Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Rytwiany ulice: Artura Radziwiłła, Łąkowa, Niwy, Pałacowa
Pokaż więcej
Sebastian Robert Bryk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
86
(50,29%)
Marian Rokicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
43
(25,15%)
Mirosław Franciszek Pawełek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(24,56%)
Okręg 2
Sołectwo Rytwiany ulice: Cegielnia, Klasztorna, Kwiatowa, Leśna, Połaniecka
Pokaż więcej
Krzysztof Stanisław Drzazga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
67
(40,12%)
Rafał Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
22
(13,17%)
Marek Józef Prostak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM WIĘCEJ
39
(23,35%)
Marek Józef Cepil
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(23,35%)
Okręg 3
Sołectwo Rytwiany ulice: Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Boczna, Kościelna, Krótka, Słoneczna, Szkolna, Wąska
Pokaż więcej
Jerzy Adam Gwizdowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
96
(57,83%)
Rafał Arkadiusz Suchorowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
70
(42,17%)
Okręg 4
Sołectwo Rytwiany ulice: Golejowska, Kolejowa, Staszowska
Pokaż więcej
Wiesław Skład
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
35
(18,92%)
Tomasz Sosin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
54
(29,19%)
Arkadiusz Zapalec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
45
(24,32%)
Sławomir Kawalec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(27,57%)
Okręg 5
Sołectwo Rytwiany ulice: Brzozowa, Długa, Partyzantów, Piaskowa, Polna, Poprzeczna, Tadeusza Kościuszki, Wesoła, Rytwiany Kopaliny, Rytwiany Piaski
Pokaż więcej
Michał Rajca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
94
(46,31%)
Jerzy Maciej Switek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
49
(24,14%)
Łukasz Majczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(29,56%)
Okręg 6
Sołectwo Kłoda
Pokaż więcej
Andrzej Tomasz Chłodnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
158
(56,23%)
Małgorzata Głodo
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
64
(22,78%)
Ewelina Złotnik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(21,00%)
Okręg 7
Sołectwo Szczeka
Pokaż więcej
Krzysztof Janik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
106
(62,35%)
Katarzyna Krasa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(37,65%)
Okręg 8
Sołectwa: Niedziałki, Ruda
Pokaż więcej
Aneta Małgorzata Szul
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
108
(41,38%)
Dorota Monika Rugała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
99
(37,93%)
Bożena Pawełek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(20,69%)
Okręg 9
Sołectwo Strzegom
Pokaż więcej
Dorota Barbara Saramak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
94
(41,78%)
Wioletta Żak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
45
(20,00%)
Zdzisław Cieślik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM WIĘCEJ
56
(24,89%)
Marzena Kaczmarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRZEGOM-NOWA PRZYSZŁOŚĆ
30
(13,33%)
Okręg 10
Sołectwo Strzegomek
Pokaż więcej
Artur Dzieciuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
88
(57,89%)
Bogumiła Gawłowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM WIĘCEJ
30
(19,74%)
Kacper Krzysztof Krakowiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(22,37%)
Okręg 11
Sołectwa: Grobla, Tuklęcz z przysiółkiem Gaj Święcicki
Pokaż więcej
Stanisław Władysław Głowacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
99
(54,10%)
Iwona Agnieszka Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
35
(19,13%)
Monika Edyta Kowalik
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
27
(14,75%)
Edyta Dorota Jaworska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(12,02%)
Okręg 12
Sołectwa: Sichów Mały, Sydzyna
Pokaż więcej
Weronika Borycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
72
(36,73%)
Mateusz Sylwester Brzoza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
24
(12,24%)
Andrzej Sekuła
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
100
(51,02%)
Okręg 13
Sołectwo Sichów Duży
Pokaż więcej
Zofia Mazanka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
92
(41,63%)
Jarosław Łukasz Gil
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
129
(58,37%)
Okręg 14
Sołectwo Święcica
Pokaż więcej
Irena Anna Pogorzelska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
104
(66,67%)
Wiesław Marek Podsiadły
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
19
(12,18%)
Stanisław Wójcicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(21,15%)
Okręg 15
Sołectwa: Pacanówka, Podborek
Pokaż więcej
Kazimierz Jan Filipowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
45
(29,22%)
Sławomir Adam Strycharz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
72
(46,75%)
Małgorzata Kalita
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(24,03%)