Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Nowa, Podlaska, Żeromskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Beata Elżbieta Gashi
132
(38,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WĘGROWSKIE"
-
17
Halina Regina Filipiak
23
(6,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018
-
20
Jolanta Kowalik
46
(13,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JADWIGI SNOPKIEWICZ WĘGRÓW-NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
18
Robert Kocon
102
(30,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY WĘGRÓW
-
21
Artur Kulik
36
(10,62%)
Okręg 2
Joselewicza, Piłsudskiego nr 2 - 9 i nieparzyste od nr 11 do nr 21, Przemysłowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Brzezik
71
(22,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WĘGROWSKIE"
-
17
Tadeusz Jacek Ołowski
86
(26,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018
-
20
Barbara Teresa Szymańska
117
(36,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JADWIGI SNOPKIEWICZ WĘGRÓW-NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
18
Marek Byczkowski
47
(14,64%)
Okręg 3
Al. Solidarności, Bagno, Boh. Warszawy, Gołębiewskiego, Gościniec Niepodległości, Klonowa, Lipowa, Litewska, Młodzieżowa, Piłsudskiego parzyste od nr 10 do nr 22 i od nr 23 do nr 48 (parzyste i nieparzyste), Ruszczyzna, Topolowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jacek Giers
83
(27,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WĘGROWSKIE"
-
17
Waldemar Jan Mikołajewski
42
(13,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JADWIGI SNOPKIEWICZ WĘGRÓW-NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
18
Elżbieta Podgórska
81
(26,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MIASTA I POWIATU
-
22
Barbara Stefania Domańska
78
(25,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY WĘGRÓW
-
21
Rafał Giers
19
(6,27%)
Okręg 4
Polna nr 6 i nr 8, Wieniawskiego nr 3, nr 5 i nr 7
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mariusz Adam Witkowski
78
(31,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WĘGROWSKIE"
-
17
Mirosław Jan Panek
23
(9,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JADWIGI SNOPKIEWICZ WĘGRÓW-NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
18
Halina Kowalczyk
104
(42,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY WĘGRÓW
-
21
Małgorzata Kozieł
40
(16,33%)
Okręg 5
Chopina, Gdańska (do mostu na Czerwonce) od nr 1 do nr 43, Kwiatowa, Łąkowa, Moniuszki, Nadrzeczna, Narutowicza, Polna nieparzyste od nr 1 do nr 27, Rzemieślnicza, Wangrata, Wieniawskiego 2A, 11 i 13
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Leszek Józef Piotrowski
153
(47,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WĘGROWSKIE"
-
17
Maciej Parzych
48
(15,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018
-
20
Adrian Sopyło
95
(29,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JADWIGI SNOPKIEWICZ WĘGRÓW-NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
18
Marcin Jakub Roguski
23
(7,21%)
Okręg 6
Kołłątaja, Kościelna, Krasickiego, Piwna, Przechodnia, Rynkowa, Rynek Mariacki, Spacerowa, Staszica, Strażacka, Zwycięstwa (do Mickiewicza) od nr 3 do nr 10
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Maciej Robak
118
(38,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WĘGROWSKIE"
-
17
Jolanta Teresa Rumocka
73
(23,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018
-
20
Janusz Maciej Gromek
49
(16,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JADWIGI SNOPKIEWICZ WĘGRÓW-NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
18
Janusz Chrupek
66
(21,57%)
Okręg 7
Al. Partyzantów, Grudzie II, Grudzie III, Księżycowa, Miedzanka, Paczóskiego, Pogodna, Północna, Słoneczna, Strefowa, Szeroka od nr 7 do nr 132
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY WĘGRÓW
-
19
Radosław Łuszczyński
108
(21,60%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krystyn Wołynko
111
(22,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WĘGROWSKIE"
-
17
Daniel Tyszka
27
(5,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018
-
20
Paweł Arkadiusz Marchela
175
(35,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JADWIGI SNOPKIEWICZ WĘGRÓW-NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
18
Ilona Biernat
79
(15,80%)
Okręg 8
Brzozowa, Cicha, Gdańska (od mostu) od nr 44 do końca, Grudzie I, Ludwisarska, Obr. Westerplatte, Poprzeczna, Prosta, Sosnowa, Świerkowa, Targowa, Zaciszna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY WĘGRÓW
-
19
Jacek Antoński
111
(27,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Antoni Grabek
132
(32,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018
-
20
Bożena Ewa Duszak
61
(15,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JADWIGI SNOPKIEWICZ WĘGRÓW-NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
18
Jadwiga Barbara Snopkiewicz
91
(22,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY WĘGRÓW
-
21
Iwona Dobosz
7
(1,74%)
Okręg 9
Barbasiewicza, Broniewskiego, Bujnowskiej, Jana Pawła II (od Ronda gen. Grota-Roweckiego do rzeki Czerwonka), Kleeberga, Nowiny, Piaskowa, Sikorskiego, Szamoty, Szeroka od nr 1 do nr 6A, Wesoła
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY WĘGRÓW
-
19
Marzenna Maria Chudzik
56
(11,89%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zofia Elżbieta Paczóska
168
(35,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WĘGROWSKIE"
-
17
Leszek Dołowy
122
(25,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018
-
20
Agata Adamczuk
65
(13,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JADWIGI SNOPKIEWICZ WĘGRÓW-NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
18
Marcin Piotrowski
42
(8,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY WĘGRÓW
-
21
Elżbieta Supeł
18
(3,82%)
Okręg 10
11 Listopada, Karpowicza, Kilińskiego, Kościuszki od nr 1 do nr 30, Ogrodowa, Szkolna, Traugutta, Zwycięstwa od nr 11 do nr 83, Żagana
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY WĘGRÓW
-
19
Mateusz Majewski
108
(30,25%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tomasz Stanisław Staręga
96
(26,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JADWIGI SNOPKIEWICZ WĘGRÓW-NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
18
Tadeusz Franciszek Ryczkowski
153
(42,86%)
Okręg 11
Gajowa, Głowackiego, Jana Pawła II (od Ronda płk Maciejowskiego do rzeki Czerwonka), Klasztorna, Kosynierów, Kościuszki od nr 31 do końca, Kowalska, Leśna, Parkowa, Połaniecka, Racławicka, Wiejska, Zelce I
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Artur Jerzy Skóra
166
(35,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WĘGROWSKIE"
-
17
Grażyna Elżbieta Perkowska
57
(12,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018
-
20
Justyna Borejko
90
(19,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JADWIGI SNOPKIEWICZ WĘGRÓW-NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
18
Zbigniew Ługowski
125
(26,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY WĘGRÓW
-
21
Agnieszka Krystyna Szymczakowska
34
(7,20%)
Okręg 12
Al. Siedlecka, Dębowa, Glinki, Jabłonowa, Łamana, Łubieńskich, Obrębowa parzyste od nr 22 do nr 28, Skośna, Słowackiego nr 46 i nr 48, Szymańskiego, Wierzbowa, Wiśniowa, Witosa, Wspólna, Zelce II, Zelce III, Zwycięstwa od nr 84 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zbigniew Wrzosek
99
(25,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WĘGROWSKIE"
-
17
Jacek Wójcik
46
(11,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018
-
20
Sławomir Ryszard Siuchta
78
(19,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JADWIGI SNOPKIEWICZ WĘGRÓW-NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
18
Iwona Rejmuza
150
(37,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY WĘGRÓW
-
21
Aldona Brzozowska
23
(5,81%)
Okręg 13
Mickiewicza od nr 7 do nr 21, Słowackiego nieparzyste od nr 1A do nr 17, Twardowskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY WĘGRÓW
-
19
Ernest Wasążnik
94
(19,92%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Adrian Majewski
130
(27,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018
-
20
Adam Aleksander Godlewski
68
(14,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JADWIGI SNOPKIEWICZ WĘGRÓW-NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
18
Jerzy Edward Szczęśniak
180
(38,14%)
Okręg 14
Krasińskiego, Palloniego, Stadionowa, Wyszyńskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jolanta Marianna Roguska
134
(34,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WĘGROWSKIE"
-
17
Andrzej Komuda
74
(19,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018
-
20
Maria Krasnodębska
99
(25,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JADWIGI SNOPKIEWICZ WĘGRÓW-NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
18
Jarosław Emil Gago
80
(20,67%)
Okręg 15
Jabłonowskiego, Konopnickiej, Korczaka, Kraszewskiego, Matlińskich, Mickiewicza od nr 25 do nr 39, Obrębowa od nr 3 do nr 20C, Orzeszkowej, Powstańców, Prusa, Reja, Różana, Sienkiewicza, Słowackiego parzyste od nr 2 do nr 28, Zarzyckiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Barbara Jakubisiak
203
(47,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POROZUMIENIE WĘGROWSKIE"
-
17
Marcin Pietrzycki
49
(11,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA DROGA WWE 2018
-
20
Robert Bogdan Zenik
58
(13,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JADWIGI SNOPKIEWICZ WĘGRÓW-NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
18
Władysław Rusiniak
74
(17,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY WĘGRÓW
-
21
Halina Jadwiga Zdanowska
40
(9,43%)