ
-
7
Felicja Ewa Surowiec
47
(0,56%)
-
5
Natalia Barbara Wielgomas
45
(0,54%)
-
1
Jihad Rezek
307
(3,66%)
-
6
Jarosław Herbert Dziub
165
(1,97%)
-
3
Katarzyna Anna Skop
126
(1,50%)
-
2
Leszek Henryk Wachowski
103
(1,23%)
-
4
Dominik Adam Pyka
164
(1,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI LUBLINIECKIEJ
-
3
Ernest Franciszek Pogoda
751
(8,96%)
-
1
Alojzy Stanisław Cichowski
528
(6,30%)
-
2
Zygmunt Marian Tabor
289
(3,45%)
-
4
Roman Jan Czornik
201
(2,40%)
-
5
Urszula Janik
236
(2,82%)
-
6
Beata Maria Halemba
91
(1,09%)
-
7
Ewa Agata Kita
231
(2,76%)
Okręg 3
Gmina Koszęcin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Ilona Jadwiga Maniurka
115
(2,60%)
-
1
Rafał Jan Ochman
544
(12,28%)
-
3
Łukasz Marek Machoń
79
(1,78%)
-
2
Andrzej Janusz Pasieka
225
(5,08%)
-
5
Aleksandra Józefa Łabudzka
60
(1,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI LUBLINIECKIEJ
-
2
Roman Konrad Kurzac
287
(6,48%)
-
3
Anna Teresa Korzekwa-Wojtal
320
(7,22%)
-
4
Ewa Jadwiga Brodowy
188
(4,24%)
-
5
Grzegorz Andrzej Daniel
80
(1,81%)
-
1
Adam Euzebiusz Konina
606
(13,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI LUBLINIECKIEJ
-
3
Bożena Ewa Duda-Fyrla
124
(2,80%)
-
5
Lucjan Dominik Karasiewicz
142
(3,20%)
-
1
Marceli Kaczor
313
(7,06%)
-
2
Stanisław Jan Izdebski
287
(6,48%)
-
4
Bronisława Urszula Ziora
39
(0,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI LUBLINIECKIEJ
-
1
Renata Urszula Pyrek
335
(7,56%)
-
2
Urszula Maria Buchenfeld
262
(5,91%)
-
3
Adam Marian Berych
153
(3,45%)
-
4
Kazimierz Jan Wierzbicki
225
(5,08%)
-
5
Pelagia Teresa Matuszek
47
(1,06%)
Okręg 4
Gminy : Ciasna, Kochanowice, Pawonków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Andrzej Józef Domagała
801
(11,70%)
-
2
Alfred Horst Jochem
185
(2,70%)
-
4
Ireneusz Józef Świerc
147
(2,15%)
-
3
Małgorzata Matejczyk
166
(2,43%)
-
6
Mariola Ewa Pyka
190
(2,78%)
-
5
Katarzyna Elżbieta Gruenert
101
(1,48%)
-
7
Julian Stanisław Werner
356
(5,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI LUBLINIECKIEJ
-
1
Krzysztof Henryk Strzoda
558
(8,15%)
-
2
Henryk Łucjan Hadaś
151
(2,21%)
-
4
Mirosław Duda
333
(4,87%)
-
5
Jarosław Jan Waryś
285
(4,16%)
-
3
Barbara Urszula Kosytorz
170
(2,48%)
-
6
Joanna Alicja Jureczko
208
(3,04%)
-
7
Elżbieta Bronisława Lukosek
177
(2,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI LUBLINIECKIEJ
-
2
Szymon Piotr Mlynek
251
(3,67%)
-
3
Iwona Płuciennik
78
(1,14%)
-
6
Błażej Paweł Niedźwiedź
381
(5,57%)
-
4
Monika Walendziuk
34
(0,50%)
-
7
Elżbieta Grażyna Koza
49
(0,72%)
-
1
Krzysztof Józef Kleta
381
(5,57%)
-
5
Joanna Bogusława Łebek
64
(0,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE ZIEMI LUBLINIECKIEJ
-
2
Marek Wojciech Wręczycki
488
(7,13%)
-
4
Jacek Eugeniusz Klimza
125
(1,83%)
-
1
Leszek Wacław Matyja
537
(7,85%)
-
3
Renata Piosek
253
(3,70%)
-
5
Natalia Maria Zakrzewska
120
(1,75%)
-
7
Bartłomiej Jarosław Witek
142
(2,07%)
-
6
Maria Krystyna Mańka
113
(1,65%)