Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gmina Czudec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Kazimierz Kania
315
(6,12%)
-
1
Marian Złotek
929
(18,06%)
-
2
Marek Stanisław Szorc
618
(12,01%)
-
4
Marta Proksa
236
(4,59%)
-
6
Marta Kuśnierz
75
(1,46%)
-
5
Agnieszka Stanisława Fortuna
237
(4,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
-
3
Małgorzata Skalska - Nieroda
445
(8,65%)
-
2
Mariusz Rafał Domaradzki
284
(5,52%)
-
1
Stanisław Józef Gierlak
1 440
(27,99%)
-
4
Lucyna Emilia Janaś
136
(2,64%)
-
6
Janusz Marek Duliński
220
(4,28%)
-
5
Magdalena Łabaj
210
(4,08%)
Okręg 2
gmina Frysztak
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Zdzisław Władysław Sarna
854
(19,26%)
-
5
Irena Jedziniak
135
(3,05%)
-
3
Ewelina Katarzyna Baciak
124
(2,80%)
-
4
Andrzej Piotr Karaś
153
(3,45%)
-
1
Robert Czesław Godek
915
(20,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
-
3
Agata Magdalena Skiba
296
(6,68%)
-
2
Marek Grzegorz Armata
836
(18,86%)
-
4
Zbigniew Kurek
296
(6,68%)
-
5
Irena Zielińska
153
(3,45%)
-
1
Tomasz Władysław Garncarski
671
(15,14%)
Okręg 3
gmina Niebylec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jan Wojtaszek
530
(11,43%)
-
2
Maria Chuchla
1 026
(22,13%)
-
3
Zofia Dzika
536
(11,56%)
-
5
Jan Wiesław Gwiżdż
208
(4,49%)
-
4
Małgorzata Elżbieta Pryć
737
(15,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
-
3
Aleksander Jacek Józefczyk
311
(6,71%)
-
1
Józef Dzindzio
751
(16,20%)
-
2
Katarzyna Kozak
162
(3,49%)
-
4
Helena Małgorzata Słupek
121
(2,61%)
-
5
Jan Dudek
255
(5,50%)
Okręg 4
gmina Strzyżów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Agata Małgorzata Gadziała
443
(5,45%)
-
3
Piotr Szopa
1 185
(14,57%)
-
1
Jan Stanisław Stodolak
851
(10,46%)
-
2
Adam Piotr Bieryło
932
(11,46%)
-
5
Elżbieta Janina Urban - Janusz
73
(0,90%)
-
7
Grzegorz Wojciech Fąfara
327
(4,02%)
-
6
Anna Bronisława Das
174
(2,14%)
-
8
Stanisław Stasiowski
477
(5,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
-
1
Bogdan Józef Żybura
1 003
(12,33%)
-
2
Tadeusz Niemiec
941
(11,57%)
-
3
Piotr Paweł Rędziniak
438
(5,39%)
-
6
Małgorzata Marta Krajciewicz - Żurek
54
(0,66%)
-
5
Marta Barbara Utnicka
462
(5,68%)
-
8
Zdzisław Godek
164
(2,02%)
-
7
Barbara Ewa Mularz
375
(4,61%)
-
4
Andrzej Michał Kubala
234
(2,88%)
Okręg 5
gmina Wiśniowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Małgorzata Książek
369
(11,66%)
-
1
Piotr Zygmunt Myćka
437
(13,80%)
-
3
Jerzy Antoni Łukasiewicz
235
(7,42%)
-
4
Beata Urban
150
(4,74%)
-
5
Marian Wójtowicz
166
(5,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
-
1
Grzegorz Andrzej Tomaszewski
958
(30,26%)
-
2
Józef Stanisław Cynarski
298
(9,41%)
-
3
Maria Jolanta Bysiewicz
141
(4,45%)
-
4
Dawid Rusyn
331
(10,45%)
-
5
Marta Nowak
81
(2,56%)