Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Beata Janina Kobielarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
177
(36,27%)
Rafał Lentowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
55
(11,27%)
Małgorzata Ludwika Kosiorska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY CZUBAJ-GANCARZ
256
(52,46%)
Okręg 2
Ruda Wołoska
Pokaż więcej
Marlena Sawiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(18,57%)
Renata Krystyna Wawryn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
41
(17,30%)
Artur Suski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY CZUBAJ-GANCARZ
148
(62,45%)
Wiesław Zbigniew Maciejko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIAST MIESZKO
4
(1,69%)
Okręg 3
Majdan Górny I
Pokaż więcej
Mirosław Józef Mróz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
97
(35,79%)
Iwona Lucyna Płachta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
18
(6,64%)
Anna Bożena Kozyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY CZUBAJ-GANCARZ
105
(38,75%)
Roman Józef Soniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ I SAMORZĄDNOŚĆ
51
(18,82%)
Okręg 4
Majdan Górny II, Chorążanka
Pokaż więcej
Janusz Kazimierz Malec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(27,76%)
Anna Maria Ważna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
42
(15,97%)
Aneta Agnieszka Śrutwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY CZUBAJ-GANCARZ
100
(38,02%)
Agnieszka Agacińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ I SAMORZĄDNOŚĆ
48
(18,25%)
Okręg 5
Jeziernia, Łaszczówka-Kolonia
Pokaż więcej
Piotr Paweł Babiarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
204
(48,23%)
Stanisław Maksymiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
14
(3,31%)
Kazimierz Piotr Kostrubiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY CZUBAJ-GANCARZ
121
(28,61%)
Robert Marcin Grzesik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIAST MIESZKO
8
(1,89%)
Piotr Adam Grzesik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(17,97%)
Okręg 6
Paweł Bogusław Harbuz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(38,83%)
Lidia Katarzyna Łobocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY CZUBAJ-GANCARZ
64
(31,07%)
Edward Henryk Dudziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA DUDZIŃSKIEGO
62
(30,10%)
Okręg 7
Ewa Henryka Mikuła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(38,46%)
Grzegorz Gozdek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
84
(35,90%)
Czesław Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY CZUBAJ-GANCARZ
52
(22,22%)
Aleksandra Grzesik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIAST MIESZKO
8
(3,42%)
Okręg 8
Szarowola, Zamiany, Ulów
Pokaż więcej
Grzegorz Piechnik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
321
(63,44%)
Sylwester Luchowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
100
(19,76%)
Marian Henryk Witkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY CZUBAJ-GANCARZ
85
(16,80%)
Zbigniew Leńczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIAST MIESZKO
0
(0,00%)
Okręg 9
Rogóźno I, Rogóźno-Kolonia
Pokaż więcej
Ryszard Wawrzusiszyn
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
183
(42,17%)
Piotr Stanisław Ćwik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
87
(20,05%)
Monika Kołtun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY CZUBAJ-GANCARZ
158
(36,41%)
Zbigniew Kaczor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIAST MIESZKO
6
(1,38%)
Okręg 10
Jolanta Małgorzata Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
108
(35,88%)
Bernarda Dorota Majdan-Legieć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
72
(23,92%)
Bożena Bryk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY CZUBAJ-GANCARZ
109
(36,21%)
Andrzej Czesław Hasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIAST MIESZKO
12
(3,99%)
Okręg 11
Rogóźno III, Dąbrowa Tomaszowska
Pokaż więcej
Mariusz Henryk Kobiałka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
125
(37,65%)
Rafał Mieczysław Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
108
(32,53%)
Agnieszka Mieczysława Dziura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY CZUBAJ-GANCARZ
94
(28,31%)
Dariusz Marceli Barczyszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIAST MIESZKO
5
(1,51%)
Okręg 12
Sabaudia, Wieprzowe Jezioro, Górno, Majdanek
Pokaż więcej
Agnieszka Kusiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
157
(36,18%)
Izabela Natalia Kącka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
65
(14,98%)
Maria Woś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY CZUBAJ-GANCARZ
203
(46,77%)
Krzysztof Bolesław Wacko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIAST MIESZKO
9
(2,07%)
Okręg 13
Przeorsk, Ruda Żelazna
Pokaż więcej
Zdzisław Berbecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(30,09%)
Anna Agnieszka Putkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
57
(26,39%)
Kamila Maria Lebieda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY CZUBAJ-GANCARZ
94
(43,52%)
Okręg 14
Podhorce, Przecinka, Justynówka
Pokaż więcej
Paweł Krzysztof Kudełka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
307
(78,32%)
Adam Korzeń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY CZUBAJ-GANCARZ
85
(21,68%)
Okręg 15
Typin, Nowa Wieś, Klekacz
Pokaż więcej
Janusz Robert Krawczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
159
(63,86%)
Łukasz Słomiany
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY CZUBAJ-GANCARZ
90
(36,14%)