Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sokółka ulice: 11 Listopada, Adama Asnyka, Adolfa Sawickiego, Aleja ks. Dr Dariusza Sańko, B. Prusa, Bartosza Głowackiego, Bohaterów Monte Cassino, C. K. Norwida, Cicha, Ciepła, Dywizjonu 303, Emilii Plater, Fabryczna, Gen. Franciszka Klebeerga, Gen. Józefa Hallera, Gęsia, Grodzieńska, H. Sienkiewicza, Hugona Kołłątaja, Jana Pawła II, Jasna, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, K. I. Gałczyńskiego, K. K. Baczyńskiego, Kard. Stefana Wyszyńskiego, Kazimierza Lewickiego, Kolejowa, Krecia, Kresowa, Kryńska, Lniana, Lotników Lewoniewskich, Łąkowa, Majowa, Mała, Mariańska, Nadrzeczna, Nowa, Os. Buchwałowo, Os. Zielone, Pocztowa, Poprzeczna, Porucznika Ryszarda Pawłowskiego, Przemysłowa, Słoneczna, Spokojna, St. Skarżyńskiego, Stawowa, Stefana Żeromskiego, Torowa, W. Reymonta, Wesoła, Wierzbowa, Władysława Broniewskiego, Wodna, Wschodnia, Wspólna, Z. Nałkowskiej, Zdrojowa, Zimowa, Żwirki i Wigury.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Daniel Supronik
299
(8,21%)
-
2
Krystyna Gołko
142
(3,90%)
-
3
Helena Kozłowska
161
(4,42%)
-
4
Łukasz Lenkiewicz
156
(4,28%)
-
8
Dorota Kozaczyńska
43
(1,18%)
-
7
Zdzisław Sidorowicz
46
(1,26%)
-
9
Joanna Eliza Bieszczad
71
(1,95%)
-
5
Robert Górka
109
(2,99%)
-
6
Hubert Paweł Ignatowicz
18
(0,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I WSPÓŁPRACA 2018
-
9
Paweł Woronowicz
53
(1,45%)
-
2
Mariusz Bienasz
114
(3,13%)
-
1
Krzysztof Szczebiot
267
(7,33%)
-
3
Piotr Kirpsza
149
(4,09%)
-
4
Natalia Tomaszewska
20
(0,55%)
-
6
Julian Struczewski
28
(0,77%)
-
5
Małgorzata Domin
18
(0,49%)
-
7
Monika Ewa Sawicka
32
(0,88%)
-
8
Ilona Szuchnicka
20
(0,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SOKÓŁKI
-
3
Iwona Grzybowska
43
(1,18%)
-
1
Piotr Kułakowski
194
(5,33%)
-
6
Olga Miejłuk
14
(0,38%)
-
5
Izabela Ratkowska
4
(0,11%)
-
2
Stanisław Marchiel
38
(1,04%)
-
4
Barbara Kruchelska
88
(2,42%)
-
7
Włodzimierz Jurgiel
14
(0,38%)
-
8
Olaf Michał Gliniecki
49
(1,35%)
-
9
Tomasz Grynczel
79
(2,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDOWO-CHRZEŚCIJAŃSKI
-
7
Monika Klim
67
(1,84%)
-
8
Tomasz Fiłonowicz
142
(3,90%)
-
2
Joanna Zajczyk
92
(2,53%)
-
9
Michał Tochwin
159
(4,36%)
-
4
Przemysław Dziaduła
92
(2,53%)
-
1
Helena Czaplejewicz
218
(5,98%)
-
3
Andrzej Bakunowicz
150
(4,12%)
-
5
Adam Radkiewicz
29
(0,80%)
-
6
Magdalena Klejbuk
26
(0,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOKÓLSKI KLUB SAMORZĄDOWY
-
2
Ewa Dzienis
28
(0,77%)
-
6
Katarzyna Martens
19
(0,52%)
-
5
Jacek Dziewiątkowski
5
(0,14%)
-
4
Katarzyna Sienkiel
11
(0,30%)
-
7
Henryk Białobłocki
5
(0,14%)
-
8
Zbigniew Kieda
7
(0,19%)
-
1
Jerzy Kazimierowicz
116
(3,18%)
-
3
Romuald Winarski
21
(0,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Anna Ponikwicka
77
(2,11%)
-
2
Szymon Karpiuk
24
(0,66%)
-
3
Alicja Matuk
27
(0,74%)
-
5
Małgorzata Osial
7
(0,19%)
-
7
Andrzej Paszko
10
(0,27%)
-
4
Sylwia Borko
20
(0,55%)
-
6
Monika Ewa Wojciszyn
10
(0,27%)
-
8
Andrzej Szczesiul
12
(0,33%)
Okręg 2
Sokółka ulice: 1 Maja, 3 Maja, Adama Mickiewicza, Agnieszki Osieckiej, Akacjowa, Armii Krajowej, Białostocka, Bolesława Chrobrego, Czesława Niemena, Dolna, Dr Antoniego i Janiny Docha, Drzewna, Elizy Orzeszkowej, Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego, Gen. Walerego Wróblewskiego, Gen. Władysława Sikorskiego, Górna, I. Mościckiego, Icchoka Malmeda, Ignacego Krasickiego, Jana Matejki, Jana Tarasiewicza, Janusza Korczaka, Joachima Lelewela, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Kpt. Józefa Kłopotowskiego, Króla Zygmunta Starego, Królowej Bony, Krótka, Krucza, Krzysztofa Jakuba Putry, Ks. Piotra Ściegiennego, Kwiatowa, Leśna, Letnia, Lipowa, Ludwika Zamenhofa, Marii Konopnickiej, Marii Skłodowskiej-Curie, Marka Grechuty, Marsz. Józefa Piłsudskiego, Miejska, Mieszka I, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Miła, Mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala", Modrzewiowa, Norberta Barlickiego, Ogrodowa, Os. Centrum (całe), Piaskowa, Piękna, Pl. Jana Kilińskiego, Pl. Kościuszki, Pl. Szkolny, Pogodna, Polna, Północna, Ptasia, Romualda Traugutta, Roski Małe, Sienna, Sosnowa, Sportowa, St. Mikołajczyka, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Batorego, Świerkowa, Szkolna, Szpitalna, Targowa, Tęczowa, Turystyczna, Upalna, Warszawska, Wasilkowska, Wąska, Wincentego Witosa, Wiosenna, Wiśniowa, Władysława Łokietka, Wojska Polskiego, Zabrodzie, Zacisze, Żytnia.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
9
Ewa Halina Sarosiek
37
(0,91%)
-
5
Maria Julita Budrowska
142
(3,48%)
-
4
Dorota Babynko
49
(1,20%)
-
10
Marek Raczkowski
45
(1,10%)
-
1
Piotr Karol Bujwicki
536
(13,13%)
-
2
Jadwiga Bieniusiewicz
202
(4,95%)
-
7
Ewa Szomko
70
(1,72%)
-
3
Andrzej Łukaszewicz
50
(1,23%)
-
6
Krzysztof Stelmaszek
73
(1,79%)
-
8
Anetta Kiercul
24
(0,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I WSPÓŁPRACA 2018
-
9
Mariusz Dąbała
6
(0,15%)
-
5
Joanna Szyłak
63
(1,54%)
-
7
Anna Maria Borowska
47
(1,15%)
-
6
Jerzy Czarnecki
2
(0,05%)
-
8
Izabela Parchanowicz
15
(0,37%)
-
4
Omar Szczęsnowicz
26
(0,64%)
-
1
Piotr Borowski
270
(6,62%)
-
2
Maciej Wierzbicki
113
(2,77%)
-
3
Elżbieta Konieczko
38
(0,93%)
-
10
Mirosław Krzysztof Śliżewski
33
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SOKÓŁKI
-
6
Elżbieta Szomko
102
(2,50%)
-
5
Beata Chromińska
27
(0,66%)
-
3
Małgorzata Ejsmont
58
(1,42%)
-
1
Robert Rybiński
122
(2,99%)
-
9
Paweł Zajkowski
16
(0,39%)
-
2
Jerzy Piotr Saciłowski
98
(2,40%)
-
4
Jadwiga Dorota Szarkowska
74
(1,81%)
-
10
Anna Kuklicz
56
(1,37%)
-
7
Ewa Kuklicz
105
(2,57%)
-
8
Wiesław Puszko
9
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDOWO-CHRZEŚCIJAŃSKI
-
1
Ewa Kulikowska
594
(14,56%)
-
2
Jarosław Sawoń
116
(2,84%)
-
4
Aneta Szoka
18
(0,44%)
-
6
Szczepan Antuszewski
54
(1,32%)
-
7
Emilia Jaroszewicz
37
(0,91%)
-
8
Paweł Chomko
41
(1,00%)
-
3
Waldemar Franciszek Lesiak
55
(1,35%)
-
5
Marta Jarosz
76
(1,86%)
-
9
Piotr Borowski
40
(0,98%)
-
10
Ewa Karczewska
127
(3,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOKÓLSKI KLUB SAMORZĄDOWY
-
7
Jerzy Jaszczuk
13
(0,32%)
-
5
Joanna Citko
16
(0,39%)
-
6
Czesław Tokarewicz
12
(0,29%)
-
1
Krystyna Helena Węgierska
38
(0,93%)
-
4
Józef Bałakier
13
(0,32%)
-
3
Hubert Jonasz
25
(0,61%)
-
8
Anna Maksymowicz
6
(0,15%)
-
2
Beata Krupowicz
16
(0,39%)
-
10
Michał Grusznis
18
(0,44%)
-
9
Andrzej Mandrosz
5
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Bartosz Chomko
8
(0,20%)
-
8
Wiesław Puszko
9
(0,22%)
-
6
Andrzej Sklepkowski
6
(0,15%)
-
5
Joanna Śliż
13
(0,32%)
-
9
Elżbieta Borowska
46
(1,13%)
-
7
Agnieszka Chmielewska
2
(0,05%)
-
1
Marek Awdziej
80
(1,96%)
-
3
Elżbieta Zofia Mazur
15
(0,37%)
-
2
Antoni Cydzik
65
(1,59%)
-
10
Kamil Krzysztof Michałowski
9
(0,22%)
Okręg 3
Sołectwa: Bachmatówka, Bilwinki, Bobrowniki, Bogusze (miejscowości: Bogusze, Boguszowski Wygon, Ściebielec, Zaścianki k. Bogusz), Bohoniki, Drahle, Dworzysk, Geniusze (miejscowości: Geniusze, Lipowa Góra, Maślanka), Gliniszcze Małe, Gliniszcze Wielkie (miejscowości: Dąbrówka, Gliniszcze Wielkie), Hałe (miejscowości: Hałe, Halańskie Ogrodniki), Igryły, Jałówka (miejscowości: Jałówka, Podjałówka), Janowszczyzna (miejscowości: Janowszczyzna, Podjanowszczyzna), Jelenia Góra, Kantorówka (miejscowości: Kantorówka, Podkantorówka), Kraśniany (miejscowości: Kraśniany, Wroczyńszczyzna), Kundzicze (miejscowości: Kundzicze, Kuryły, Tartak), Kundzin (miejscowości: Kundzin, Kundzin Kościelny), Kurowszczyzna (miejscowości: Kurowszczyzna, Zaścianki k. Kurowszczyzny), Lebiedzin (miejscowości: Lebiedzin, Sakowo, Starzynka), Lipina (miejscowości: Lipina, Ostrówek, Podlipina, Pogibło), Malawicze Dolne, Malawicze Górne, Miejskie Nowiny (miejscowości: Miejskie Nowiny, Nowinka), Nomiki, Nowa Kamionka, Nowa Rozedranka, Orłowicze (miejscowości: Buchwałowo, Orłowicze, Tatarszczyzna), Pawełki, Planteczka, Plebanowce, Podkamionka, Polanki, Poniatowicze, Puciłki, Słojniki (miejscowości: Słojniki, Stodolne), Smolanka, Sokolany, Stara Kamionka, Stara Moczalnia (miejscowości: Nowa Moczalnia, Stara Moczalnia), Stara Rozedranka (miejscowości: Gnidzin, Stara Rozedranka), Stary Szor (miejscowości: Stary Szor, Wilcza Jama), Straż, Szyndziel-Gilbowszczyzna (miejscowości: Gilbowszczyzna, Kozłowy Ług, Szyndziel), Szyszki, Wierzchjedlina (miejscowości: Mićkowa Hać, Pawłowszczyzna, Wierzchjedlina, Zamczysk), Wierzchłowce, Wojnachy, Woroniany, Wysokie Laski, Zadworzany (miejscowości: Karcze, Zadworzany), Zaśpicze, Zawistowszczyzna, Żuki-Sierbowce (miejscowości: Sierbowce, Żuki).
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Karol Puszko
249
(7,40%)
-
1
Tomasz Tolko
302
(8,97%)
-
3
Andrzej Tomaszczyk
120
(3,57%)
-
4
Krystyna Stanisława Haponik
126
(3,74%)
-
7
Marzena Świetlicka
33
(0,98%)
-
6
Anna Brzosko
80
(2,38%)
-
5
Daniel Dzienis
48
(1,43%)
-
8
Krzysztof Bakunowicz
124
(3,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I WSPÓŁPRACA 2018
-
3
Justyna Raczkowska
16
(0,48%)
-
6
Natalia Wysocka
26
(0,77%)
-
7
Iwona Rećko
4
(0,12%)
-
4
Marcin Maliton
66
(1,96%)
-
1
Kazimierz Szomko
143
(4,25%)
-
2
Wojciech Czabatorowicz
146
(4,34%)
-
5
Leszek Szczebiot
42
(1,25%)
-
8
Krzysztof Jacuński
10
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SOKÓŁKI
-
1
Antoni Czaplejewicz
74
(2,20%)
-
6
Monika Krawiel
9
(0,27%)
-
3
Bożena Galej
57
(1,69%)
-
8
Robert Mazur
75
(2,23%)
-
7
Teresa Panasiuk
12
(0,36%)
-
5
Karol Krokos
132
(3,92%)
-
4
Stanisław Mucuś
80
(2,38%)
-
2
Czesław Poskrobko
130
(3,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDOWO-CHRZEŚCIJAŃSKI
-
3
Waldemar Szczesiul
89
(2,64%)
-
2
Ewa Lucyna Rećko
101
(3,00%)
-
1
Andrzej Kirpsza
280
(8,32%)
-
4
Beata Bałakier
17
(0,51%)
-
8
Jarosław Panasiuk
298
(8,85%)
-
5
Janusz Jerzy Chmielewski
139
(4,13%)
-
7
Aneta Piekarska
64
(1,90%)
-
6
Anna Rabiczko
31
(0,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOKÓLSKI KLUB SAMORZĄDOWY
-
4
Teresa Saniukiewicz
5
(0,15%)
-
1
Adam Taudul
77
(2,29%)
-
2
Mirosława Horosz
40
(1,19%)
-
3
Grzegorz Deputat
20
(0,59%)
-
5
Józef Kabelis
14
(0,42%)
-
6
Beata Adamska
6
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
6
Dariusz Sikorski
0
(0,00%)
-
1
Krzysztof Bułatewicz
31
(0,92%)
-
2
Jerzy Kochanowicz
16
(0,48%)
-
3
Paweł Sochoń
11
(0,33%)
-
4
Karol Szuchnicki
4
(0,12%)
-
5
Iwona Chmielewska
7
(0,21%)
-
7
Ewa Jacewicz
9
(0,27%)
-
8
Ewelina Sołowiej
3
(0,09%)