Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Anielpol, Czajki
Pokaż więcej
Jolanta Jadwiga Być
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA GRZESIUK
51
(34,69%)
Piotr Kurzępa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(32,65%)
Elżbieta Agnieszka Kuzioła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAWNOŚĆ I WSPÓŁPRACA
48
(32,65%)
Okręg 2
Anna Monika Oszust
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA GRZESIUK
31
(24,03%)
Mateusz Adam Szydłowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(11,63%)
Maria Krystyna Szpak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(35,66%)
Zbigniew Włoch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAWNOŚĆ I WSPÓŁPRACA
37
(28,68%)
Okręg 3
Bończa Kolonia
Pokaż więcej
Mariusz Dariusz Oleszczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA GRZESIUK
39
(50,00%)
Marek Skrzypa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAWNOŚĆ I WSPÓŁPRACA
39
(50,00%)
Okręg 4
Chełmiec, Pniaki
Pokaż więcej
Krzysztof Chadam
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(60,67%)
Tadeusz Solarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CHORĄGIEWICZA
35
(39,33%)
Okręg 5
Drewniki, Zalesie, Żułów
Pokaż więcej
Marek Jasina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA GRZESIUK
69
(32,09%)
Krystyna Nieścior
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(34,88%)
Lidia Maria Niemiec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(33,02%)
Okręg 6
Zbigniew Kopański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(39,16%)
Tomasz Miszczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAWNOŚĆ I WSPÓŁPRACA
87
(60,84%)
Okręg 7
Wolica, Zastawie
Pokaż więcej
Wanda Piróg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA GRZESIUK
27
(25,96%)
Andrzej Wiesław Makuch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
17
(16,35%)
Józef Mantyka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAWNOŚĆ I WSPÓŁPRACA
60
(57,69%)
Okręg 8
Franciszków, Majdan Surhowski
Pokaż więcej
Małgorzata Dorota Smyl
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA GRZESIUK
11
(10,78%)
Agata Katarzyna Lisiecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(28,43%)
Natalia Wojtal
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(42,16%)
Iwona Wojnarowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAWNOŚĆ I WSPÓŁPRACA
19
(18,63%)
Okręg 9
Kraśniczyn ul. Kościuszki, ul. Parkowa, ul. Szkolna
Pokaż więcej
Monika Agnieszka Grzesiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA GRZESIUK
21
(10,61%)
Wojciech Piotr Kędra
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(28,28%)
Mariusz Grzegorz Malinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAWNOŚĆ I WSPÓŁPRACA
61
(30,81%)
Jan Ryszard Chorągiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CHORĄGIEWICZA
60
(30,30%)
Okręg 10
Stara Wieś, Kraśniczyn ul. Polna, ul. Strażacka
Pokaż więcej
Leszek Steć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA GRZESIUK
36
(35,64%)
Antoni Gęsior
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(22,77%)
Grażyna Wiesława Stasiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAWNOŚĆ I WSPÓŁPRACA
42
(41,58%)
Okręg 11
Surhów od nr 1 do nr 73
Pokaż więcej
Adam Jarosław Jarmosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA GRZESIUK
62
(68,89%)
Agnieszka Skubisz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(16,67%)
Teresa Bielińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
13
(14,44%)
Okręg 12
Surhów od nr 74 do końca
Pokaż więcej
Maria Zofia Szymańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA GRZESIUK
31
(30,69%)
Jadwiga Maria Konaszuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(43,56%)
Lilia Maria Pacan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAWNOŚĆ I WSPÓŁPRACA
26
(25,74%)
Okręg 13
Łukaszówka, Surhów-Kolonia
Pokaż więcej
Jolanta Teresa Pacan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA GRZESIUK
60
(50,42%)
Dominik Bartłomiej Zdżyłowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(26,05%)
Antoni Jerzy Czerniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAWNOŚĆ I WSPÓŁPRACA
28
(23,53%)
Okręg 14
Katarzyna Żółkiewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(44,90%)
Henryk Poźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAWNOŚĆ I WSPÓŁPRACA
54
(55,10%)
Okręg 15
Wólka Kraśniczyńska
Pokaż więcej
Mariusz Krzysztof Sawczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA GRZESIUK
40
(43,01%)
Ewa Gieleta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAWNOŚĆ I WSPÓŁPRACA
53
(56,99%)