Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część Sołectwa Smyków od nr 1 - 60A
Pokaż więcej
Józef Błoński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(30,17%)
Joanna Łakomiec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(16,38%)
Katarzyna Barbara Rogula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PAWELCA
62
(53,45%)
Okręg 2
Część Sołectwa Smyków od nr 61 do końca
Pokaż więcej
Dariusz Jerzy Janus
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(45,13%)
Elżbieta Stanisława Kucharska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(25,66%)
Paweł Owczarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PAWELCA
33
(29,20%)
Okręg 3
Sołectwo Salata
Pokaż więcej
Gustaw Grzegorz Przygodzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY JANISZEWSKIEJ
31
(22,79%)
Agata Barbara Bednarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(33,82%)
Bernarda Jolanta Curzytek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PAWELCA
59
(43,38%)
Okręg 4
Część Sołectwa Królewiec od nr 1 - 25, (Piaski Królewieckie)
Pokaż więcej
Robert Marian Nowacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY JANISZEWSKIEJ
31
(21,99%)
Nina Zamojska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(34,04%)
Stanisław Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PAWELCA
62
(43,97%)
Okręg 5
Część Sołectwa Królewiec od nr 26 - do końca
Pokaż więcej
Grzegorz Mieczysław Młodawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY JANISZEWSKIEJ
59
(47,97%)
Danuta Jarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PAWELCA
64
(52,03%)
Okręg 6
Część Sołectwa Królewiec: (Królewiec Poprzeczny, Zastawie)
Pokaż więcej
Andrzej Rejmak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY JANISZEWSKIEJ
48
(41,38%)
Andrzej Sławomir Paluch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PAWELCA
68
(58,62%)
Okręg 7
Sołectwo Adamów
Pokaż więcej
Anna Basiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY JANISZEWSKIEJ
35
(30,70%)
Zofia Pacak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(33,33%)
Dariusz Kochel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PAWELCA
41
(35,96%)
Okręg 8
Sołectwo Kozów
Pokaż więcej
Mariusz Rafał Kos
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(21,11%)
Karol Józef Leśniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(18,89%)
Urszula Jadwiga Kochel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PAWELCA
108
(60,00%)
Okręg 9
Sołectwo Stanowiska
Pokaż więcej
Beata Agata Opara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY JANISZEWSKIEJ
66
(56,90%)
Katarzyna Lisowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(13,79%)
Małgorzata Kałuzińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PAWELCA
34
(29,31%)
Okręg 10
Sołectwo Matyniów
Pokaż więcej
Anna Paulina Grabarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY JANISZEWSKIEJ
41
(22,91%)
Robert Wojciech Sidor
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(30,17%)
Wojciech Włoszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PAWELCA
84
(46,93%)
Okręg 11
Sołectwa: Cisownik, Wólka Smolana
Pokaż więcej
Kazimiera Opala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY JANISZEWSKIEJ
19
(16,67%)
Kamil Pawlikowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(22,81%)
Mariusz Józef Stachera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PAWELCA
69
(60,53%)
Okręg 12
Część Sołectwa Miedzierza od nr 1 - 80
Pokaż więcej
Grzegorz Michał Wanat
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(48,72%)
Adam Kubała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(35,90%)
Dariusz Ireneusz Szczepańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PAWELCA
18
(15,38%)
Okręg 13
Część Sołectwa Miedzierza od nr 81 - do końca: (Pokoradz, Rozgół)
Pokaż więcej
Roland Jacek Sadowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY JANISZEWSKIEJ
21
(15,67%)
Tomasz Paweł Tomaszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(29,85%)
Grzegorz Lesiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PAWELCA
73
(54,48%)
Okręg 14
Część Sołectwa Przyłogi od nr 70 - do końca
Pokaż więcej
Sylwester Obratański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY JANISZEWSKIEJ
28
(18,92%)
Robert Krakowiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(56,76%)
Agnieszka Małgorzata Kastarynda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PAWELCA
36
(24,32%)
Okręg 15
Część Sołectwa Przyłogi od nr 1 - 69, Sołectwo Trawniki
Pokaż więcej
Tomasz Grzegorz Opala
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(27,73%)
Jerzy Józef Duda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(42,02%)
Grażyna Elżbieta Węgierek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PAWELCA
36
(30,25%)