Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Augustów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU AUGUSTOWSKIEGO
-
6
Lidia Surażyńska
59
(0,53%)
-
7
Tomasz Choroszewski
148
(1,33%)
-
11
Dariusz Bednarczyk
101
(0,91%)
-
8
Elżbieta Kwiecień
57
(0,51%)
-
9
Andrzej Władysław Kłoczko
79
(0,71%)
-
10
Edyta Różyńska
22
(0,20%)
-
1
Jarosław Szlaszyński
757
(6,82%)
-
3
Andrzej Zarzecki
343
(3,09%)
-
2
Katarzyna Beata Sturgulewska
170
(1,53%)
-
4
Anna Rozmysłowicz
53
(0,48%)
-
5
Bogusław Józef Falkowski
93
(0,84%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Andrzej Bukowski
291
(2,62%)
-
6
Krzysztof Masłowski
211
(1,90%)
-
1
Elżbieta Puczyłowska
1 330
(11,98%)
-
3
Hubert Rafał Kołodziejski
75
(0,68%)
-
2
Grzegorz Kazimierz Drążek
286
(2,58%)
-
5
Mieczysław Lucjan Sobolewski
296
(2,67%)
-
7
Magdalena Jasińska
104
(0,94%)
-
11
Adrian Kleczkowski
289
(2,60%)
-
9
Iwona Prawdzik
100
(0,90%)
-
8
Renata Łaskowska
68
(0,61%)
-
10
Andrzej Narolewski
57
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Bożenna Lech
11
(0,10%)
-
4
Tadeusz Karczewski
18
(0,16%)
-
10
Leszek Kierklo
21
(0,19%)
-
8
Danuta Karczewska
5
(0,05%)
-
2
Jan Jabłoński
29
(0,26%)
-
1
Andrzej Jan Krzywicki
115
(1,04%)
-
7
Anna Jabłońska
8
(0,07%)
-
5
Maciej Lech
33
(0,30%)
-
6
Agnieszka Krupińska
11
(0,10%)
-
9
Wacław Milewski
13
(0,12%)
-
11
Marek Morgownik
9
(0,08%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Anna Masiewicz
152
(1,37%)
-
5
Ewa Weronika Grygo
90
(0,81%)
-
8
Grzegorz Stankiewicz
32
(0,29%)
-
2
Michał Jeruć
319
(2,87%)
-
1
Joanna Lisek
585
(5,27%)
-
3
Bożenna Łukaszewicz
276
(2,49%)
-
4
Filip Łoboda
106
(0,95%)
-
7
Paulina Modzelewska
37
(0,33%)
-
9
Robert Charko
136
(1,22%)
-
10
Adam Cilulko
157
(1,41%)
-
11
Leszek Czokajło
158
(1,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO AUGUSTÓW
-
1
Michał Kotarski
783
(7,05%)
-
2
Maciej Daniel Kaszuba
419
(3,77%)
-
5
Justyna Maria Krzywińska
201
(1,81%)
-
4
Małgorzata Grygo
272
(2,45%)
-
3
Jerzy Grąbczewski
336
(3,03%)
-
9
Joanna Walicka
107
(0,96%)
-
7
Jakub Rutkowski
69
(0,62%)
-
6
Anna Babkowska
101
(0,91%)
-
8
Edyta Dzieniszewska - Kierkla
153
(1,38%)
-
10
Barbara Eugenia Korzeniewska
80
(0,72%)
-
11
Artur Kleczkowski
114
(1,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - DOBRY WYBÓR
-
1
Dariusz Jan Szkiłądź
331
(2,98%)
-
2
Leszek Płoński
86
(0,77%)
-
3
Anna Urban
66
(0,59%)
-
7
Dariusz Sudyk
49
(0,44%)
-
4
Wojciech Szostak
53
(0,48%)
-
5
Joanna Walulik
238
(2,14%)
-
10
Anna Maria Żylińska
48
(0,43%)
-
8
Sławomir Furmanik
38
(0,34%)
-
9
Katarzyna Trochimowicz
79
(0,71%)
-
11
Wojciech Szymon Krzywiński
89
(0,80%)
-
6
Agnieszka Renata Milanowska
83
(0,75%)
Okręg 2
gminy Płaska, Lipsk, Sztabin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU AUGUSTOWSKIEGO
-
3
Alina Saczek
185
(3,43%)
-
5
Irena Szyper
62
(1,15%)
-
4
Izabela Szczęsna
27
(0,50%)
-
2
Andrzej Mursztyn
773
(14,33%)
-
1
Leszek Marian Skubis
508
(9,42%)
-
6
Wiesław Jarmusik
202
(3,75%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Dariusz Władysław Trojanowski
314
(5,82%)
-
1
Piotr Rusiecki
540
(10,01%)
-
4
Ewa Paciorko
106
(1,97%)
-
6
Wiesław Sapieszko
136
(2,52%)
-
3
Bogumiła Sawastynowicz
95
(1,76%)
-
5
Urszula Gałańczuk
17
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tadeusz Drągiewicz
339
(6,29%)
-
5
Anna Stanulewicz
41
(0,76%)
-
1
Artur Bogusław Rozmysłowicz
223
(4,13%)
-
3
Janusz Jermak
226
(4,19%)
-
4
Anna Barbara Matyskieła
69
(1,28%)
-
6
Grażyna Chomiczewska
43
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO-GMINA LIPSK
-
2
Henryk Hawrylik
57
(1,06%)
-
3
Urszula Czokało
174
(3,23%)
-
1
Mariusz Rokita
181
(3,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - DOBRY WYBÓR
-
3
Maciej Zdancewicz
273
(5,06%)
-
1
Wojciech Marek Protasiewicz
405
(7,51%)
-
2
Dorota Zdzichowska
81
(1,50%)
-
4
Andrzej Kapla
147
(2,73%)
-
5
Agnieszka Pietrewicz
169
(3,13%)
Okręg 3
gminy Augustów, Nowinka, Bargłów Kościelny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU AUGUSTOWSKIEGO
-
3
Bożena Eugenia Szulc-Busińska
180
(3,33%)
-
1
Marek Dobkowski
795
(14,72%)
-
2
Andrzej Sobolewski
216
(4,00%)
-
5
Paulina Lipińska
43
(0,80%)
-
4
Agnieszka Katarzyna Kwiecińska
159
(2,94%)
-
6
Ireneusz Sokołowski
367
(6,80%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Krzysztof Suchocki
308
(5,70%)
-
4
Anna Gorajewska - Harasimowicz
95
(1,76%)
-
1
Waldemar Jedliński
583
(10,80%)
-
2
Magdalena Sokołowska
279
(5,17%)
-
5
Sylwia Elżbieta Piętko
166
(3,07%)
-
6
Krzysztof Grygo
257
(4,76%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Bogdan Sienkiewicz
85
(1,57%)
-
1
Jerzy Dobkowski
349
(6,46%)
-
5
Krystyna Szurant
50
(0,93%)
-
2
Agnieszka Ejzel
109
(2,02%)
-
4
Ewa Pietrewicz
90
(1,67%)
-
6
Jarosław Andrzej Cudnowski
70
(1,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - DOBRY WYBÓR
-
4
Marek Augustyński - Jutkiewicz
182
(3,37%)
-
1
Karol Grabowski
158
(2,93%)
-
2
Elżbieta Pszczoła
393
(7,28%)
-
3
Wiesława Chrulska
307
(5,69%)
-
5
Andrzej Hrynko
159
(2,94%)