Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Główczyce : ul. Ciemińska, ul. Dworcowa, ul. Kościuszki, ul. Podgórna, ul. Witosa , Święcino
Pokaż więcej
Grażyna Ziomek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DĘGA
32
(13,33%)
Marianna Kwiatkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA ŁABY
73
(30,42%)
Andrzej Józef Makuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO MIESZKAŃCÓW, ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ
63
(26,25%)
Stanisław Franciszek Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY LIPCZYŃSKIEJ
72
(30,00%)
Okręg 2
Główczyce: ul. Jarzębinowa, ul. Kwiatowa, ul. Mickiewicza, ul. Ogrodowa, ul. Osiedle, ul. Owocowa, ul. Skórzyńska, ul. Słupska, ul Szosa Słupska nr: 5 - 12, Klęcinko nr: 4 - 6 i nr: 14 - 17A.
Pokaż więcej
Henryk Józef Stefanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO MIESZKAŃCÓW, ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ
81
(31,64%)
Michał Matkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY LIPCZYŃSKIEJ
175
(68,36%)
Okręg 3
Główczyce: ul. Brzozowa, ul. Jaśminowa, ul. Klonowa, ul. Lipowa, ul. Na Wzgórzu, Ul. Szosa Słupska nr: 1 - 4, ul. Świerkowa, Klęcinko nr: 1 - 3 i nr: 6A - 13A.
Pokaż więcej
Żaneta Teresa Rusiecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DĘGA
28
(10,29%)
Józef Łaba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA ŁABY
143
(52,57%)
Hubert Franciszek Oleszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO MIESZKAŃCÓW, ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ
43
(15,81%)
Iwona Maria Złoch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY LIPCZYŃSKIEJ
58
(21,32%)
Okręg 4
Klęcino, Wielka Wieś, Dochowo
Pokaż więcej
Bożena Sokołowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DĘGA
24
(11,76%)
Danuta Lilia May
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO MIESZKAŃCÓW, ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ
141
(69,12%)
Daniel Kowalko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY LIPCZYŃSKIEJ
39
(19,12%)
Okręg 5
Krzysztof Stanisław Rybak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO MIESZKAŃCÓW, ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ
78
(52,00%)
Anna Katarzyna Jurcaba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY LIPCZYŃSKIEJ
72
(48,00%)
Okręg 6
Żelkowo, Czarny Młyn, Zgojewo, Zgojewko, Murowaniec, Choćmirówko, Choćmirowo
Pokaż więcej
Beata Matusiak-Głowacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DĘGA
20
(10,53%)
Zdzisław Jarząb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO MIESZKAŃCÓW, ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ
46
(24,21%)
Łukasz Stolarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY LIPCZYŃSKIEJ
124
(65,26%)
Okręg 7
Szczypkowice, Dochówko, Gorzysław, Warblino
Pokaż więcej
Rafał Dominik Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DĘGA
54
(33,13%)
Jerzy Mańkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO MIESZKAŃCÓW, ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ
65
(39,88%)
Irena Anna Stritzel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY LIPCZYŃSKIEJ
44
(26,99%)
Okręg 8
Stowięcino, Gostkowo, Michałowo, Gorzyno, Szelewo
Pokaż więcej
Mariusz Stanisław Dyś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DĘGA
116
(43,77%)
Tomasz Piotr Nosal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO MIESZKAŃCÓW, ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ
68
(25,66%)
Barbara Zofia Szul
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY LIPCZYŃSKIEJ
81
(30,57%)
Okręg 9
Podole Wielkie, Będzimierz, Kokoszki, Olszewko, Zawada, Dargoleza, Przebędowo Słupskie.
Pokaż więcej
Zenon Fir
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO MIESZKAŃCÓW, ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ
111
(75,51%)
Anna Janina Kaczykowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY LIPCZYŃSKIEJ
36
(24,49%)
Okręg 10
Pobłocie, Następowo
Pokaż więcej
Wiesława Domańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DĘGA
49
(17,82%)
Danuta Irena Pikul
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO MIESZKAŃCÓW, ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ
54
(19,64%)
Jagoda Anna Sidor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY LIPCZYŃSKIEJ
172
(62,55%)
Okręg 11
Wolinia, Pękalin, Cecenowo
Pokaż więcej
Kazimierz Wierbowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO MIESZKAŃCÓW, ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ
148
(52,86%)
Jacek Wiciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY LIPCZYŃSKIEJ
132
(47,14%)
Okręg 12
Rzuszcze, Rzuski Las, Wykosowo
Pokaż więcej
Radosław Andrzej Powideł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DĘGA
113
(52,80%)
Julian Jóskowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY LIPCZYŃSKIEJ
101
(47,20%)
Okręg 13
Izbica, Gać, Ciemino, Zgierz
Pokaż więcej
Marcin Kaszkur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DĘGA
31
(16,94%)
Arkadiusz Marcin Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO MIESZKAŃCÓW, ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ
126
(68,85%)
Andrzej Bronisław Kochanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY LIPCZYŃSKIEJ
26
(14,21%)
Okręg 14
Skórzyno, Rówienko, Rumsko, Równo
Pokaż więcej
Sebastian Bolesław Rybak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DĘGA
32
(20,00%)
Tomasz Władysław Nastały
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA ŁABY
23
(14,38%)
Marzena Jolanta Dubielska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO MIESZKAŃCÓW, ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ
40
(25,00%)
Kazimierz Stanisław Hliwski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY LIPCZYŃSKIEJ
65
(40,63%)
Okręg 15
Będziechowo, Drzeżewo, Lipno, Siodłonie
Pokaż więcej
Małgorzata Agnieszka Krugły
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY DĘGA
33
(22,15%)
Krystyna Antonina Śpiewak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO MIESZKAŃCÓW, ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ
75
(50,34%)
Weronika Nowakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY LIPCZYŃSKIEJ
41
(27,52%)