Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
BOJSZOWY ULICE: Bliska, Dąbrowskiej, Gościnna, Kwiatowa, Lipowa, Miodowa, Olszynki, Słoneczna, Świętego Jana: numery nieparzyste od nr 1 - do nr 23, numery parzyste od nr 2 - do nr 12, Wiosenna, Żytnia
Pokaż więcej
Urszula Julia Białożyt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻSZA MIESZKAŃCOM
245
(71,01%)
Halina Agnieszka Wietrzny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
100
(28,99%)
Okręg 2
BOJSZOWY ULICE: Jedlińska, Mokra
Pokaż więcej
Tomasz Grzegorz Polaczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOMANDERA ,,NIEZALEŻNI"
32
(13,06%)
Adam Marek Czarnynoga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻSZA MIESZKAŃCOM
158
(64,49%)
Urszula Anna Uszok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
55
(22,45%)
Okręg 3
BOJSZOWY ULICA: Chmielna, Dolna, Dworzysko, Równoległa, Szyszkowa
Pokaż więcej
Sebastian Fabian Lysko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻSZA MIESZKAŃCOM
189
(72,69%)
Piotr Mikołaj Wróbel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
71
(27,31%)
Okręg 4
BOJSZOWY ULICE: Książęca, Parkowa, Szczęsna, Szeroka, Świętego Jana: numery nieparzyste od nr 25 do końca, numery parzyste od nr 14 do końca, Urocza
Pokaż więcej
Marcin Paweł Duży
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻSZA MIESZKAŃCOM
179
(66,54%)
Henryk Antoni Kostyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
90
(33,46%)
Okręg 5
BOJSZOWY ULICE: Ceglana, Gwardzistów, Gwarna, Kosmonautów, Nowa, Polna, Równa, Spacerowa, Średnia, Świętego Józefa
Pokaż więcej
Tomasz Michał Lejawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻSZA MIESZKAŃCOM
169
(66,02%)
Kazimierz Jan Lysko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
87
(33,98%)
Okręg 6
BOJSZOWY ULICE: Brzozowa, Dąbrowa, Domowa, Łączna, Pancerniaków
Pokaż więcej
Beata Maria Kuczowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(13,33%)
Katarzyna Celina Smol
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻSZA MIESZKAŃCOM
73
(32,44%)
Krystyna Anna Knopek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
122
(54,22%)
Okręg 7
BOJSZOWY ULICE: Bociania, Fabryczna, Gaikowa, Myśliwska, Stalmacha, Żwirowa
Pokaż więcej
Adam Andrzej Bielas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻSZA MIESZKAŃCOM
122
(40,40%)
Andrzej Michał Rokowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
180
(59,60%)
Okręg 8
JEDLINA ULICE: Bojszowska, Bratków, Chłopska, Księdza Grycmana, Kłosowa, Łęgowa, Nasypowa, Stawowa, Skromna, Świętojańska, Wałowa, Wiślana, Wolska
Pokaż więcej
Tomasz Jan Karbowy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŚLĄSKIE PIERONY”
73
(35,61%)
Piotr Paweł Affek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻSZA MIESZKAŃCOM
32
(15,61%)
Roman Eugeniusz Horst
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
100
(48,78%)
Okręg 9
MIĘDZYRZECZE ULICE: Farska, Kopalniana, Międzyrzeczna, Pomnikowa, Przeczna, Strumykowa, Żubrów: numery nieparzyste od nr 1 do końca
Pokaż więcej
Janusz Walenty Wawrzyczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOMANDERA ,,NIEZALEŻNI"
64
(32,99%)
Grzegorz Antoni Sztoler
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŚLĄSKIE PIERONY”
60
(30,93%)
Paweł Piotr Kumor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻSZA MIESZKAŃCOM
53
(27,32%)
Zofia Dorota Stompor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
17
(8,76%)
Okręg 10
MIĘDZYRZECZE ULICE: Barć, Gromadzka, Jasna, Lisia, Podlesie, Skrajna, Spokojna, Sportowa, Zagrodowa, Żubrów: numery parzyste od nr 2 do końca
Pokaż więcej
Bronisław Edward Jasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŚLĄSKIE PIERONY”
70
(27,56%)
Agata Małgorzata Partyka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻSZA MIESZKAŃCOM
78
(30,71%)
Marek Józef Kumor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
106
(41,73%)
Okręg 11
BOJSZOWY NOWE ULICE: Cichy Kącik, Graniczna, Korzenicka, Prosta, Sierpowa
Pokaż więcej
Grzegorz Stefan Pudełko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOMANDERA ,,NIEZALEŻNI"
41
(16,08%)
Mirosław Stanisław Kiczmal
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(17,65%)
Krzysztof Grzegorz Jasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻSZA MIESZKAŃCOM
115
(45,10%)
Stanisław Czesław Makosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
54
(21,18%)
Okręg 12
BOJSZOWY NOWE ULICE: Cicha, Kowola, Ruchu Oporu od nr 1 do nr 85, Zgody
Pokaż więcej
Łukasz Andrzej Mrzyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOMANDERA ,,NIEZALEŻNI"
156
(76,10%)
Piotr Andrzej Honc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
49
(23,90%)
Okręg 13
BOJSZOWY NOWE ULICE: Ruchu Oporu od nr 86 do końca
Pokaż więcej
Grzegorz Józef Kotas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOMANDERA ,,NIEZALEŻNI"
99
(46,48%)
Adrian Józef Deda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŚLĄSKIE PIERONY”
23
(10,80%)
Magdalena Barbara Miczołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻSZA MIESZKAŃCOM
21
(9,86%)
Krzysztof Czesław Ścierski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
70
(32,86%)
Okręg 14
ŚWIERCZYNIEC ULICE: Barwna: numery nieparzyste od nr 1 do ul. Ogrodniczej, numery parzyste od nr 2 do ul Szkolnej, Dębowa, Graniczna, Kasztanowa, Korzenicka, Kręta, Ogrodnicza, Sierpowa, Społeczna, Szkolna, Wiklinowa
Pokaż więcej
Krzysztof Tadeusz Komandera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOMANDERA ,,NIEZALEŻNI"
183
(55,96%)
Janusz Marek Gwóźdź
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻSZA MIESZKAŃCOM
79
(24,16%)
Sebastian Marek Sklorz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
65
(19,88%)
Okręg 15
ŚWIERCZYNIEC ULICE: Barwna: numery nieparzyste od ulicy Ogrodniczej do końca ulicy Barwnej, numery parzyste od ulicy Szkolnej do końca ulicy Barwnej, Grobla, Jodłowa, Klubowa, Lawendowa, Leśna, Rolnicza, Siewna, Skośna, Trzcinowa, Zacisze, Zakątek, Zakole, Złoty Łan
Pokaż więcej
Mariusz Krzysztof Orocz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOMANDERA ,,NIEZALEŻNI"
274
(74,46%)
Stanisław Alojzy Biela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
94
(25,54%)