Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatczęść sołectwa Kaliska: miejscowość Kaliska-ulica: Długa z wyłączeniem nr 45A i 45B
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
część sołectwa Kaliska: miejscowość Kaliska-ulice: Krótka, Nowa, Piaskowa, Przedszkolna, Robotnicza, Szkolna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
część sołectwa Kaliska: miejscowość Kaliska-ulice: Jasna, Malinowa, Nowowiejska, Ogrodowa, Poprzeczna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
część sołectwa Kaliska: miejscowość Kaliska-ulice: Leśna, Południowa, Północna, Sosnowa, Spacerowa, Wschodnia, Zachodnia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
część sołectwa Kaliska: miejscowość Kaliska-ulice: Boczna, Bursztynowa, Firmowa, Kolejowa, Krzywa, Łąkowa, Okrężna, Polna, Starowiejska, Wspólna, Zblewska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
część sołectwa Kaliska: miejscowość Kaliska-ulice: Dziewięciu z Nieba, dr Floriana Ceynowy, Cicha, Długa 45A i 45B, Dworcowa, Jodłowa, Sportowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
część sołectwa Piece: miejscowość Piece-ulice: Działkowa, Krótka, Polna, Północna, Starogardzka, miejscowość Kamienna Karczma
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
część sołectwa Piece: miejscowość Piece-ulice: 6 - go Marca 1938 r.-numery parzyste, Okrężna, Poprzeczna, Zachodnia, miejscowość Biedaczek
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
część sołectwa Piece: miejscowość Piece-ulice: 6 - go Marca-numery nieparzyste, Boczna, Kościelna, Południowa, Słoneczna, Szkolna, Wschodnia, Zielona, miejscowość Trzechowo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Czarne: miejscowość Czarne, Czubek, sołectwo Iwiczno: miejscowość: Czechowo Iwiczno, Łążek, Młyńsk
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
część sołectwa Dąbrowa: miejscowość Dąbrowa, Strych
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
część sołectwa Dąbrowa: miejscowość Frank-ulice: Gajowa, Kociewska, Kręta, Osiedlowa, Wiklinowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
część sołectwa Dąbrowa: miejscowość Frank-ulice: Brzozowa, Bursztynowa, Lipowa, Różana, Wspólna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Bartel Wielki: miejscowość: Bartel Mały, Bartel Wielki, Wygoninki, sołectwo Studzienice: miejscowość Studzienice, Cegielnia, Kocia Góra, Leśna Huta, Smolnik
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Cieciorka: miejscowość Cieciorka, Dunajki, Kazub, Lipska Karczma, Lipski Młyn, Okoninki, Okoniny, Płociczno, Stara Lipa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów