Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Korczyna – ulice: Generała Szeptyckiego, Jana Szczepanika, Krótka, Parkowa, Rynek, Słoneczna, Spółdzielcza
Pokaż więcej
Józef Kazimierz Szmyd
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”
61
(18,94%)
Grzegorz Piotr Półchłopek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”
134
(41,61%)
Witold Czesław Gonet
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
127
(39,44%)
Okręg 2
Korczyna – ulice: Bpa Sebastiana Pelczara, Dolińska, Jedności, Zawiśle
Pokaż więcej
Grzegorz Andrzej Półchłopek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”
87
(20,62%)
Jolanta Kwiatkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”
95
(22,51%)
Piotr Daniel Szczygieł
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
240
(56,87%)
Okręg 3
Korczyna – ulice: Brzozowa, Ks. Stefana Dubiela, Leszczyńska, Miodowa, Podzamcze, Zamkowa
Pokaż więcej
Paweł Stanisław Śnieżek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”
137
(41,90%)
Grzegorz Piotr Samborski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
190
(58,10%)
Okręg 4
Korczyna – ulice: Leśna, Ogrodowa, Spokojna – od nr 1 do nr 47 (numery nieparzyste), od nr 2 do nr 24 (numery parzyste), Zielona
Pokaż więcej
Wojciech Jan Zwiercan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”
115
(36,74%)
Ryszard Stanisław Menet
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”
79
(25,24%)
Zbigniew Andrzej Prajsnar
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
119
(38,02%)
Okręg 5
Korczyna – ulice: Działy, Górska, Mroczki, Łąkowa, Pod Skarpą, Poprzeczna, Spokojna – od nr 49 do końca (numery nieparzyste) i od nr 26 do końca (numery parzyste), Stanisława Pigonia, Wierzbowa
Pokaż więcej
Adam Kubit
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”
72
(27,59%)
Alicja Anna Uliasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”
114
(43,68%)
Krystian Bogumił Gazda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(28,74%)
Okręg 6
Korczyna – ulice: Akacjowa, Lipowa, Widokowa, Zagórze
Pokaż więcej
Krzysztof Józef Pelczarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”
155
(37,99%)
Władysław Pelczar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”
182
(44,61%)
Angelika Katarzyna Frydrych
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(17,40%)
Okręg 7
Korczyna – ulice: Aleksandra Fredry, Dobra, Dworska, Krośnieńska, Polna, Trębacka
Pokaż więcej
Stanisław Śliwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”
206
(54,50%)
Edyta Prajsnar
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
172
(45,50%)
Okręg 8
Korczyna – ulice: Armii Krajowej, Dębowa, Graniczna, Kręta, Sporne
Pokaż więcej
Dawid Piotr Niemczycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”
36
(11,76%)
Krystyna Teresa Szmyd
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”
151
(49,35%)
Wojciech Zbigniew Ignarski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
119
(38,89%)
Okręg 9
Czarnorzeki, Wola Komborska
Pokaż więcej
Czesław Wilusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”
23
(6,23%)
Kazimierz Bogdan Krauz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”
139
(37,67%)
Adam Ryszard Paradysz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
207
(56,10%)
Okręg 10
Iskrzynia – ulice: Cicha, Energetyków, Graniczna, Krótka, Podkarpacka, Spacerowa, Spokojna, Szkolna od nr 1 do nr 32 (do skrzyżowania z ul. Strażacką)
Pokaż więcej
Jacek Mirosław Pinkowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”
100
(39,06%)
Robert Szmyd
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
156
(60,94%)
Okręg 11
Iskrzynia – ulice: Morawska, Ogrodowa, Słoneczna, Strażacka, Szkolna od nr 33 (od skrzyżowania z ul. Strażacką) do końca
Pokaż więcej
Józef Wulw
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”
123
(46,07%)
Walerian Władysław Więch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
144
(53,93%)
Okręg 12
Kombornia: od nr 1 do nr 335
Pokaż więcej
Agnieszka Kwolek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”
89
(26,89%)
Jarosław Marek Balawajder
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”
60
(18,13%)
Grzegorz Hawrot
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
182
(54,98%)
Okręg 13
Kombornia: od nr 336 do końca
Pokaż więcej
Marek Zborowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”
79
(31,85%)
Jan Zbigniew Wawrzkowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”
112
(45,16%)
Piotr Jędrysik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(22,98%)
Okręg 14
Andrzej Górniewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”
88
(31,32%)
Łukasz Adam Radziwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”
54
(19,22%)
Jerzy Pitera
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
139
(49,47%)
Okręg 15
Zbigniew Marek Paradysz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA, NOWOCZESNA GMINA”
48
(17,08%)
Andrzej Stanisław Zaremba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE”
137
(48,75%)
Jolanta Urbanek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(34,16%)