Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Baborów, osiedle Baborów Północ ulice: Kozielska, Ogrodowa, Opawska, Wiejska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY KOBIERSKIEJ-MRÓZ
-
21
Kamil Edward Jasion
93
(46,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRUPY - EKO GMINA
-
22
Roman Józef Kraszewski
105
(53,03%)
Okręg 2
Baborów, osiedle Baborów Północ ulice: Klonowa, Kościuszki, Kwiatowa, Osiedlowa, Róży Wiatrów, Rzemieślników, Słoneczna, Stawowa, Strażaków, Witosa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY KOBIERSKIEJ-MRÓZ
-
21
Ewa Maria Stanulewicz
81
(40,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BABORÓW
-
19
Grzegorz Zbigniew Simon
53
(26,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRUPY - EKO GMINA
-
22
Dariusz Marcin Rubczyński
68
(33,66%)
Okręg 3
Baborów, osiedle Baborów Północ ulice: Krzyżowa, Piaskowa, Raciborska, Szkolna, Wodna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY KOBIERSKIEJ-MRÓZ
-
21
Marian Ruciński
42
(22,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BABORÓW
-
19
Jerzy Stanisław Tomczyk
53
(27,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRUPY - EKO GMINA
-
22
Wojciech Zbigniew Śliwiński
95
(50,00%)
Okręg 4
Baborów, osiedle Baborów Północ ulice: Krakowska, Osiedle Akacjowe
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY KOBIERSKIEJ-MRÓZ
-
21
Tadeusz Kuśnierz
49
(28,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BABORÓW
-
19
Krzysztof Pytel
39
(23,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRUPY - EKO GMINA
-
22
Kamila Bartman
81
(47,93%)
Okręg 5
Baborów, osiedle Baborów Południe ulice: Młynówka, Moniuszki, Plac Dworcowy, Powstańców
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY KOBIERSKIEJ-MRÓZ
-
21
Krzysztof Wiktor Tokarz
98
(48,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRUPY - EKO GMINA
-
22
Kamil Szymon Czekański
58
(28,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY KINER
-
20
Waldemar Tomasz Hołownia
46
(22,77%)
Okręg 6
Baborów, osiedle Baborów Południe ulice: Kolejowa, Nowa, Polna, Ratuszowa od nr 1 do nr 3, Rynek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY KOBIERSKIEJ-MRÓZ
-
21
Krystian Bronisław Dolipski
53
(32,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BABORÓW
-
19
Ewelina Patrycja Żurawska
20
(12,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRUPY - EKO GMINA
-
22
Michalina Jakubowska
89
(54,94%)
Okręg 7
Baborów, osiedle Baborów Południe ulice: Głubczycka, Ratuszowa od nr 4 do końca, Wąska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY KOBIERSKIEJ-MRÓZ
-
21
Gabriela Teresa Mastalerz-Karoń
79
(40,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BABORÓW
-
19
Grzegorz Janusz Bencal
34
(17,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRUPY - EKO GMINA
-
22
Irena Maria Biegus
82
(42,05%)
Okręg 8
sołectwa: Raków, Szczyty
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY KOBIERSKIEJ-MRÓZ
-
21
Jarosław Jan Ronczka
95
(48,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BABORÓW
-
19
Urszula Podolak
36
(18,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRUPY - EKO GMINA
-
22
Magdalena Justyna Polak
66
(33,50%)
Okręg 9
sołectwo Dziećmarów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BABORÓW
-
19
Dorota Maria Fitzoń
0
(0,00%)
Okręg 10
sołectwa: Dzielów, Księże Pole
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY KOBIERSKIEJ-MRÓZ
-
21
Dagmara Anna Fryzel-Kalita
71
(37,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BABORÓW
-
19
Janusz Szczepan Nasieniak
36
(19,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRUPY - EKO GMINA
-
22
Małgorzata Dorota Mucha
29
(15,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY KINER
-
20
Anna Agnieszka Kiner
51
(27,27%)
Okręg 11
sołectwa: Babice, Sułków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BABORÓW
-
19
Wioletta Weronika Linczewska
100
(49,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRUPY - EKO GMINA
-
22
Jadwiga Barbara Kowalczykowska
104
(50,98%)
Okręg 12
sołectwo Boguchwałów wraz z przysiółkiem Wierzbno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY KOBIERSKIEJ-MRÓZ
-
21
Grzegorz Henryk Hanusek
35
(35,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BABORÓW
-
19
Marian Tadeusz Bliźnicki
63
(64,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRUPY - EKO GMINA
-
22
Mateusz Sylwester Majcher
0
(0%)
Okręg 13
sołectwo Czerwonków z kolonią Czerwonków-Osiedle
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY KOBIERSKIEJ-MRÓZ
-
21
Wiesław Jędrek Sobczyk
64
(51,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BABORÓW
-
19
Magdalena Weronika Załuska
60
(48,39%)
Okręg 14
sołectwo Sucha Psina
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY KOBIERSKIEJ-MRÓZ
-
21
Waldemar Kacprzak
69
(46,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRUPY - EKO GMINA
-
22
Kazimierz Morys
79
(53,38%)
Okręg 15
sołectwo Tłustomosty wraz z przysiółkiem Rogów i kolonią Langowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRUPY - EKO GMINA
-
22
Magdalena Joanna Bradel
0
(0,00%)