Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Ulice: 1 Maja, 11 Listopada, Akacjowa, Andrzeja Legusa, Armii Krajowej, Brzozowa, Chopina, Cicha, Cisowa, Czerwonego Krzyża, Dębowa, Dworek Mazurski, Gdańska, Gołdapska, Grabowa, Grunwaldzka, Jagiellońska, Janusza Pawłowskiego, Jeziorna, Kasztanowa, Kiepury, Klonowa, Kopernika, Leśna, Letnia, Ludowa, Mariana Szeremety, Mazurska, Młynowa, Moniuszki, Paderewskiego, Parkowa, Park, Partyzantów, Plac Wolności, Plac Zamkowy, Sembrzyckiego, Składowa, Słowiańska, Sokola, Spacerowa, Sportowa, Stroma, Szymanowskiego, Warmińska, Wąska, Wiejska, Wieniawskiego, Wierzbowa, Zamkowa, Zielona.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA OLECKO
-
2
Krzysztof Fidler
120
(5,05%)
-
3
Iwona Narkiewicz-Bielska
26
(1,09%)
-
1
Wacław Olszewski
363
(15,28%)
-
6
Jan Grzyb
85
(3,58%)
-
7
Alicja Selwocka
20
(0,84%)
-
4
Krzysztof Kempisty
87
(3,66%)
-
5
Joanna Drężek-Klimaszyńska
54
(2,27%)
-
8
Jarosław Bagieński
123
(5,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLECKO NASZE MIASTO
-
2
Monika Kijak
42
(1,77%)
-
1
Karol Sobczak
276
(11,62%)
-
3
Joanna Mackiewicz
45
(1,89%)
-
4
Jakub Dziubiński
77
(3,24%)
-
6
Grzegorz Łęgowski
7
(0,29%)
-
5
Rafał Cezary Bielawski
88
(3,70%)
-
7
Michał Wiszniewski
63
(2,65%)
-
8
Joanna Daniłowicz
71
(2,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
-
3
Karol Kazimierz Warsewicz
15
(0,63%)
-
5
Józef Krajewski
70
(2,95%)
-
1
Grzegorz Kłoczko
148
(6,23%)
-
6
Bożena Kacprzyk
28
(1,18%)
-
8
Włodzimierz Jan Bartoszewicz
23
(0,97%)
-
2
Elżbieta Josiewicz
50
(2,10%)
-
4
Jadwiga Jaszczołt
9
(0,38%)
-
7
Tomasz Panasewicz
40
(1,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA CZEKAY
-
4
Bogusław Marek Borawski
23
(0,97%)
-
1
Maria Wanda Dzienisiewicz
138
(5,81%)
-
3
Maciej Szmit
14
(0,59%)
-
2
Grzegorz Szczodruch
31
(1,30%)
-
5
Ewa Gorlo
18
(0,76%)
-
6
Dorota Baranowska
12
(0,51%)
-
7
Adam Chajęcki
43
(1,81%)
-
8
Marcin Czekay
167
(7,03%)
Okręg 2
Ulice: Aleje Lipowe, Aleja Zwycięstwa, Asnyka, Baczyńskiego, Broniewskiego, Czesława Miłosza, Dąbrowskiej, Janusza Korczaka, Kajki, Kasprowicza, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kościuszki, Łąkowa, Mickiewicza, Nocznickiego, Norwida, Orzeszkowej, Prusa, Przybyszewskiego, Reja, Reymonta, Rzemieślnicza, Rzeźnicka, Sienkiewicza, Słowackiego, Staffa, Stanisława Lema, Stefana Batorego, Syrokomli, Targowa, Tuwima, Wodna, Zana, Zyndrama, Żeromskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA OLECKO
-
3
Teresa Grzymkowska
54
(2,49%)
-
4
Henryk Markowski
93
(4,29%)
-
2
Marian Prusko
101
(4,66%)
-
1
Mariusz Miłun
202
(9,32%)
-
5
Jadwiga Konewko
53
(2,44%)
-
7
Kamil Paweł Szarnecki
99
(4,57%)
-
6
Edyta Koczot
26
(1,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLECKO NASZE MIASTO
-
7
Marcin Grygo
86
(3,97%)
-
2
Michał Wójcik
40
(1,85%)
-
1
Alicja Nowik
121
(5,58%)
-
4
Marek Truchan
105
(4,84%)
-
5
Martyna Barszczewska
43
(1,98%)
-
6
Krzysztof Karniej
59
(2,72%)
-
3
Daria Maciejewska
36
(1,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ MAZURKIEWICZ JEST NA KOGO GŁOSOWAĆ
-
2
Tadeusz Kardel
49
(2,26%)
-
1
Maciej Oskar Backiel
79
(3,64%)
-
3
Michał Bartnicki
10
(0,46%)
-
5
Teresa Zabolewicz
2
(0,09%)
-
4
Katarzyna Chołodowska
7
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
-
2
Bożena Krystyna Wiszniewska
78
(3,60%)
-
3
Zdzisław Zymkowski
14
(0,65%)
-
4
Elżbieta Giglewicz
50
(2,31%)
-
5
Karol Rękawek
58
(2,68%)
-
1
Wojciech Leonarczyk
246
(11,35%)
-
6
Katarzyna Sieczkowska
18
(0,83%)
-
7
Grzegorz Edward Klar
16
(0,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA CZEKAY
-
1
Anna Kaczor
194
(8,95%)
-
4
Małgorzata Pietras
23
(1,06%)
-
2
Teresa Retel
45
(2,08%)
-
3
Jan Gryglas
48
(2,21%)
-
5
Szymon Wojciech Ołów
63
(2,91%)
-
6
Zuzanna Milewska
30
(1,38%)
-
7
Janusz Klimaszewski
20
(0,92%)
Okręg 3
Ulice: Ełcka, Kamienna, Kolejowa, Osiedle Lesk, Osiedle Nad Legą, Osiedle Siejnik I, Osiedle Siejnik II, Plac Wieży Ciśnień, Produkcyjna, Przemysłowa, Przykamienna, Przytorowa, Słoneczna, Szosa do Krupina, Szosa do Świętajna, Środkowa, Tartaczna, Tunelowa, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Zamostowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA OLECKO
-
7
Marcin Prusko
55
(2,95%)
-
2
Leszek Stanisław Olszewski
117
(6,27%)
-
1
Wojciech Rejterada
212
(11,36%)
-
3
Bożena Jeglińska
80
(4,29%)
-
6
Marta Katarzyna Kulbacka
13
(0,70%)
-
5
Krystyna Matwiejczyk
28
(1,50%)
-
4
Robert Smyk
52
(2,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLECKO NASZE MIASTO
-
2
Jerzy Rutkowski
31
(1,66%)
-
1
Paweł Giełazis
348
(18,65%)
-
6
Kleopatra Małgorzata Grzeszczyk
2
(0,11%)
-
5
Marta Szmyt
32
(1,71%)
-
7
Grzegorz Karaś
37
(1,98%)
-
3
Paweł Klimaszyński
49
(2,63%)
-
4
Renata Małgorzata Maciąg
102
(5,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ MAZURKIEWICZ JEST NA KOGO GŁOSOWAĆ
-
2
Henryka Maria Malinowska
18
(0,96%)
-
1
Krystyna Danuta Makarewicz
43
(2,30%)
-
3
Jolanta Matuszczyk
12
(0,64%)
-
4
Tomasz Władysław Fiertek
11
(0,59%)
-
5
Michał Kamiński
8
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
-
6
Halina Zarzycka
21
(1,13%)
-
5
Marcin Jankowski
19
(1,02%)
-
4
Anna Kaczanowska
13
(0,70%)
-
2
Paulina Zawistowska
45
(2,41%)
-
3
Mirosław Kleczkowski
27
(1,45%)
-
1
Marcin Roszko
169
(9,06%)
-
7
Piotr Suchocki
26
(1,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA CZEKAY
-
2
Elżbieta Stanisława Mazurek
34
(1,82%)
-
5
Marek Ciszewski
26
(1,39%)
-
1
Barbara Ołów
51
(2,73%)
-
3
Elżbieta Koncewicz
31
(1,66%)
-
4
Janina Anuszkiewicz
79
(4,23%)
-
6
Cezary Stasiukiewicz
14
(0,75%)
-
7
Maciej Juchniewicz
61
(3,27%)
Okręg 4
Sołectwa: Babki Gąseckie, Babki Oleckie, Borawskie, Borawskie Małe, Dąbrowskie, Dąbrowskie II, Dobki, Doliwy, Duły, Dzięgiele, Gąski, Giże, Gordejki, Imionki, Jaśki, Judziki, Kijewo, Kukowo, Lenarty, Łęgowo, Możne, Olszewo, Plewki, Raczki Wielkie, Rosochackie, Sedranki, Szczecinki, Ślepie, Świdry, Zabielne, Zajdy, Zatyki.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA OLECKO
-
2
Wiesław Zalewski
77
(4,52%)
-
6
Iwona Grabek
26
(1,53%)
-
1
Grzegorz Wróblewski
261
(15,32%)
-
3
Monika Jankowska
71
(4,17%)
-
5
Ferdynand Grodzicki
109
(6,40%)
-
4
Iwona Jurgielska
49
(2,88%)
-
7
Marek Chlebus
88
(5,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLECKO NASZE MIASTO
-
5
Ewelina Chlebus
48
(2,82%)
-
3
Witold Jagłowski
0
(0%)
-
2
Bernard Burba
106
(6,22%)
-
6
Edyta Nawrocka
14
(0,82%)
-
7
Konrad Krupiński
59
(3,46%)
-
1
Dawid Bondarenko
109
(6,40%)
-
4
Katarzyna Nalbach
56
(3,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ MAZURKIEWICZ JEST NA KOGO GŁOSOWAĆ
-
4
Tadeusz Jasiński
8
(0,47%)
-
2
Magdalena Maria Piszczek
11
(0,65%)
-
3
Elżbieta Masalska
9
(0,53%)
-
1
Halina Bielecka-Jasińska
18
(1,06%)
-
5
Maciej Matuszczyk
9
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
-
3
Andrzej Paweł Gorlo
45
(2,64%)
-
4
Natalia Gorlo
21
(1,23%)
-
7
Radosław Toczyński
14
(0,82%)
-
6
Barbara Michałowska
62
(3,64%)
-
1
Zbigniew Jan Aksienionek
61
(3,58%)
-
5
Sławomir Sienkiewicz
42
(2,46%)
-
2
Alicja Stefanowska
64
(3,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA CZEKAY
-
3
Ewelina Murzyn
20
(1,17%)
-
2
Tomasz Jeżewski
23
(1,35%)
-
5
Dorota Ożga
2
(0,12%)
-
1
Wioletta Dorota Żukowska
161
(9,45%)
-
4
Marzanna Jarzębowicz
32
(1,88%)
-
6
Dariusz Kruchelski
2
(0,12%)
-
7
Jakub Mateusz Kapuściński
27
(1,58%)