Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część Sołectwa Maków obejmująca ulice: ul. Brzosty, ul. Graniczna, ul. Zwierzyniec
Pokaż więcej
Beata Kucikowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA KULETY "ŁĄCZYMY POKOLENIA"
67
(32,21%)
Kazimierz Sałek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
141
(67,79%)
Okręg 2
Część Sołectwa Maków obejmująca ulice: ul. Górska, ul. Jarzębinowa, ul. Malinowa
Pokaż więcej
Stanisław Woch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(31,84%)
Agata Michalak-Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA KULETY "ŁĄCZYMY POKOLENIA"
74
(36,82%)
Grażyna Elżbieta Stasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO STANKIEWICZA
63
(31,34%)
Okręg 3
Część Sołectwa Maków obejmująca ulice: ul. Akacjowa, ul. Główna obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 2 do nr 48, ul. Kasztanowa, ul. Kolejowa, ul. Kwiatowa
Pokaż więcej
Robert Korbeń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(34,39%)
Ewa Pokrop-Jach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA KULETY "ŁĄCZYMY POKOLENIA"
60
(31,75%)
Elżbieta Barbara Granatowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO STANKIEWICZA
64
(33,86%)
Okręg 4
Część Sołectwa Maków obejmująca ulice: ul. Główna obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 49 do końca, ul. Ogrodowa, ul. Sosnowa
Pokaż więcej
Dariusz Kuleta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA KULETY "ŁĄCZYMY POKOLENIA"
81
(32,93%)
Robert Jacek Machaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO STANKIEWICZA
165
(67,07%)
Okręg 5
Sołectwo Maków-Kolonia
Pokaż więcej
Waldemar Wójt
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
108
(44,26%)
Bogdan Janusz Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA KULETY "ŁĄCZYMY POKOLENIA"
16
(6,56%)
Tomasz Winciorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO STANKIEWICZA
120
(49,18%)
Okręg 6
Sołectwo Krężce
Pokaż więcej
Katarzyna Pąśko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(21,65%)
Andrzej Karol Kołaczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA KULETY "ŁĄCZYMY POKOLENIA"
52
(26,80%)
Waldemar Rosiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO STANKIEWICZA
100
(51,55%)
Okręg 7
Część Sołectwa Dąbrowice obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 1 do nr 150
Pokaż więcej
Agnieszka Głuszek-Nowicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(29,34%)
Sylwester Kazimierz Maciejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA KULETY "ŁĄCZYMY POKOLENIA"
60
(35,93%)
Krystyna Sałkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO STANKIEWICZA
58
(34,73%)
Okręg 8
Część Sołectwa Dąbrowice obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 151 do końca
Pokaż więcej
Anna Pniewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(16,44%)
Andrzej Marszałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA KULETY "ŁĄCZYMY POKOLENIA"
29
(19,86%)
Urszula Krupa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO STANKIEWICZA
93
(63,70%)
Okręg 9
Część Sołectwa Wola Makowska obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 1 do nr 65A
Pokaż więcej
Joanna Filipek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(52,33%)
Kacper Kujawiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA KULETY "ŁĄCZYMY POKOLENIA"
26
(15,12%)
Dariusz Adam Błędowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO STANKIEWICZA
56
(32,56%)
Okręg 10
Część Sołectwa Wola Makowska obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 66 do końca
Pokaż więcej
Robert Maciejak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(52,20%)
Sylwia Pokora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA KULETY "ŁĄCZYMY POKOLENIA"
27
(14,84%)
Marian Stanisław Trojan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO STANKIEWICZA
60
(32,97%)
Okręg 11
Sołectwo Święte
Pokaż więcej
Magdalena Szychowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(24,42%)
Agnieszka Iwona Szychowska-Szadkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA KULETY "ŁĄCZYMY POKOLENIA"
78
(25,74%)
Maria Piechut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO STANKIEWICZA
151
(49,83%)
Okręg 12
Część Sołectwa Słomków obejmująca ulice: ul. Borowiny, ul. Gościniec, ul. Kościelna, ul. Nad Strugą, ul. Za Górą, ul. Okrężna, ul. Olszynki
Pokaż więcej
Arkadiusz Sikorski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(36,02%)
Hubert Piotr Sokulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA KULETY "ŁĄCZYMY POKOLENIA"
41
(25,47%)
Tomasz Paweł Stopiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO STANKIEWICZA
62
(38,51%)
Okręg 13
Część Sołectwa Słomków obejmująca ulice: ul. Główna, ul. Podgajna, ul. Zarzeczna, ul. Źródlana
Pokaż więcej
Krzysztof Majcher
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(10,63%)
Tomasz Blus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA KULETY "ŁĄCZYMY POKOLENIA"
56
(35,00%)
Jerzy Kowara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO STANKIEWICZA
87
(54,38%)
Okręg 14
Sołectwo Pszczonów
Pokaż więcej
Piotr Idrian
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA KULETY "ŁĄCZYMY POKOLENIA"
137
(59,83%)
Monika Barbara Bodek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO STANKIEWICZA
92
(40,17%)
Okręg 15
Sołectwa: Jacochów, Sielce
Pokaż więcej
Daniel Szymczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(34,13%)
Marianna Bożena Walkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA KULETY "ŁĄCZYMY POKOLENIA"
54
(25,96%)
Piotr Perzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO STANKIEWICZA
83
(39,90%)