Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie, Gajowice, Grabiszyn-Grabiszynek, Nadodrze, Kleczków
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Jacek Zbigniew Sutryk
7 668
(21,28%)
-
2
Agata Izabela Gwadera-Urlep
1 376
(3,82%)
-
6
Łukasz Wyszkowski
118
(0,33%)
-
4
Mateusz Paweł Jędrachowicz
326
(0,90%)
-
3
Andrzej Puzio
621
(1,72%)
-
5
Igor Marcin Wójcik
516
(1,43%)
-
7
Agata Genowefa Mazur
323
(0,90%)
-
8
Jolanta Magdalena Niezgodzka
1 334
(3,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAW DLA WSZYSTKICH
-
1
Wojciech Jan Browarny
382
(1,06%)
-
5
Artur Stępień
48
(0,13%)
-
7
Jan Mateusz Niemiec
25
(0,07%)
-
6
Marta Szumielewicz
74
(0,21%)
-
8
Magdalena Tuła
100
(0,28%)
-
3
Michał Sznajder
61
(0,17%)
-
2
Halina Bielecka-Gołka
158
(0,44%)
-
4
Katarzyna Elżbieta Boratyn
67
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Urszula Beata Mrozowska
1 168
(3,24%)
-
4
Barbara Maria Dobrzańska-Buczek
777
(2,16%)
-
5
Justyna Mikołajczyk
833
(2,31%)
-
6
Elżbieta Maria Klubińska
250
(0,69%)
-
7
Jerzy Józef Skoczylas
1 308
(3,63%)
-
8
Edward Pałysa
312
(0,87%)
-
2
Małgorzata Stanisława Kellner
1 246
(3,46%)
-
1
Janusz Chudzik
4 428
(12,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA BOGUSŁAWSKIEGO
-
2
Anna Szurmak
33
(0,09%)
-
5
Renata Lucyna Kwapisz
15
(0,04%)
-
3
Piotr Tadeusz Chodor
14
(0,04%)
-
1
Bartłomiej Drogosz
115
(0,32%)
-
6
Janusz Andrzej Piechota
17
(0,05%)
-
7
Krystyna Orzechowska
10
(0,03%)
-
4
Stanisław Jan Paderewski
23
(0,06%)
-
8
Edyta Agnieszka Drogosz
12
(0,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA - SOJUSZ DLA WROCŁAWIA
-
1
Dominik Kłosowski
1 363
(3,78%)
-
5
Agna Magdalena Krasińska
83
(0,23%)
-
2
Jerzy Władysław Skoczylas
1 029
(2,86%)
-
3
Magdalena Agata Nowak
477
(1,32%)
-
4
Anna Krystyna Daleszyńska
999
(2,77%)
-
6
Małgorzata Wójcik
218
(0,61%)
-
8
Jan Roman Chmielewski
218
(0,61%)
-
7
Iwona Elżbieta Włodarczyk
198
(0,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Zbigniew Antoni Jarząbek
841
(2,33%)
-
4
Marcin Bogucki
96
(0,27%)
-
2
Joanna Krystyna Mitłaszewska
113
(0,31%)
-
3
Mikołaj Kazimierz Statkiewicz
63
(0,17%)
-
7
Jolanta Dorota Dumnicka
54
(0,15%)
-
5
Jacek Krzysztof Bylica
43
(0,12%)
-
6
Halina Maria Bielecka
93
(0,26%)
-
8
Andrzej Mirosław Zajst
34
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY WROCŁAW
-
3
Bartosz Leszek Jungiewicz
166
(0,46%)
-
6
Teresa Maria Pancewicz
169
(0,47%)
-
4
Elżbieta Iwona Banot
136
(0,38%)
-
2
Anna Małgorzata Kuś
729
(2,02%)
-
1
Krzysztof Klemens Matolicz
939
(2,61%)
-
5
Władysław Andrejewicz
104
(0,29%)
-
7
Patrycja Anna Nocula-Rydz
94
(0,26%)
-
8
Jan Rafael Lupoměský
161
(0,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY RUCH OBYWATELSKI JERZEGO MICHALAKA
-
7
Paweł Jerzy Lorkowski
35
(0,10%)
-
1
Jerzy Andrzej Michalak
1 538
(4,27%)
-
5
Joanna Emilia Kamecka
88
(0,24%)
-
2
Izabela Maria Duchnowska
493
(1,37%)
-
3
Sylwia Agnieszka Semeniuk-Przymęcka
112
(0,31%)
-
6
Agata Wawryniuk
55
(0,15%)
-
8
Małgorzata Subzda
137
(0,38%)
-
4
Tomasz Szymczyszyn
86
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
1
Paweł Marek Pomian
409
(1,14%)
-
4
Agnieszka Bożena Ciechowicz
79
(0,22%)
-
6
Aleksandra Agnieszka Mazurkiewicz
96
(0,27%)
-
5
Jacek Tabisz
61
(0,17%)
-
2
Katarzyna Beata Fedyk
184
(0,51%)
-
3
Andrzej Sobuńko
26
(0,07%)
-
7
Hana Reisigová-Kielawska
69
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
3
Henryk Kula
29
(0,08%)
-
4
Justyna Agnieszka Szychowiak
14
(0,04%)
-
5
Irena Bożycka
18
(0,05%)
-
1
Arkadiusz Chwaścik
52
(0,14%)
-
2
Urszula Ewa Bukała
42
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY JESTEŚMY STĄD
-
2
Karolina Marta Kondracka
35
(0,10%)
-
7
Agata Ludwika Klakočar
34
(0,09%)
-
6
Michał Mieszko Laskowski
24
(0,07%)
-
5
Marta Elżbieta Sompolińska
13
(0,04%)
-
1
Anna Agnieszka Bienias
78
(0,22%)
-
8
Adam Stanisław Jachimowicz
13
(0,04%)
-
4
Andrzej Sebastian Sompoliński
11
(0,03%)
-
3
Małgorzata Lidia Merta
20
(0,06%)
Okręg 2
Strachocin-Swojczyce-Wojnów, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze – Zalesie-Szczytniki, Biskupin – Sępolno – Dąbie-Bartoszowice
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Agnieszka Zofia Superson-Winkowska
443
(1,35%)
-
2
Henryk Koczan
483
(1,47%)
-
5
Marek Krzysztof Zalewski
939
(2,87%)
-
6
Jacek Dariusz Boniecki
195
(0,60%)
-
3
Marta Magdalena Kozłowska
1 577
(4,81%)
-
1
Piotr Michał Uhle
7 590
(23,16%)
-
4
Malwina Natalia Szczygłowska-Hołubowicz
252
(0,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAW DLA WSZYSTKICH
-
4
Andrzej Chałupniak
61
(0,19%)
-
3
Magdalena Patrycja Rozwadowska
69
(0,21%)
-
6
Jarosław Skórski
22
(0,07%)
-
1
Alina Barbara Szeptycka
377
(1,15%)
-
5
Katarzyna Barbara Danielewska-Drzazga
81
(0,25%)
-
7
Bożena Urszula Powaga
45
(0,14%)
-
2
Maciej Pokrzywa
82
(0,25%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Ryszard Stanisław Cebryń
395
(1,21%)
-
4
Iwona Marzenna Szyrocka
769
(2,35%)
-
6
Daniel Butyter
116
(0,35%)
-
5
Grażyna Chlewicka
461
(1,41%)
-
7
Marta Płońska
784
(2,39%)
-
2
Tomasz Marek Motyka
1 091
(3,33%)
-
1
Piotr Tomasz Maryński
4 769
(14,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA BOGUSŁAWSKIEGO
-
5
Mariola Ochmann
7
(0,02%)
-
2
Szymon Kazimierz Styrczula
29
(0,09%)
-
7
Dominik Patryk Warzecha
16
(0,05%)
-
1
Małgorzata Maria Łabędzka
130
(0,40%)
-
4
Marta Anna Czech
35
(0,11%)
-
3
Dariusz Dominik Stępiński
30
(0,09%)
-
6
Ewa Urszula Pałac
3
(0,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA - SOJUSZ DLA WROCŁAWIA
-
5
Anna Kazimiera Witkowska
187
(0,57%)
-
4
Beata Elżbieta Śnieżek
245
(0,75%)
-
7
Robert Alfred Wagner
462
(1,41%)
-
6
Bożena Bamwenda
81
(0,25%)
-
3
Wanda Wiesława Ziembicka-Has
1 002
(3,06%)
-
2
Leon Daniel Susmanek
805
(2,46%)
-
1
Bohdan Józef Aniszczyk
1 794
(5,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
7
Andrzej Tadeusz Jan Koleśnik
51
(0,16%)
-
1
Halszka Beata Bielecka
525
(1,60%)
-
3
Bogusława Hanna Jarząbek
178
(0,54%)
-
2
Rafał Krzysztof Jurneczko
205
(0,63%)
-
6
Zdzisława Zajst
19
(0,06%)
-
5
Łukasz Brożek
68
(0,21%)
-
4
Tadeusz Kiliński
72
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY WROCŁAW
-
5
Kamila Teresa Drelich
84
(0,26%)
-
2
Magdalena Katarzyna Janusik
340
(1,04%)
-
3
Tomasz Grzegorz Kozłowski
178
(0,54%)
-
1
Karol Przywara
1 536
(4,69%)
-
4
Marta Małgorzata Muraszkowska
143
(0,44%)
-
6
Paweł Kierakowicz
70
(0,21%)
-
7
Marzena Krystyna Klakočar
335
(1,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY RUCH OBYWATELSKI JERZEGO MICHALAKA
-
1
Przemysław Maciej Filar
630
(1,92%)
-
3
Agnieszka Monika Wolska
270
(0,82%)
-
4
Ewa Karolina Poźniak
90
(0,27%)
-
2
Mariusz Jan Tomczak
204
(0,62%)
-
6
Elżbieta Krystyna Majchrzak
96
(0,29%)
-
7
Mariusz Tokarz
827
(2,52%)
-
5
Stanisław Roman Piątek
93
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
6
Zbigniew Jerzy Kośnicki
12
(0,04%)
-
1
Małgorzata Elżbieta Tracz
772
(2,36%)
-
3
Danuta Joanna Pozlewicz
23
(0,07%)
-
2
Robert Paweł Reisigová-Kielawski
52
(0,16%)
-
4
Przemysław Andrzej Paluszek
68
(0,21%)
-
7
Patrick Kozakiewicz
23
(0,07%)
-
5
Małgorzata Ewa Kaliczak
45
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
1
Małgorzata Porębska
90
(0,27%)
-
4
Krzysztof Cyrnek
10
(0,03%)
-
2
Damian Oktawiusz Widera
17
(0,05%)
-
3
Paweł Tomasz Wiśniewski
23
(0,07%)
-
5
Elżbieta Wiesława Kuczyńska-Kula
13
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY JESTEŚMY STĄD
-
4
Leszek Henryk Boczek
33
(0,10%)
-
3
Wojciech Bartosz Elżbieciak
17
(0,05%)
-
5
Katarzyna Iwona Krajewska
36
(0,11%)
-
1
Joanna Agata Gibasiewicz
71
(0,22%)
-
2
Marek Michał Nawara
24
(0,07%)
Okręg 3
Powstańców Śląskich, Borek, Gaj, Huby, Tarnogaj
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Piotr Krzysztof Lipiński
883
(2,25%)
-
7
Krzysztof Zalewski
1 153
(2,93%)
-
3
Maciej Mateusz Wiśniewski
684
(1,74%)
-
2
Agnieszka Rybczak
4 774
(12,14%)
-
1
Jarosław Charłampowicz
5 115
(13,01%)
-
5
Aleksandra Justyna Pieńczykowska
442
(1,12%)
-
6
Maria Stawicka
439
(1,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAW DLA WSZYSTKICH
-
6
Maciej Adam Szcześniak
38
(0,10%)
-
2
Marcin Czerwiński
154
(0,39%)
-
3
Anna Gajdzińska
103
(0,26%)
-
1
Natalia Zofia Pancewicz
509
(1,29%)
-
5
Natalia Claudia Kwaśnicka
56
(0,14%)
-
4
Grzegorz Karcz
90
(0,23%)
-
7
Anna Danuta Kowalczyk-Derlęga
104
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Agnieszka Maria Torzewska
1 226
(3,12%)
-
7
Anna Dimmich-Szałkowska
362
(0,92%)
-
1
Mirosław Mieczysław Lach
6 133
(15,60%)
-
2
Robert Sebastian Grzechnik
1 284
(3,27%)
-
4
Bogusław Marian Kryszczuk
587
(1,49%)
-
6
Ewa Krystyna Pokusińska-Martowicz
540
(1,37%)
-
3
Robert Grzegorz Łapot
609
(1,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA BOGUSŁAWSKIEGO
-
1
Katarzyna Natalia Walczyk
144
(0,37%)
-
6
Anna Ewa Szczepuła
2
(0,01%)
-
2
Jerzy Żłobiński
25
(0,06%)
-
5
Zbigniew Wojciech Nysler
5
(0,01%)
-
7
Mateusz Brandt
19
(0,05%)
-
3
Anna Weronika Sochańska
16
(0,04%)
-
4
Małgorzata Ewa Toporek
14
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA - SOJUSZ DLA WROCŁAWIA
-
1
Jarosław Piotr Krauze
3 681
(9,36%)
-
4
Sylwia Anna Szurant
356
(0,91%)
-
2
Bronisława Rosińska
850
(2,16%)
-
3
Jan Feliks Piontek
294
(0,75%)
-
7
Łukasz Władysław Malitowski
356
(0,91%)
-
5
Stanisław Rogala
350
(0,89%)
-
6
Agnieszka Joanna Piskorska
593
(1,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Aleksandra Wabik
220
(0,56%)
-
3
Stefan Skotis
88
(0,22%)
-
5
Marta Eliza Jasińska
139
(0,35%)
-
4
Andrzej Grzegorz Gliński
168
(0,43%)
-
6
Zofia Anna Bogdanowicz
72
(0,18%)
-
7
Gerard Jakub Dudziński
95
(0,24%)
-
1
Krzysztof Mojzesowicz
621
(1,58%)
KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY WROCŁAW
-
1
Krzysztof Andrzej Bielański
971
(2,47%)
-
5
Martyna Michalina Prawdzik
216
(0,55%)
-
7
Adam Romuald Przybyszewski
185
(0,47%)
-
4
Katarzyna Kocik
420
(1,07%)
-
3
Tomasz Krzysztof Turalski
240
(0,61%)
-
6
Michał Andrzej Aksak
100
(0,25%)
-
2
Joanna Stanisława Rosińczuk
372
(0,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY RUCH OBYWATELSKI JERZEGO MICHALAKA
-
3
Katarzyna Elżbieta Baron
121
(0,31%)
-
2
Piotr Zbigniew Palacz
224
(0,57%)
-
1
Aleksandra Lilia Lemańska
935
(2,38%)
-
4
Jolanta Gizela Bielańska
115
(0,29%)
-
5
Iwona Agata Piątek
181
(0,46%)
-
6
Marek Lech Hamerlik
71
(0,18%)
-
7
Konrad Krzysztof Rychlewski
121
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
4
Witold Józef Miklaszewski
31
(0,08%)
-
2
Krzysztof Andrzej Tyczyński
78
(0,20%)
-
1
Martyna Anita Wilk
714
(1,82%)
-
5
Ewa Małgorzata Śpiewak
118
(0,30%)
-
3
Magdalena Maria Banach
107
(0,27%)
-
7
Beata Ewa Luba-Lewicka
71
(0,18%)
-
6
Adam Andrzej Komarnicki
66
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
5
Martyna Alicja Jaśkiewicz
25
(0,06%)
-
1
Tomasz Małek
98
(0,25%)
-
2
Tadeusz Antoni Wosinek
16
(0,04%)
-
3
Ewa Bogumiła Boerner
20
(0,05%)
-
4
Norbert Konrad Widera
12
(0,03%)
KOMITET WYBORCZY JESTEŚMY STĄD
-
2
Andrzej Zbigniew Wilk
44
(0,11%)
-
5
Marlena Małgorzata Kaczmarek
45
(0,11%)
-
3
Katarzyna Izabela Całus
105
(0,27%)
-
4
Paweł Marek Dziewulski
22
(0,06%)
-
1
Michał Sawicki
84
(0,21%)
Okręg 4
Przedmieście Oławskie, Księże, Brochów, Bieńkowice, Jagodno, Wojszyce, Ołtaszyn, Krzyki-Partynice, Klecina, Oporów
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Przemysław Witold Gruca
410
(1,13%)
-
3
Michał Mateusz Młyńczak
1 308
(3,59%)
-
1
Sebastian Łukasz Lorenc
6 457
(17,73%)
-
2
Dorota Magdalena Galant
3 676
(10,09%)
-
4
Edyta Skuła
864
(2,37%)
-
5
Anna Maria Przyjemska-Śpiewak
333
(0,91%)
-
7
Stanisław Franciszek Dzierniejko
285
(0,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAW DLA WSZYSTKICH
-
1
Marta Magdalena Stożek
439
(1,21%)
-
2
Łukasz Jerzy Olszewski
113
(0,31%)
-
3
Dorota Anna Kłodnicka
119
(0,33%)
-
4
Robert Mikołaj Dąbrowski
49
(0,13%)
-
5
Aleksander Tymoteusz Mosingiewicz
13
(0,04%)
-
6
Emilia Cecylia Kolus
42
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Andrzej Kilijanek
3 706
(10,17%)
-
7
Aleksandra Dutka
605
(1,66%)
-
4
Waldemar Sławomir Krowiński
202
(0,55%)
-
3
Wojciech Zbigniew Świderski
1 431
(3,93%)
-
2
Anita Maria Wojtasik
1 525
(4,19%)
-
6
Wilhelm Semaniszyn
119
(0,33%)
-
5
Urszula Maria Stopa
419
(1,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA BOGUSŁAWSKIEGO
-
3
Joanna Teresa Kuriata
26
(0,07%)
-
1
Regina Maria Liszka
121
(0,33%)
-
6
Iwona Małgorzata Zybała
9
(0,02%)
-
2
Mirosław Piotr Krawczyk
35
(0,10%)
-
5
Klaudia Małgorzata Leszczyńska
11
(0,03%)
-
4
Adam Jakub Kruciński
9
(0,02%)
-
7
Kuba Tomasz Sieczka
10
(0,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA - SOJUSZ DLA WROCŁAWIA
-
4
Alicja Mariola Lewandowska
603
(1,66%)
-
7
Krzysztof Paweł Szczerba
524
(1,44%)
-
1
Bartłomiej Zygmunt Ciążyński
1 899
(5,21%)
-
3
Marzena Szocińska-Klein
532
(1,46%)
-
5
Dobrosława Olga Binkowska
357
(0,98%)
-
6
Krzysztof Zbigniew Szłapka
239
(0,66%)
-
2
Jacek Antoni Ossowski
1 011
(2,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Jarosław Kuciapiński
62
(0,17%)
-
2
Magdalena Aldona Zglińska
148
(0,41%)
-
5
Iwona Piotrowska
149
(0,41%)
-
3
Sebastian Jan Gonciarz
205
(0,56%)
-
6
Przemysław Grzegorz Wiślicki
69
(0,19%)
-
1
Witold Jan Studniarczyk
735
(2,02%)
-
7
Irena Zuzanna Studniarczyk
68
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY WROCŁAW
-
2
Paweł Bochen
184
(0,51%)
-
6
Marek Wojciech Granowicz
141
(0,39%)
-
1
Katarzyna Anna Obara-Kowalska
3 216
(8,83%)
-
7
Małgorzata Dominika Burnecka
152
(0,42%)
-
3
Ewelina Anna Niźnik
130
(0,36%)
-
5
Katarzyna Iwona Hałaczkiewicz
88
(0,24%)
-
4
Patryk Ciechanowski-Mirek
66
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY RUCH OBYWATELSKI JERZEGO MICHALAKA
-
1
Agnieszka Kubit
664
(1,82%)
-
6
Paweł Janusz Cymbor
101
(0,28%)
-
2
Tomasz Jakub Sysło
739
(2,03%)
-
5
Mateusz Jacek Cedro
95
(0,26%)
-
3
Agnieszka Nehring
120
(0,33%)
-
4
Magdalena Joanna Wersocka
81
(0,22%)
-
7
Wiktoria Jadwiga Bobowiec
194
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
1
Julia Agata Rokicka
691
(1,90%)
-
5
Jacek Józef Uryn
25
(0,07%)
-
3
Irena Róża Terpiłowska
82
(0,23%)
-
4
Wojciech Marcin Ośmiałowski
38
(0,10%)
-
6
Edward Jerzy Krzyżak
22
(0,06%)
-
2
Jerzy Luty
109
(0,30%)
-
7
Joanna Marta Furtak-Pobrotyn
151
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
1
Marek Rajmund Rządkowski
80
(0,22%)
-
5
Arkadiusz Janusz Szir
4
(0,01%)
-
2
Marta Maria Terkiewicz
29
(0,08%)
-
4
Tomasz Barański
19
(0,05%)
-
3
Jadwiga Stanisława Ilnicka
21
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY JESTEŚMY STĄD
-
1
Agata Jadwiga Pacholska
128
(0,35%)
-
5
Aneta Bożena Cinglewicz
15
(0,04%)
-
2
Mateusz Kamil Sokolik
28
(0,08%)
-
4
Anna Maria Pietruszczak-Grzesiek
17
(0,05%)
-
6
Adrian Damian Godniewicz
34
(0,09%)
-
3
Maciej Radosław Olearczuk
24
(0,07%)
Okręg 5
Szczepin, Gądów – Popowice Pd. , Pilczyce – Kozanów-Popowice Pn.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Tadeusz Paweł Grabarek
3 503
(9,62%)
-
3
Dariusz Robert Ślusarek
685
(1,88%)
-
2
Renata Małgorzata Granowska
7 751
(21,30%)
-
4
Adam Kosmecki
183
(0,50%)
-
6
Aleksandra Padiasek
165
(0,45%)
-
7
Krzysztof Piotr Kulig
401
(1,10%)
-
5
Anna Maria Krupowicz
627
(1,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAW DLA WSZYSTKICH
-
3
Daria Anna Sudoł
140
(0,38%)
-
4
Paweł Dariusz Zięba
76
(0,21%)
-
6
Krzysztof Łazarczuk
17
(0,05%)
-
2
Tomasz Piotr Warulik
89
(0,24%)
-
1
Agnieszka Karolina Wywrot
417
(1,15%)
-
5
Dorota Elżbieta Skórska
45
(0,12%)
-
7
Anna Maria Staniorowska
83
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Leszek Zygmunt Nowakowski
899
(2,47%)
-
1
Dariusz Dominik Piwoński
4 373
(12,02%)
-
2
Michał Piechel
1 820
(5,00%)
-
5
Ewa Goumissi
268
(0,74%)
-
6
Aleksandra Maria Gumkowska
612
(1,68%)
-
4
Tadeusz Szczyrbak
1 227
(3,37%)
-
3
Ewelina Barbara Kondziela
1 093
(3,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA BOGUSŁAWSKIEGO
-
1
Ewa Magdalena Kostrzewa
116
(0,32%)
-
2
Ewa Teresa Fiedorowicz
16
(0,04%)
-
3
Aleks Artur Szewczuk
27
(0,07%)
-
6
Zuzanna Niżałowska
6
(0,02%)
-
4
Zbigniew Marian Gala
13
(0,04%)
-
5
Magdalena Paździor
46
(0,13%)
-
7
Sylwester Adamczyk
24
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA - SOJUSZ DLA WROCŁAWIA
-
4
Władysław Szopa
160
(0,44%)
-
3
Jolanta Stanisława Furdyna
167
(0,46%)
-
6
Renata Monika Witkowska
242
(0,66%)
-
2
Małgorzata Ewa Zawada
1 259
(3,46%)
-
1
Czesław Cyrul
2 094
(5,75%)
-
7
Jacek Tomasz Owczarek
478
(1,31%)
-
5
Kaja Maria Bryx
220
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
6
Mirosław Żygadło
105
(0,29%)
-
4
Kamila Anna Szczepaniak
113
(0,31%)
-
7
Waldemar Zbigniew Wietrzykowski
71
(0,20%)
-
5
Marcin Maras
117
(0,32%)
-
1
Grażyna Walczak
531
(1,46%)
-
3
Krzysztof Ryszard Garczarek
160
(0,44%)
-
2
Teresa Tadeuszyk
74
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY WROCŁAW
-
7
Jacek Hamkało
155
(0,43%)
-
6
Eleonora Maras
263
(0,72%)
-
2
Karolina Tybor
415
(1,14%)
-
4
Emilia Chmura
393
(1,08%)
-
3
Bartłomiej Grzegorz Matura
409
(1,12%)
-
1
Dariusz Mącarz
1 456
(4,00%)
-
5
Łukasz Walaszczyk
113
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY RUCH OBYWATELSKI JERZEGO MICHALAKA
-
7
Krzysztof Jerzy Rink
39
(0,11%)
-
4
Daniel Jonatan Karpowicz
116
(0,32%)
-
6
Ewa Barbara Trzeciak-Cymbor
73
(0,20%)
-
1
Tomasz Owczarek
1 031
(2,83%)
-
3
Rafał Paweł Kowalski
101
(0,28%)
-
2
Aleksandra Taras
225
(0,62%)
-
5
Anna Urszula Sokół
128
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
4
Barbara Krystyna Osłowska-Spychalska
57
(0,16%)
-
2
Sylwestra Paulina Kuranda-Laskowska
131
(0,36%)
-
5
Krzysztof Poluch
29
(0,08%)
-
1
Mateusz Hertman
324
(0,89%)
-
3
Arkadiusz Nowicki
69
(0,19%)
-
6
Wioletta Katarzyna Rusinek
107
(0,29%)
-
7
Krzysztof Dominik Mroczko
39
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
1
Mieczysław Jan Maj
128
(0,35%)
-
2
Sabina Władysława Talaga
23
(0,06%)
-
4
Agnieszka Katarzyna Małek
15
(0,04%)
-
5
Maria Żakowska
21
(0,06%)
-
3
Aleksander Bogusz Gostyński
23
(0,06%)
Okręg 6
Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Kuźniki, Żerniki, Jerzmanowo-Jarnołtów – Strachowice – Osiniec, Leśnica, Maślice, Pracze Odrzańskie
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Michał Jakub Górski
4 768
(12,12%)
-
4
Joanna Stasiak
1 203
(3,06%)
-
2
Paweł Karpiński
1 391
(3,53%)
-
3
Anna Maria Pietrońska
1 191
(3,03%)
-
5
Arkadiusz Tomasz Kęsoń
318
(0,81%)
-
8
Maciej Jerzy Zieliński
1 812
(4,60%)
-
7
Tomasz Paweł Kucharski
1 257
(3,19%)
-
6
Ewelina Stysiak
425
(1,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAW DLA WSZYSTKICH
-
7
Justyna Alicja Hołyńska
43
(0,11%)
-
5
Agata Maria Kreska
57
(0,14%)
-
8
Robert Ryszard Wojciechowski
51
(0,13%)
-
4
Tomasz Michał Stereńczak
29
(0,07%)
-
1
Marta Mirosława Lempart
1 264
(3,21%)
-
6
Wiesław Leszek Kułaga
14
(0,04%)
-
3
Lidia Kułaga
65
(0,17%)
-
2
Artur Kazimierz Brzozowski
54
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Jarosław Góral
847
(2,15%)
-
2
Łukasz Olbert
3 685
(9,36%)
-
4
Krystyna Teresa Przygoda
708
(1,80%)
-
7
Mirosław Jerzy Skupień
213
(0,54%)
-
1
Sergiusz Kmiecik
3 964
(10,07%)
-
5
Andrzej Wrona
518
(1,32%)
-
6
Agnieszka Pełech-Pyrsz
342
(0,87%)
-
8
Jolanta Elżbieta Hajewska
489
(1,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA BOGUSŁAWSKIEGO
-
1
Iwona Agnieszka Górak
118
(0,30%)
-
4
Krzysztof Pałac
11
(0,03%)
-
3
Anna Jędrzejczak
27
(0,07%)
-
5
Marcin Antoni Żechałko
10
(0,03%)
-
2
Ryszard Jan Lubecki
31
(0,08%)
-
6
Stanisława Liszka
6
(0,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA - SOJUSZ DLA WROCŁAWIA
-
1
Tomasz Hanczarek
3 020
(7,67%)
-
2
Marlena Ewa Joks
515
(1,31%)
-
6
Łukasz Bolesław Kocur
188
(0,48%)
-
4
Maciej Andrzej Chładziński
131
(0,33%)
-
8
Krzysztof Marcin Wydrowski
340
(0,86%)
-
7
Ewa Wanda Glińska
473
(1,20%)
-
5
Bartosz Smoliński
256
(0,65%)
-
3
Urszula Maria Wanat
1 226
(3,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Iwo Karol Matecki
598
(1,52%)
-
4
Dariusz Kłodnicki
96
(0,24%)
-
6
Krzysztof Piotr Martyniak
60
(0,15%)
-
7
Łukasz Michał Macała
275
(0,70%)
-
2
Agnieszka Kożuch
182
(0,46%)
-
3
Bartosz Mateusz Michalak
221
(0,56%)
-
5
Aleksandra Anna Gross
42
(0,11%)
-
8
Agnieszka Julita Krassowska
146
(0,37%)
KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY WROCŁAW
-
1
Patryk Damian Hałaczkiewicz
759
(1,93%)
-
6
Michał Paweł Tekliński
113
(0,29%)
-
4
Dorota Helena Dzioba
240
(0,61%)
-
2
Wojciech Andrzej Partyka
395
(1,00%)
-
3
Jakub Szrajber
261
(0,66%)
-
5
Teresa Anna Marcinów
214
(0,54%)
-
8
Karolina Ewa Serafin
307
(0,78%)
-
7
Bożena Wyszomirska-Pióro
150
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY RUCH OBYWATELSKI JERZEGO MICHALAKA
-
6
Magdalena Agnieszka Orłoś
135
(0,34%)
-
3
Michał Paweł Garstka
288
(0,73%)
-
2
Katarzyna Monika Pacyna
355
(0,90%)
-
1
Sławomir Antoni Czerwiński
1 276
(3,24%)
-
5
Wojciech Bogdan Biskup
120
(0,30%)
-
4
Elżbieta Jadwiga Krzak
243
(0,62%)
-
8
Andrzej Józef Michalak
477
(1,21%)
-
7
Grażyna Mirosława Skurczyńska
37
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
6
Dorota Kozłowska
78
(0,20%)
-
2
Aneta Ewa Dukszto
136
(0,35%)
-
3
Aleksandra Karolina Szczygieł
170
(0,43%)
-
4
Krzysztof Emil Piłat
56
(0,14%)
-
1
Piotr Jan Tegnerowicz
244
(0,62%)
-
7
Robert Ziemowit Suligowski
45
(0,11%)
-
5
Joanna Edyta Zamaria-Kłyk
28
(0,07%)
-
8
Olga Słodkowska
84
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA ADAMCZYKA
-
4
Ewa Małgorzata Oraczyńska
3
(0,01%)
-
1
Mateusz Tadeusz Adamczyk
246
(0,63%)
-
2
Marta Izabela Świątek
11
(0,03%)
-
3
Mateusz Ariel Górecki
8
(0,02%)
-
5
Adrian Marek Stegliński
2
(0,01%)
-
6
Maria Zdzisława Adamczyk
17
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
4
Maria Anna Mączyńska-Bobek
11
(0,03%)
-
3
Henryk Stanisław Charucki
49
(0,12%)
-
5
Sylwia Maria Szir
17
(0,04%)
-
2
Elżbieta Anna Wojtuś
38
(0,10%)
-
1
Zbigniew Jan Barański
62
(0,16%)
Okręg 7
Karłowice – Różanka, Kowale, Psie Pole – Zawidawie, Pawłowice, Sołtysowice, Polanowice – Poświętne – Ligota, Widawa, Lipa Piotrowska, Świniary, Osobowice-Rędzin
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Mateusz Damian Żak
2 505
(7,19%)
-
5
Grzegorz Krzak
316
(0,91%)
-
6
Daria Gilar
210
(0,60%)
-
2
Magdalena Razik-Trziszka
4 842
(13,90%)
-
7
Mieczysław Jerzy Konik
152
(0,44%)
-
4
Mikołaj Marek Brachmański
201
(0,58%)
-
1
Ewa Wanda Wolak
4 709
(13,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAW DLA WSZYSTKICH
-
7
Krzysztof Henryk Bełkowski
24
(0,07%)
-
6
Ewa Franciszka Łukasiewicz
46
(0,13%)
-
1
Tadeusz Albert Mincer
266
(0,76%)
-
5
Jarosław Folusz
11
(0,03%)
-
4
Marzena Anna Gabryk
86
(0,25%)
-
2
Joanna Maria Lebiedzińska
155
(0,44%)
-
3
Grzegorz Stachowiak
122
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Beata Maria Ochman
665
(1,91%)
-
1
Robert Pieńkowski
4 477
(12,85%)
-
6
Alicja Monika Wysoczańska
644
(1,85%)
-
2
Michał Tymoteusz Kurczewski
1 619
(4,65%)
-
5
Paweł Henryk Bamberski
262
(0,75%)
-
3
Mariola Skowron
950
(2,73%)
-
7
Michał Karol Zaporowski
615
(1,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA BOGUSŁAWSKIEGO
-
2
Wojciech Zbigniew Olszewski
24
(0,07%)
-
4
Janina Aniela Juszczak
10
(0,03%)
-
1
Krzysztof Roland Tarnawski
115
(0,33%)
-
3
Magdalena Eliza Krajewska
21
(0,06%)
-
6
Jerzy Krzysztof Olenderek
5
(0,01%)
-
7
Wojciech Szymanek
6
(0,02%)
-
5
Ewa Jasiukiewicz
5
(0,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA - SOJUSZ DLA WROCŁAWIA
-
1
Agnieszka Kornelia Kędzierska
2 034
(5,84%)
-
2
Paweł Rafał Rańda
1 321
(3,79%)
-
3
Kasper Jerzy Zaręba
580
(1,66%)
-
5
Hanna Maria Szłapka
121
(0,35%)
-
6
Marcin Adam Nowakowski
247
(0,71%)
-
7
Maciej Bartłomiej Nikolczuk
76
(0,22%)
-
4
Marzena Ewa Mickiewicz
298
(0,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Joanna Krystyna Wróbel
132
(0,38%)
-
4
Danuta Bober
118
(0,34%)
-
1
Grzegorz Artur Święcicki
551
(1,58%)
-
5
Mariusz Czesław Gajda
84
(0,24%)
-
6
Magdalena Anna Trojanowska
167
(0,48%)
-
2
Bogdan Adam Napierała
152
(0,44%)
KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY WROCŁAW
-
4
Łukasz Grzegorz Ziarkowski
122
(0,35%)
-
6
Monika Sylwia Wójta-Kempa
262
(0,75%)
-
3
Rafał Grzegorz Włodarski
172
(0,49%)
-
2
Katarzyna Agnieszka Figaszewska
518
(1,49%)
-
1
Grzegorz Sebastian Maślanka
1 122
(3,22%)
-
7
Jacek Paweł Orzechowski
315
(0,90%)
-
5
Katarzyna Helena Klimkowska
215
(0,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY RUCH OBYWATELSKI JERZEGO MICHALAKA
-
4
Henryk Kozłowski
93
(0,27%)
-
1
Aleksander Marek Obłąk
729
(2,09%)
-
7
Radosław Andrzej Skawski
226
(0,65%)
-
6
Izabela Katarzyna Smolarczyk
135
(0,39%)
-
5
Jagoda Paulina Olczak
163
(0,47%)
-
2
Przemysław Kamil Zankowski
499
(1,43%)
-
3
Daria Apolonia Lorenz
145
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
1
Marek Maciej Wąsowski
220
(0,63%)
-
4
Anna Grażyna Salamon
82
(0,24%)
-
6
Maria Anna Mazurkiewicz
41
(0,12%)
-
7
Piotr Krzysztof Wyborski
80
(0,23%)
-
2
Joanna Izabela Nawrot
435
(1,25%)
-
5
Anna Magdalena Pasikowska
52
(0,15%)
-
3
Piotr Gabara-Piętka
62
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
2
Izabella Beata Zambrzycka
25
(0,07%)
-
5
Halina Łoboda
26
(0,07%)
-
1
Agnieszka Wiesława Marczak
119
(0,34%)
-
3
Tadeusz Jerzy Szczerba
26
(0,07%)
-
4
Przemysław Jan Godowski
9
(0,03%)