Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo-Gorzków-Osada, Sołectwo-Góry
Pokaż więcej
Jerzy Stanisław Wójtowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA WYPYCHA
20
(14,08%)
Teresa Duda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(20,42%)
Bartłomiej Daniel Wróblewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ILCZUKA
35
(24,65%)
Leszek Robert Sudak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(40,85%)
Okręg 2
Sołectwo-Gorzków-Wieś
Pokaż więcej
Anna Chachaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA WYPYCHA
50
(34,01%)
Mariusz Jan Wójtowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10
(6,80%)
Ryszard Wiącek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ILCZUKA
30
(20,41%)
Małgorzata Janina Fidecka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(38,78%)
Okręg 3
Część sołectwa-Chorupnik od nr 1 do nr 28A oraz od nr 82 do nr 135
Pokaż więcej
Radosław Parka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA WYPYCHA
67
(62,62%)
Alfred Paweł Chachaj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
12
(11,21%)
Jan Dymek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(26,17%)
Okręg 4
Część sołectwa-Chorupnik od nr 29 do nr 81, Sołectwo-Józefów, Sołectwo-Borsuk
Pokaż więcej
Marek Łysakowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 5
Sołectwo-Zamostek
Pokaż więcej
Klaudia Weronika Gieleta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA WYPYCHA
18
(23,68%)
Barbara Maria Wrona
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9
(11,84%)
Tomasz Typiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ILCZUKA
32
(42,11%)
Janusz Adam Fidecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
17
(22,37%)
Okręg 6
Część sołectwa-Orchowiec od nr 1 do nr 97, sołectwo-Felicjan
Pokaż więcej
Tomasz Grzegorz Kowalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA WYPYCHA
20
(14,81%)
Konstanty Jakub Nieścior
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(40,74%)
Marian Jan Wrona
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ILCZUKA
13
(9,63%)
Henryk Tadeusz Jaremek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(34,81%)
Okręg 7
Część sołectwa-Orchowiec od nr 98 do nr 178, sołectwo-Bogusław
Pokaż więcej
Jerzy Stępień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA WYPYCHA
40
(27,21%)
Krzysztof Dariusz Kowalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ILCZUKA
44
(29,93%)
Dariusz Tomasz Stasieczek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(42,86%)
Okręg 8
Sołectwo-Wielobycz
Pokaż więcej
Erwina Cichosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA WYPYCHA
31
(47,69%)
Zbigniew Żurek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1
(1,54%)
Izabela Chadaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ILCZUKA
6
(9,23%)
Janusz Marcin Wrona
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(41,54%)
Okręg 9
Sołectwo-Wielkopole
Pokaż więcej
Rafał Dobrowolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA WYPYCHA
44
(39,64%)
Grażyna Ewa Psujek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(14,41%)
Wiesław Antoniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ILCZUKA
38
(34,23%)
Elżbieta Marta Pomarańska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
13
(11,71%)
Okręg 10
Sołectwo-Wiśniów, Sołectwo-Widniówka
Pokaż więcej
Ewa Traczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA WYPYCHA
38
(39,18%)
Stanisław Andrzej Dąbski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(16,49%)
Andrzej Marek Charkot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ILCZUKA
17
(17,53%)
Wiesław Stanisław Piątkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(26,80%)
Okręg 11
Sołectwo-Piaski Szlacheckie
Pokaż więcej
Czesław Borzęcki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA WYPYCHA
33
(22,60%)
Zbigniew Marian Włoch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ILCZUKA
53
(36,30%)
Zbigniew Kotyła
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(41,10%)
Okręg 12
Sołectwo-Borów, Sołectwo-Borów-Kolonia
Pokaż więcej
Józef Tadeusz Stępniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA WYPYCHA
68
(45,64%)
Konrad Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ILCZUKA
33
(22,15%)
Agnieszka Dorota Konofał
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(32,21%)
Okręg 13
Sołectwo-Czysta Dębina, Sołectwo-Czysta Dębina-Kolonia, Sołectwo-Baranica
Pokaż więcej
Edward Cieplechowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA WYPYCHA
53
(28,80%)
Marian Grudzień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ILCZUKA
82
(44,57%)
Beata Młynarczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(26,63%)
Okręg 14
Sołectwo-Antoniówka
Pokaż więcej
Agnieszka Anna Mrugała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA WYPYCHA
36
(46,75%)
Dariusz Ludwik Golec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(53,25%)
Okręg 15
Sołectwo-Bobrowe, Sołectwo-Olesin
Pokaż więcej
Sebastian Piotr Swatowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA WYPYCHA
12
(9,09%)
Teresa Woźniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
12
(9,09%)
Małgorzata Katarzyna Węcławek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ILCZUKA
34
(25,76%)
Marian Andrzej Szewczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(56,06%)