Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Masłowice do nr 1 do nr 21 i od nr 62 do końca
Pokaż więcej
Jan Władysław Sobiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(42,45%)
Zbigniew Stanisław Mierzwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZOFII BARTNIK
80
(57,55%)
Okręg 2
Masłowice od nr 22 do nr 61, Krery
Pokaż więcej
Tomasz Adam Gawron
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
25
(19,84%)
Maja Motrynets
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZOFII BARTNIK
13
(10,32%)
Katarzyna Kinga Łysoń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(34,13%)
Miłosz Jacek Drzewowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
45
(35,71%)
Okręg 3
Strzelce Małe
Pokaż więcej
Sylwia Anna Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(23,83%)
Grzegorz Mariusz Łuszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ŁUSZCZYŃSKIEGO
40
(20,73%)
Anna Maria Kosiorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZOFII BARTNIK
26
(13,47%)
Grzegorz Antoni Michalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(26,42%)
Sylwia Małgorzata Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MASŁOWIC
30
(15,54%)
Okręg 4
Kawęczyn, Łączkowice
Pokaż więcej
Paweł Grzegorz Kępiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZOFII BARTNIK
79
(39,30%)
Sylwia Edyta Grzegorczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(28,36%)
Marcin Józef Woźnica
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
65
(32,34%)
Okręg 5
Chełmo od nr 1 do nr 103
Pokaż więcej
Dariusz Witold Kołodziejczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 6
Chełmo od nr 104 do końca
Pokaż więcej
Ewa Grzesiczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(16,81%)
Krzysztof Władysław Dukalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZOFII BARTNIK
46
(40,71%)
Jarosław Zdzisław Młynarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
11
(9,73%)
Grzegorz Marcin Furmańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MASŁOWIC
37
(32,74%)
Okręg 7
Granice, Tworowice
Pokaż więcej
Jacek Adam Sobieraj
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(23,14%)
Mariusz Kołodziejski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MASŁOWIC
176
(76,86%)
Okręg 8
Kraszewice od nr 1 do nr 103
Pokaż więcej
Zbigniew Józef Macios
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
99
(53,23%)
Mariola Sylwia Kubiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZOFII BARTNIK
87
(46,77%)
Okręg 9
Kraszewice od nr 104 do końca, Koconia
Pokaż więcej
Teresa Janina Dąbrowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
0
(0,00%)
Okręg 10
Borki, Huta Przerębska
Pokaż więcej
Piotr Tomasz Wachowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(51,67%)
Przemysław Jan Stanik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(48,33%)
Okręg 11
Bartodzieje, Wola Przerębska
Pokaż więcej
Józef Cichoń
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(45,45%)
Agnieszka Magdalena Cichoń-Schrőder
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZOFII BARTNIK
30
(17,05%)
Urszula Rulińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(37,50%)
Okręg 12
Przerąb, Kolonia Przerąb
Pokaż więcej
Stanisław Bartnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZOFII BARTNIK
74
(42,77%)
Kamil Dawid Szymczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
99
(57,23%)
Okręg 13
Kalinki, Ochotnik od nr 88 do końca
Pokaż więcej
Wiesław Sławomir Ryszka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(40,77%)
Sylwester Andrzej Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZOFII BARTNIK
49
(37,69%)
Elżbieta Agnieszka Patek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(21,54%)
Okręg 14
Ochotnik od nr 1 do nr 87
Pokaż więcej
Kazimierz Smolarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(30,53%)
Agnieszka Sylwia Zalas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(42,75%)
Stanisław Tomasz Nowak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
35
(26,72%)
Okręg 15
Jacek Marcin Drąg
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(27,40%)
Joanna Barbara Pipin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZOFII BARTNIK
8
(3,85%)
Mariusz Kazimierz Sarna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SARNA
112
(53,85%)
Lucyna Ewa Bedka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(14,90%)