Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Olsztynek-część osiedla nr 1, ulice: Agrestowa, Brzozowa, Dębowa, Głogowa, Grabowa, Jagodowa, Leszczynowa, Leśna, Leśników, Malinowa, Morelowa, Mrongowiusza od numeru 35 wszystkie nieparzyste do granic miasta, Owocowa, Porzeczkowa, Sosnowa, Wiśniowa, Wrzosowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OLSZTYNEK - OTWARCI NA ZMIANY
-
0
Ewa Lucja Danilewicz
57
(16,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLSZTYNEK
-
0
Krystyna Anna Nyga
19
(5,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLSZTYNEK - GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ
-
0
Michał Przemysław Grzeszczak
118
(33,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIENIAMY RZECZYWISTOŚĆ"
-
0
Wiesława Krystyna Filipkowska
96
(27,20%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marzena Ossowska
63
(17,85%)
Okręg 2
miasto Olsztynek-część osiedla nr 1, ulice: Akacjowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Sportowa, Świerkowa, Wilcza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OLSZTYNEK - OTWARCI NA ZMIANY
-
0
Elżbieta Jatczak-Andrzejewska
53
(17,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLSZTYNEK
-
0
Grzegorz Gruszczyński
18
(5,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLSZTYNEK - GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ
-
0
Roman Andrzej Lewandowski
127
(41,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIENIAMY RZECZYWISTOŚĆ"
-
0
Krystyna Tarnowska
20
(6,54%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wioletta Anna Figielska-Korgul
88
(28,76%)
Okręg 3
miasto Olsztynek-część osiedla nr 2, ulice: Jana Pawła II, Kolejowa za wyjątkiem numerów: 1, 3, 5, 7, Szkolna od skrzyżowania z ul. Niepodległości do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OLSZTYNEK - OTWARCI NA ZMIANY
-
0
Andrzej Jerzy Rungo
104
(26,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLSZTYNEK
-
0
Robert Paweł Dumka
129
(33,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLSZTYNEK - GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ
-
0
Paweł Figielski
68
(17,44%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
7
Dawid Miszczak
89
(22,82%)
Okręg 4
miasto Olsztynek-część osiedla nr 2, ulice: Daszyńskiego, Kolejowa numery 1, 3, 5, 7, Mierkowska, Mrongowiusza od numeru 42 wszystkie parzyste do granic miasta, Polna, Towarowa, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OLSZTYNEK - OTWARCI NA ZMIANY
-
0
Barbara Kejner
45
(14,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLSZTYNEK
-
0
Alina Waleryś
73
(23,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLSZTYNEK - GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ
-
0
Robert Waraksa
90
(28,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIENIAMY RZECZYWISTOŚĆ"
-
0
Józef Nowakowski
49
(15,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marta Tobiasz
55
(17,63%)
Okręg 5
miasto Olsztynek-część osiedla nr 3, ulice: Emila Von Behringa, Floriana, Gdańska, Grunwaldzka, Inwalidów, Krótka, Krzywa, Mały Rynek, Mazurska, Mrongowiusza od skrzyżowania z ul. Niepodległości do numeru 40, za wyjątkiem numerów: 35, 37 i 39, Olsztyńska, Ostródzka, Ratusz, Ratuszowa, Rynek, Składowa, Staromiejska, Strażacka, Warszawska, Wąska, Władysława Jagiełły od skrzyżowania z ul. Grunwaldzką do skrzyżowania z ul. Gdańską, Wodociągowa, Zamkowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OLSZTYNEK - OTWARCI NA ZMIANY
-
0
Alina Gilewicz
61
(15,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLSZTYNEK
-
0
Stanisław Mariusz Figielski
91
(22,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLSZTYNEK - GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ
-
0
Alicja Marianna Woźnicka
100
(25,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI I NIEZALEŻNI"
-
0
Emilia Witowicz
63
(15,75%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Przemysław Słodownik
85
(21,25%)
Okręg 6
miasto Olsztynek-część osiedla nr 3, ulice: Chopina, Górna, Klikowicza, Kościuszki od skrzyżowania z ul. Chopina do ul. Szkolnej, Mickiewicza, Pionierów od skrzyżowania z ul. Szkolną do skrzyżowania z ul. Kamienną, Pułaskiego, Szkolna od skrzyżowania z ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Niepodległości, Niepodległości
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OLSZTYNEK - OTWARCI NA ZMIANY
-
0
Paweł Piotr Ciszkowski
109
(28,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLSZTYNEK
-
0
Wanda Mórawska
61
(15,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLSZTYNEK - GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ
-
0
Irena Łucja Pisarewicz
119
(30,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIENIAMY RZECZYWISTOŚĆ"
-
0
Waldemar Józef Kowalewski
33
(8,55%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ewa Mączka
64
(16,58%)
Okręg 7
miasto Olsztynek-część osiedla nr 4, ulice: Diamentowa, Długosza, Kajki, Kamienna, Kochanowskiego, Kopernika, Księżycowa, Nowowiejskiego, Ogrodowa, Perłowa, Pionierów od skrzyżowania z ul. Kamienną do skrzyżowania z ul. Perłową, Platynowa, Rubinowa, Sienkiewicza, Srebrna, Szmaragdowa, Wandy Pieniężnej, Złota, Żeromskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OLSZTYNEK - OTWARCI NA ZMIANY
-
0
Mariusz Zakrzewski
176
(42,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLSZTYNEK
-
0
Edyta Joanna Kaczmarska
37
(8,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLSZTYNEK - GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ
-
0
Elżbieta Edwarda Kucka
150
(35,80%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sławomir Pschuk
56
(13,37%)
Okręg 8
miasto Olsztynek-część osiedla nr 4, ulice: Zajęcza, Jemiołowska, Jeziorna, Kościuszki od skrzyżowania z ul. Szkolną do skrzyżowania z ul. Kamienną, Park, Parkowa, Poranna, Sielska, Słoneczna, Wędkarska, Władysława Jagiełły od skrzyżowania z ul. Gdańską do granic miasta, Żeglarska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OLSZTYNEK - OTWARCI NA ZMIANY
-
0
Andrzej Mariusz Argalski
74
(20,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLSZTYNEK
-
0
Ryszard Lachowicz
102
(27,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLSZTYNEK - GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ
-
0
Radosław Lewandowski
57
(15,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIENIAMY RZECZYWISTOŚĆ"
-
0
Paulina Gołębiewska
45
(12,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Paweł Urbanowicz
89
(24,25%)
Okręg 9
Sołectwa: Elgnówko, Łęciny, Mańki, Mycyny, Samagowo, Zawady, Zezuty.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OLSZTYNEK - OTWARCI NA ZMIANY
-
0
Piotr Waśk
10
(3,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLSZTYNEK
-
0
Katarzyna Rosa-Fieducik
5
(1,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLSZTYNEK - GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ
-
0
Ryszard Orłowski
190
(67,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI I NIEZALEŻNI"
-
0
Bogusława Elżbieta Wilk
30
(10,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIENIAMY RZECZYWISTOŚĆ"
-
0
Mieczysław Tułodziecki
27
(9,57%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Emilia Karolina Mączka
20
(7,09%)
Okręg 10
Sołectwa: Ameryka, Mierki, Świerkocin.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OLSZTYNEK - OTWARCI NA ZMIANY
-
0
Radosław Kamil Łapka
24
(9,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLSZTYNEK
-
0
Robert Szelugowski
89
(34,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLSZTYNEK - GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ
-
0
Andrzej Wojda
117
(45,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jacek Nurkiewicz
30
(11,54%)
Okręg 11
Sołectwa: Dąb, Kurki, Lipowo Kurkowskie, Nadrowo, Swaderki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OLSZTYNEK - OTWARCI NA ZMIANY
-
0
Piotr Zakrzewski
58
(25,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLSZTYNEK - GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ
-
0
Krzysztof Antoni Kowalski
103
(45,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI I NIEZALEŻNI"
-
0
Andrzej Jakimczuk
30
(13,33%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Rafał Wątły
34
(15,11%)
Okręg 12
Sołectwa: Jemiołowo, Kunki, Łutynowo.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OLSZTYNEK - OTWARCI NA ZMIANY
-
0
Dariusz Lampkowski
69
(17,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLSZTYNEK
-
0
Grzegorz Chojnacki
56
(13,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLSZTYNEK - GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ
-
0
Andrzej Salwin
150
(37,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI I NIEZALEŻNI"
-
0
Piotr Worgul
49
(12,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIENIAMY RZECZYWISTOŚĆ"
-
0
Katarzyna Agata Jaroczyńska
38
(9,45%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jerzy Witkowski
40
(9,95%)
Okręg 13
Sołectwa: Maróz, Sitno, Waplewo, Witramowo.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OLSZTYNEK - OTWARCI NA ZMIANY
-
0
Patrycja Poczta
24
(6,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLSZTYNEK
-
0
Mariusz Szczyglak
42
(11,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLSZTYNEK - GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ
-
0
Marta Szczepańska
41
(11,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI I NIEZALEŻNI"
-
0
Jerzy Andrzej Głowacz
194
(55,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wiesław Andrzej Koziorowski
50
(14,25%)
Okręg 14
Sołectwa: Drwęck, Królikowo, Lichtajny, Nowa Wieś Ostródzka, Pawłowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OLSZTYNEK - OTWARCI NA ZMIANY
-
0
Rafał Lewandowski
22
(4,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLSZTYNEK
-
0
Zdzisław Dzięgielewski
82
(16,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLSZTYNEK - GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ
-
0
Beata Andrysiak
159
(32,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNI I NIEZALEŻNI"
-
0
Rafał Krystian Draszek
164
(33,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIENIAMY RZECZYWISTOŚĆ"
-
0
Ewa Jadwiga Sieczkowska
31
(6,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Karol Suchodolski
37
(7,47%)
Okręg 15
Sołectwa: Gaj, Sudwa, Warlity Małe.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA OLSZTYNEK - OTWARCI NA ZMIANY
-
0
Małgorzata Maria Górecka
37
(11,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLSZTYNEK
-
0
Stefan Pieńkowski
133
(40,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLSZTYNEK - GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ
-
0
Edyta Deorocka
119
(36,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dawid Stachewicz
40
(12,16%)