Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Adamów Ulice: Batalionów Chłopskich, Cmentarna, Łąkowa, Onufrego Zagłoby, Osiedle Tęcza, Polna, Samodzielnej Grupy Operacyjnej "Polesie", Słoneczna, Wrzosowa
Pokaż więcej
Grzegorz Marek Golian
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ
135
(52,94%)
Andrzej Józwik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
120
(47,06%)
Okręg 2
Adamów Ulice: Cicha, Gen. Franciszka Kleeberga, Ks. Kanonika Szymona Grzymały, Malinowa, Męczenników Katynia, Ogrodowa, Plac Śniegockich, Spacerowa, Spokojna, Spółdzielcza, Szkolna, Targowa
Pokaż więcej
Sławomir Ptaszyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(36,89%)
Anna Jolanta Cąkała
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
85
(41,26%)
Mirosław Zdunek
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ
45
(21,84%)
Okręg 3
Adamów Ulice: Janusza Korczaka, Kościelna, Ks. Józefa Gozdalskiego, Ks. Jerzego Popiełuszki, Ks. Konstantego Pabisiewicza, Wincentego Witosa
Pokaż więcej
Zdzisław Józef Madej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(39,64%)
Robert Dzido
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
102
(60,36%)
Okręg 4
Adamów Ulice: Jarosława Dąbrowskiego, Kard. Stefana Wyszyńskiego, Tadeusza Kościuszki, Jana Kilińskiego
Pokaż więcej
Mirosław Mariusz Majak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
113
(66,86%)
Franciszek Dzido
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
56
(33,14%)
Okręg 5
Adamów Ulice: Antoniego Trzaskowskiego, Ks. Marka Jandołowicza, Stanisława Majewskiego, Nowa, Adama i Hieronima Rusieckich, Henryka Sienkiewicza
Pokaż więcej
Anna Monika Bartosiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
101
(59,41%)
Magda Cąkała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
69
(40,59%)
Okręg 6
Adamów Ulice: Leśna, Kazimierza Pułaskiego, Konorzatka
Pokaż więcej
Bożena Babiuch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
92
(52,57%)
Michał Jawoszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
83
(47,43%)
Okręg 7
Ryszard Bancerz
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ
80
(36,04%)
Jarosław Jan Biaduń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
142
(63,96%)
Okręg 8
Dąbrówka, Wola Gułowska
Pokaż więcej
Paweł Marcin Wachnik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(37,76%)
Marcin Jaworski
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ
63
(32,14%)
Adam Hulak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
59
(30,10%)
Okręg 9
Dawid Kasprzak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
116
(65,17%)
Jadwiga Skowrońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
62
(34,83%)
Okręg 10
Budziska, Ferdynandów
Pokaż więcej
Janusz Antoni Więsek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
97
(58,79%)
Michał Abramczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(41,21%)
Okręg 11
Sobiska, Władysławów
Pokaż więcej
Krystyna Bujak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 12
Jerzy Adam Olek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(64,96%)
Danuta Mioduchowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
41
(35,04%)
Okręg 13
Helenów, Kalinowy Dół, Natalin-Żurawiec
Pokaż więcej
Andrzej Cąkała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
93
(59,62%)
Konrad Mateusz Cąkała
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ
30
(19,23%)
Małgorzata Maciejewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
33
(21,15%)
Okręg 14
Adam Basak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
120
(63,16%)
Mariusz Stanisław Kasak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
70
(36,84%)
Okręg 15
Mieczysław Stanisław Dzido
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)