Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa Bierzwnik obejmująca ul. Dworcową, ul. Nowe Osiedle, ul. Dworzec Kolejowy
Pokaż więcej
Piotr Kaszuba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETA KOŁUDA
56
(37,09%)
Tomasz Cembała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GWARANCJA POSTĘPU
51
(33,77%)
Wojciech Michał Prus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NASZA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
44
(29,14%)
Okręg 2
Część sołectwa Bierzwnik obejmująca ul. Szkolną, ul. Krótką
Pokaż więcej
Radosław Jan Piechota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETA KOŁUDA
58
(40,28%)
Marek Roman Szymanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GWARANCJA POSTĘPU
86
(59,72%)
Okręg 3
Część sołectwa Bierzwnik obejmująca ul. Długą, ul. Słoneczną, ul. Kopernika, ul. Leśną i kolonię Smędowa, sołectwo Jaglisko
Pokaż więcej
Szymon Jarosław Herman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETA KOŁUDA
140
(66,99%)
Krzysztof Prymas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GWARANCJA POSTĘPU
69
(33,01%)
Okręg 4
Część sołectwa Bierzwnik obejmująca ul. Kwiatową, ul. Sienkiewicza, ul. Jeziorną, ul. Mickiewicza, ul. Cystersów
Pokaż więcej
Beata Jadwiga Radziszewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETA KOŁUDA
90
(68,18%)
Jan Lendzion
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GWARANCJA POSTĘPU
42
(31,82%)
Okręg 5
Sołectwo Płoszkowo i kolonie: Kruczaj, Budzice; sołectwo Przeczno i kolonia Trzebicz, sołectwo Starzyce
Pokaż więcej
Jan Wacław Marek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETA KOŁUDA
84
(41,58%)
Andrzej Jan Ratajczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA RATAJCZYK
44
(21,78%)
Aniela Anna Banaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GWARANCJA POSTĘPU
74
(36,63%)
Okręg 6
Sołectwo Kolsk
Pokaż więcej
Sławomir Lesław Wawrzyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETA KOŁUDA
18
(25,71%)
Gustaw Piekarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GWARANCJA POSTĘPU
52
(74,29%)
Okręg 7
Sołectwo Górzno i kolonie: Bożejewko, Chełmienko; sołectwo Ostromęcko i kolonie: Kołecko, Krzywin
Pokaż więcej
Robert Mariusz Cylka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(17,65%)
Piotr Wojciech Rutkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETA KOŁUDA
44
(36,97%)
Krystyna Byczkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GWARANCJA POSTĘPU
54
(45,38%)
Okręg 8
Sołectwo Klasztorne
Pokaż więcej
Wincenty Terka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(39,05%)
Mariola Grażyna Filas-Szuber
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETA KOŁUDA
67
(39,64%)
Tomasz Tadeusz Matejek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GWARANCJA POSTĘPU
36
(21,30%)
Okręg 9
Sołectwo Strumienno; część sołectwa Breń od nr 1 do nu 46 oraz od nr 89 do nr 110 i kolonia Kunica
Pokaż więcej
Renata Orzechowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(14,37%)
Katarzyna Sosnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETA KOŁUDA
86
(51,50%)
Anna Olejnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GWARANCJA POSTĘPU
57
(34,13%)
Okręg 10
Część sołectwa Breń od nr 48 do nr 88 oraz od nr 111 do nr 142 i kolonie: Gajno, Kawno
Pokaż więcej
Anna Jankowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETA KOŁUDA
82
(61,65%)
Sebastian Czyż
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GWARANCJA POSTĘPU
51
(38,35%)
Okręg 11
Sołectwo Łasko i kolonia Chyże
Pokaż więcej
Urszula Bolonek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETA KOŁUDA
59
(50,43%)
Grzegorz Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GWARANCJA POSTĘPU
58
(49,57%)
Okręg 12
Sołectwo Wygon i osady: Antoniewko, Piaseczno
Pokaż więcej
Franciszek Wolarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(24,39%)
Marcin Kołodziejczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETA KOŁUDA
33
(26,83%)
Marian Osubniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GWARANCJA POSTĘPU
60
(48,78%)
Okręg 13
Sołectwo Pławno i kolonie: Bukowie, Kłodzin, Pławienko, Sojec
Pokaż więcej
Dawid Waszkiel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(32,26%)
Katarzyna Opala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETA KOŁUDA
50
(32,26%)
Aneta Małgorzata Dromnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GWARANCJA POSTĘPU
55
(35,48%)
Okręg 14
Sołectwo Zieleniewo i kolonia Zdrójno; osady: Dołżyna, Zgorzel, Czapliska i przysiółek Malczewo
Pokaż więcej
Henryk Panek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(15,38%)
Artur Józef Kusza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETA KOŁUDA
72
(36,92%)
Anna Ewa Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GWARANCJA POSTĘPU
93
(47,69%)
Okręg 15
Sołectwo Rębusz i kolonie: Grzywna, Kosinek, Przykuna
Pokaż więcej
Jan Paprota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GWARANCJA POSTĘPU
0
(0,00%)