Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Ulica : Spółdzielcza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI CIECHOCINKA
-
17
Jolanta Elżbieta Kędzierska
196
(60,12%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Paweł Antoni Kanaś
130
(39,88%)
Okręg 2
Ulice: Cicha, Krótka, Ogrodowa, Osiedlowa, Wierzbowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI CIECHOCINKA
-
17
Dariusz Michał Szadłowski
137
(39,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANDZIUK DLA CIECHOCINKA
-
14
Jakub Olkiewicz
102
(29,06%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Waldemar Edward Świeczkowski
112
(31,91%)
Okręg 3
Ulica: Polna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI CIECHOCINKA
-
17
Anna Ewa Ożarowska-Bartczak
47
(12,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANDZIUK DLA CIECHOCINKA
-
14
Małgorzata Jolanta Majewska
33
(8,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY CIECHOCINEK
-
15
Marcin Paweł Zajączkowski
103
(26,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA JERZEGO SKOTNICKIEGO
-
18
Wojciech Jerzy Skotnicki
113
(28,90%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Tadeusz Bogusław Sosin
95
(24,30%)
Okręg 4
Ulice: Blacharska, Brata Alberta, Leśna, Lorentowicza, Mickiewicza (od nr 1 do nr 10), Raczyńskich, Słowackiego, Szmurły, Widok
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI CIECHOCINKA
-
17
Jerzy Sobierajski
107
(44,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANDZIUK DLA CIECHOCINKA
-
14
Jolanta Iwińska
21
(8,82%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Zakrzewski
77
(32,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY CIECHOCINEK
-
15
Agnieszka Kowalewska
33
(13,87%)
Okręg 5
Ulica: Zdrojowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI CIECHOCINKA
-
17
Dariusz Barczak
139
(45,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANDZIUK DLA CIECHOCINKA
-
14
Piotr Maciej Jagielski
52
(17,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Michał Juliusz Gralak
70
(23,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY CIECHOCINEK
-
15
Krzysztof Edward Jarosz
42
(13,86%)
Okręg 6
Ulice: Bema, Gen. Józefa Chłopickiego, Gen. Józefa Sowińskiego, Miodowa, Południowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI CIECHOCINKA
-
17
Grzegorz Adamczyk
120
(31,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANDZIUK DLA CIECHOCINKA
-
14
Wirginia Magdalena Hińczewska
61
(16,18%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Karolina Rytter
81
(21,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY CIECHOCINEK
-
15
Sławomir Tomasz Sobieraj
115
(30,50%)
Okręg 7
Ulice: Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Jana Pawła II, Jana III Sobieskiego, Jagiełły, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Królowej Jadwigi, Mieszka I, Stefana Batorego, Władysława Warneńczyka, Wołuszewska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI CIECHOCINKA
-
17
Tomasz Stanisław Pietras
77
(19,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Czajka
103
(25,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY CIECHOCINEK
-
15
Stanisław Ignacy Makowski
56
(14,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA SKIBIŃSKIEGO
-
16
Daniel Skibiński
163
(40,85%)
Okręg 8
Ulice: Aleja Pojednania, Kępa Słońska, Plac Gdański, Poprzeczna, Pusta, Słońsk Górny, Solna, Sportowa, Staszica, Tężniowa, Warzelniana, Wesoła, Wiślana
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI CIECHOCINKA
-
17
Maria Teresa Tomaszewska
74
(28,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANDZIUK DLA CIECHOCINKA
-
14
Robert Józef Marzec
75
(28,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wojciech Krzysztof Jankowski
45
(17,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY CIECHOCINEK
-
15
Magdalena Chałupczak
70
(26,52%)
Okręg 9
Ulice: Broniewskiego, Hermanowskiego, Kopernika (od nr 1 do nr 23), Piekarska, Przejazd, Stolarska, Strażacka, Żelazna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI CIECHOCINKA
-
17
Paweł Piotr Wesołowski
44
(17,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANDZIUK DLA CIECHOCINKA
-
14
Wojciech Dobrzelecki
20
(8,13%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Kazimierz Franciszek Rawerski
46
(18,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY CIECHOCINEK
-
15
Jarosław Jucewicz
115
(46,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA SKIBIŃSKIEGO
-
16
Daniel Gadziemski
21
(8,54%)
Okręg 10
Ulice: Gronowa, Kopernika (od nr 26 do granic miasta), Łąkowa, Narutowicza, Okrężna, Orzechowa, Sadowa, Stawowa, Wiśniowa, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI CIECHOCINKA
-
17
Sebastian Waldemar Sobieraj
133
(38,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANDZIUK DLA CIECHOCINKA
-
14
Iwona Barbara Nikodem
73
(20,98%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jan Zbigniew Kuszyński
86
(24,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY CIECHOCINEK
-
15
Andrzej Jerzy Krzyżanowski
56
(16,09%)
Okręg 11
Ulice: 3 - go Maja, al. Armii Krajowej, Chopina, Dembickiego, Kościuszki, Ks. Antoniego Owczarka, Kwiatowa, Marszałka Piłsudskiego, Matejki, Traugutta
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI CIECHOCINKA
-
17
Tomasz Dziennik
54
(20,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANDZIUK DLA CIECHOCINKA
-
14
Jacek Piotr Zaborowski
26
(10,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Agnieszka Beata Rybczyńska
94
(36,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY CIECHOCINEK
-
15
Anna Róża Michalska
84
(32,56%)
Okręg 12
Ulice: Konopnickiej, Kosmonautów, Mickiewicza (od nr 10a do ul. Słońsk Górny), Norwida, Sienkiewicza, Władysława Łokietka, Władysława Reymonta
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI CIECHOCINKA
-
17
Kazimierz Henryk Lipiński
115
(37,83%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Aldona Sylwia Nocna
106
(34,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY CIECHOCINEK
-
15
Damian Andrzej Kostrzewski
83
(27,30%)
Okręg 13
Ulice: Aleja 700 – lecia, Bukowa, Brzozowa, Dębowa, Graniczna, Klonowa, Piaskowa, Świerkowa, Związkowców, Żytnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI CIECHOCINKA
-
17
Wojciech Zieliński
146
(43,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANDZIUK DLA CIECHOCINKA
-
14
Alina Beata Przeździęk
29
(8,55%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Maciej Bogumił Ziółkowski
93
(27,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY CIECHOCINEK
-
15
Wiesław Paweł Strzyżewski
71
(20,94%)
Okręg 14
Ulice: Akacjowa, Kasztanowa, Lipowa, Modrzewiowa, Nieszawska, Przedmiejska, Słoneczna, Topolowa, Wiejska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI CIECHOCINKA
-
17
Agnieszka Śledź
87
(25,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANDZIUK DLA CIECHOCINKA
-
14
Sławomir Roman Piernik
43
(12,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY CIECHOCINEK
-
15
Tomasz Dobiesław Dziarski
210
(61,76%)
Okręg 15
Ulice: Dobra, Lipnowska, Nowa, Rolna, Słońska, Sosnowa, Wojska Polskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA PRZYSZŁOŚCI CIECHOCINKA
-
17
Paweł Tomasz Rosiński
165
(52,05%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marcin Strych
152
(47,95%)