Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Gorlice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Roman Józef Dziubina
897
(7,94%)
-
8
Franciszek Pietrusza
114
(1,01%)
-
3
Grzegorz Tomasik
206
(1,82%)
-
2
Eugeniusz Wędrychowicz
192
(1,70%)
-
4
Maria Cetnarowska
80
(0,71%)
-
7
Ewa Irena Czech
34
(0,30%)
-
5
Kinga Anna Czamara
102
(0,90%)
-
6
Lucyna Koryga
70
(0,62%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Bogusław Niedziela
299
(2,65%)
-
5
Wacław Piotr Zięba
577
(5,11%)
-
6
Halina Małgorzata Fendryk
166
(1,47%)
-
1
Tomasz Stanisław Płatek
1 443
(12,77%)
-
2
Krzysztof Ryszard Zagórski
721
(6,38%)
-
3
Małgorzata Sylwia Hotloś
224
(1,98%)
-
7
Renata Alina Cetnarowska-Grzegorzek
109
(0,96%)
-
8
Wanda Zofia Rogal
116
(1,03%)
KOMITET WYBORCZY „WSPÓLNE GORLICE”
-
3
Waldemar Zygmunt Szypulski
74
(0,65%)
-
4
Krzysztof Kozłowski
183
(1,62%)
-
1
Wojciech Marcin Zapłata
613
(5,43%)
-
7
Zofia Justyna Wantuch
184
(1,63%)
-
2
Małgorzata Anna Dąbrowska
237
(2,10%)
-
6
Dariusz Andrzej Oczkowicz
184
(1,63%)
-
5
Małgorzata Markowicz
165
(1,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYJAZNY POWIAT GORLICKI"
-
2
Krzysztof Zbigniew Wroński
450
(3,98%)
-
3
Aleksander Marek Kumorkiewicz
359
(3,18%)
-
6
Bogusława Dorota Petit-Kucharek
48
(0,42%)
-
4
Aleksandra Anna Kamińska
139
(1,23%)
-
5
Anna Maria Cetnarowicz
70
(0,62%)
-
7
Łukasz Stanisław Igielski
188
(1,66%)
-
8
Janusz Czesław Fugiel
206
(1,82%)
-
1
Witold Zygmunt Kochan
1 776
(15,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA TRYBUSA
-
1
Maciej Antoni Mazur
35
(0,31%)
-
2
Agnieszka Rozalia Szukała
35
(0,31%)
-
4
Michał Piotr Nater
4
(0,04%)
-
5
Rafał Krzysztof Zych
12
(0,11%)
-
3
Aneta Lucyna Pyzik
9
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ
-
3
Halina Bolesława Sendecka
52
(0,46%)
-
4
Sławomir Zbigniew Mrozek
76
(0,67%)
-
1
Eugeniusz Marian Liana
254
(2,25%)
-
5
Alina Rosół
196
(1,73%)
-
6
Stanisława Teresa Langkafel
18
(0,16%)
-
7
Józef Marian Abram
193
(1,71%)
-
2
Maria Stefania Kuźniarska-Pęczek
188
(1,66%)
Okręg 2
Gmina Gorlice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Franciszek Józef Hajduk
54
(0,81%)
-
6
Danuta Zofia Szpyrka
189
(2,84%)
-
4
Barbara Elżbieta Kluk
108
(1,62%)
-
3
Jerzy Guzik
163
(2,45%)
-
1
Andrzej Jerzy Staszyński
150
(2,25%)
-
2
Magdalena Agnieszka Czech
104
(1,56%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Jan Józef Maniak
216
(3,24%)
-
2
Anna Jamro
296
(4,44%)
-
4
Maria Ludwin
293
(4,40%)
-
6
Anna Eugenia Krężołek
146
(2,19%)
-
1
Andrzej Stanisław Matusik
1 752
(26,29%)
-
5
Stanisław Marian Fendryk
126
(1,89%)
KOMITET WYBORCZY „WSPÓLNE GORLICE”
-
4
Szymon Grzegorz Białoń
54
(0,81%)
-
6
Magdalena Zofia Deć
90
(1,35%)
-
5
Lucyna Piecuch
71
(1,07%)
-
3
Ewelina Julia Honkowicz
273
(4,10%)
-
1
Łukasz Mariusz Skórski
104
(1,56%)
-
2
Mirosław Wilhelm Zych
58
(0,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYJAZNY POWIAT GORLICKI"
-
3
Przemysław Patryk Koszyk
54
(0,81%)
-
4
Ryszard Haluch
71
(1,07%)
-
5
Krystyna Tokarska
104
(1,56%)
-
1
Sabina Krystyna Kurzawa
193
(2,90%)
-
2
Marcin Łukasz Juszczęć
118
(1,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA TRYBUSA
-
1
Janusz Andrzej Pabis
39
(0,59%)
-
2
Iwona Teresa Wąs-Kusiak
20
(0,30%)
-
3
Marek Jerzy Dyczko
136
(2,04%)
-
4
Leokadia Anita Prorok
13
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ
-
4
Roman Andrzej Korbicz
138
(2,07%)
-
6
Beata Szymczyk
105
(1,58%)
-
1
Marek Bugno
407
(6,11%)
-
2
Ryszard Guzik
835
(12,53%)
-
5
Maria Andrzeja Kukla
113
(1,70%)
-
3
Barbara Irena Borowska
71
(1,07%)
Okręg 3
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Lucyna Lenard
102
(1,69%)
-
3
Jadwiga Lucyna Szara
218
(3,62%)
-
1
Iwona Agnieszka Tumidajewicz
394
(6,54%)
-
2
Jan Wójcik
298
(4,95%)
-
5
Michał Stanisław Radzik
13
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Janusz Wacław Augustowski
1 047
(17,39%)
-
5
Janusz Tadeusz Grąglewski
288
(4,78%)
-
4
Paweł Rąpała
214
(3,55%)
-
3
Marzena Elżbieta Dziki
244
(4,05%)
-
2
Anna Irena Szurek
212
(3,52%)
KOMITET WYBORCZY „WSPÓLNE GORLICE”
-
3
Adrian Ireneusz Kudła
102
(1,69%)
-
1
Eugeniusz Bohatkiewicz
122
(2,03%)
-
4
Renata Beata Urzędowska
85
(1,41%)
-
2
Grażyna Maria Koryga
58
(0,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYJAZNY POWIAT GORLICKI"
-
3
Mariola Maria Dziki
96
(1,59%)
-
2
Piotr Duran
190
(3,16%)
-
4
Jolanta Beata Małczak
34
(0,56%)
-
1
Urszula Zofia Niemiec
446
(7,41%)
-
5
Emil Karol Augustyn
45
(0,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA TRYBUSA
-
3
Marian Stefan Kurzawa
3
(0,05%)
-
2
Barbara Jolanta Wojtaczka
5
(0,08%)
-
1
Helena Elżbieta Czech
25
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ
-
3
Elżbieta Samborska
406
(6,74%)
-
5
Maciej Witold Rybczyk
489
(8,12%)
-
2
Rafał Karol Knybel
460
(7,64%)
-
1
Zofia Kamińska
355
(5,90%)
-
4
Franciszek Piotr Rachel
71
(1,18%)
Okręg 4
Gmina Lipinki, Gmina Ropa, Gmina Sękowa, Gmina Uście Gorlickie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Karol Tenerowicz
631
(6,24%)
-
2
Wioletta Helena Kosińska
111
(1,10%)
-
3
Maria Teresa Zagrajczuk
96
(0,95%)
-
4
Janusz Barna
275
(2,72%)
-
5
Jan Kwarciński
80
(0,79%)
-
6
Ewelina Karolina Żyrkowska
48
(0,47%)
-
7
Kazimierz Żegleń
169
(1,67%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Bogusław Józef Bochenek
1 228
(12,15%)
-
3
Ewa Bogumiła Kamińska
398
(3,94%)
-
2
Marek Ludwin
769
(7,61%)
-
4
Teresa Irena Różycka
478
(4,73%)
-
7
Adam Jan Oleszkowicz
162
(1,60%)
-
6
Joanna Katarzyna Motyka
145
(1,43%)
-
5
Barbara Irena Waszczyszak
388
(3,84%)
KOMITET WYBORCZY „WSPÓLNE GORLICE”
-
1
Grzegorz Stanisław Brudziński
184
(1,82%)
-
2
Zofia Katarzyna Szarawara
139
(1,38%)
-
4
Krystyna Barbara Karp
55
(0,54%)
-
3
Aleksander Antoni Gucwa
148
(1,46%)
-
5
Henryk Roman Wolski
66
(0,65%)
-
6
Ewa Anna Przybycień
77
(0,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYJAZNY POWIAT GORLICKI"
-
1
Krzysztof Kosiba
687
(6,80%)
-
2
Michał Szczepan Diduch
721
(7,13%)
-
3
Artur Tomasz Łukaszyk
358
(3,54%)
-
4
Monika Małgorzata Haluch
238
(2,35%)
-
6
Monika Barbara Trześniak
21
(0,21%)
-
5
Mariola Marzena Tutko
26
(0,26%)
-
7
Krzysztof Franciszek Kozioł
320
(3,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA TRYBUSA
-
1
Anna Patrycja Van Doren
66
(0,65%)
-
2
Andrzej Marian Lignar
42
(0,42%)
-
3
Bogusława Anna Kusiak
34
(0,34%)
-
4
Ewa Kusiak
22
(0,22%)
-
5
Ryszard Stanisław Chłanda
4
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ
-
1
Jan Morańda
795
(7,87%)
-
3
Irena Ewa Woźniak
138
(1,37%)
-
2
Jan Kosiński
349
(3,45%)
-
4
Teresa Banias
292
(2,89%)
-
5
Maria Bogoń
68
(0,67%)
-
7
Jakub Michał Dziedzic
226
(2,24%)
-
6
Marcin Jakub Święs
53
(0,52%)
Okręg 5
Gmina Bobowa, Gmina Łużna, Gmina Moszczenica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Katarzyna Joanna Kawa
50
(0,57%)
-
6
Jolanta Maria Pruś
107
(1,21%)
-
4
Bogdan Piotr Krok
199
(2,26%)
-
5
Jadwiga Helena Szymczyk
82
(0,93%)
-
2
Jerzy Andrzej Nalepka
622
(7,05%)
-
1
Stanisław Kaszyk
892
(10,12%)
-
3
Przemysław Wszołek
610
(6,92%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Alicja Rodak
356
(4,04%)
-
3
Monika Skrobot
686
(7,78%)
-
2
Krzysztof Flądro
1 042
(11,82%)
-
1
Mirosław Jan Waląg
709
(8,04%)
-
6
Bonifacy Baran
383
(4,34%)
-
4
Maria Zofia Michalik
222
(2,52%)
-
7
Maciej Karol Białobok
317
(3,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYJAZNY POWIAT GORLICKI"
-
3
Krystyna Urszula Kaleta
88
(1,00%)
-
2
Anna Magdalena Górska
55
(0,62%)
-
4
Robert Piotr Jędrzejowski
38
(0,43%)
-
1
Rafał Michał Janik
366
(4,15%)
-
5
Ryszard Wójtowicz
69
(0,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ
-
1
Adam Antoni Urbanek
691
(7,84%)
-
2
Ewa Król
184
(2,09%)
-
4
Joanna Fryczek
198
(2,25%)
-
5
Stanisław Bara
77
(0,87%)
-
6
Joanna Brach
279
(3,16%)
-
7
Maciej Mateusz Tokarski
65
(0,74%)
-
3
Jan Kazimierz Gąsior
431
(4,89%)