Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Bełsznica, Sołectwo Bluszczów, Sołectwo Odra, Sołectwo Rogów
Pokaż więcej
Eugeniusz Gabriel Katryniok
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
317
(13,98%)
Danuta Fichna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(1,19%)
Arkadiusz Białas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(1,81%)
Jan Krakowczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(1,32%)
Katarzyna Barbara Bolik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(2,12%)
Ewelina Wiesława Kałuża
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
65
(2,87%)
Stanisław Jan Zbroja
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
143
(6,31%)
Michał Menżyk
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
147
(6,48%)
Alicja Aniela Zuch
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
501
(22,10%)
Rafał Stanisław Maciuga
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
182
(8,03%)
Krystyna Teresa Tomala
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
141
(6,22%)
Henryk Matuszek
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
54
(2,38%)
Justyna Maria Organiściak
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
106
(4,68%)
Wojciech Krzysztof Pucka
KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ
88
(3,88%)
Katarzyna Iwona Koczwara
KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ
130
(5,73%)
Lech Jan Krawiec
KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ
52
(2,29%)
Anita Maria Szczyrba
KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ
42
(1,85%)
Aleksandra Michalina Mrajca
KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ
117
(5,16%)
Bogusław Kühn
KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ
36
(1,59%)
Okręg 2
Sołectwo Gorzyce, Sołectwo Gorzyczki, Sołectwo Kolonia Fryderyk, Sołectwo Olza, Sołectwo Osiny, Sołectwo Uchylsko
Pokaż więcej
Beata Anna Lemańska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
259
(9,28%)
Tomasz Stanisław Stanieczko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(1,65%)
Kamila Wieczorek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(3,12%)
Beata Karina Brachman
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(0,90%)
Michał Wieczorek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(3,15%)
Piotr Andrzej Zimny
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
217
(7,77%)
Krzysztof Stanisław Małek
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
351
(12,57%)
Urszula Chłapek
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
169
(6,05%)
Bolesław Henryk Lenczyk
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
114
(4,08%)
Tomasz Krzysztof Grzegorzek
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
54
(1,93%)
Urszula Salomea Wachtarczyk
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
207
(7,41%)
Elżbieta Rebizak
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
137
(4,91%)
Dariusz Tomasz Bugla
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
51
(1,83%)
Beata Krystyna Młynarczyk
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
202
(7,23%)
Krzysztof Paloc
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
205
(7,34%)
Alicja Alojzja Lenczyk
KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ
148
(5,30%)
Kamil Henryk Grzegoszczyk
KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ
30
(1,07%)
Teresa Anna Władarz
KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ
89
(3,19%)
Stanisław Wujec
KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ
86
(3,08%)
Damian Jona
KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ
39
(1,40%)
Jarosław Tomasz Tomala
KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ
74
(2,65%)
Dominika Maria Burkiewicz-Dzumyk
KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ
90
(3,22%)
Monika Jadwiga Banasik
KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ
24
(0,86%)
Okręg 3
Sołectwo Czyżowice, Sołectwo Turza Śląska
Pokaż więcej
Irena Pabyś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(1,38%)
Agnieszka Justyna Duda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(2,10%)
Magdalena Katarzyna Sieńko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
236
(7,75%)
Leszek Józef Pukowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
176
(5,78%)
Krzysztof Mirosław Brachman
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
205
(6,73%)
Karolina Agata Modrzejewska
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
49
(1,61%)
Dominika Anna Styrnol
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
166
(5,45%)
Piotr Alojzy Wawrzyczny
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
486
(15,97%)
Daniel Jerzy Kurasz
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
460
(15,11%)
Grzegorz Piotr Student
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
149
(4,89%)
Marian Emil Jureczka
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
71
(2,33%)
Piotr Józef Lubszczyk
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
212
(6,96%)
Ludmiła Stanisława Olszar-Lebok
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
83
(2,73%)
Monika Weronika Zając
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
213
(7,00%)
Adam Krzysztof Urbanowicz
KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ
46
(1,51%)
Helena Sitko-Kuczka
KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ
35
(1,15%)
Jan Worek
KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ
61
(2,00%)
Izabela Borecka
KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ
106
(3,48%)
Barbara Bednarek
KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ
51
(1,68%)
Bogdan Bajer
KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ
87
(2,86%)
Natalia Maria Kusz
KOMITET WYBORCZY GŁOS POKOLEŃ
46
(1,51%)