Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Witonia: ul. Ogrodowa, Torowa, Dworcowa, Królewska, Spółdzielcza, Polna i część ul. Głównej od nr domu 39 do nr domu 62
Pokaż więcej
Jacek Zdzisław Gonera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WITOŃSKIEJ
51
(50,50%)
Marcin Dominik Karasiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(49,50%)
Okręg 2
Sołectwo Witonia: ul. Cicha, Spokojna, Lipowa, Klonowa, Akacjowa i część ul. Głównej od nr domu 1 do nr domu 38
Pokaż więcej
Magdalena Mordzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WITOŃSKIEJ
61
(50,41%)
Tomasz Paweł Smakowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(29,75%)
Marta Monika Zielińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA
24
(19,83%)
Okręg 3
Sołectwo Witonia: ul. Byszewska, Starowiejska, Szkolna
Pokaż więcej
Marian Krzysztof Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WITOŃSKIEJ
31
(28,18%)
Tomasz Łukasz Karbowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(23,64%)
Urszula Maria Tomczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA
53
(48,18%)
Okręg 4
Sołectwo Witonia: ul. Centralna, Łęczycka, Północna, Starzyńskiego
Pokaż więcej
Roman Tadeusz Tomaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WITOŃSKIEJ
52
(46,02%)
Teresa Barańska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(39,82%)
Danuta Krystyna Kita
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
16
(14,16%)
Okręg 5
Sołectwo Witonia: ul. Kutnowska, Wieczorowa, Promienna, Krótka, Górna, Zielona, Wschodnia
Pokaż więcej
Ludwik Ignaczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WITOŃSKIEJ
78
(69,64%)
Monika Lewandowska Vel Biernat
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(30,36%)
Okręg 6
Sołectwo Anusin
Pokaż więcej
Dariusz Jarosław Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WITOŃSKIEJ
0
(0,00%)
Okręg 7
Sołectwa: Gledzianów, Gledzianówek
Pokaż więcej
Mariusz Rakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WITOŃSKIEJ
61
(38,13%)
Paweł Anuszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(16,88%)
Wojciech Serwaciński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(12,50%)
Ewelina Kucharska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
22
(13,75%)
Aleksandra Maria Dopadlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA
30
(18,75%)
Okręg 8
Sołectwa: Nędzerzew, Węglewice
Pokaż więcej
Aneta Teresa Ogłoszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WITOŃSKIEJ
63
(56,76%)
Marcin Pawlak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(43,24%)
Okręg 9
Sołectwo Rybitwy
Pokaż więcej
Romuald Jerzy Frankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WITOŃSKIEJ
33
(47,14%)
Jakub Kubiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(52,86%)
Okręg 10
Sołectwo Kuchary
Pokaż więcej
Piotr Marek Florczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WITOŃSKIEJ
65
(65,00%)
Sylwester Kołodziejski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(35,00%)
Okręg 11
Sołectwo Romartów
Pokaż więcej
Grzegorz Fus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WITOŃSKIEJ
53
(35,33%)
Arkadiusz Krzysztof Godlewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(20,67%)
Agnieszka Prawda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA
66
(44,00%)
Okręg 12
Sołectwa: Oraczew, Gołocice
Pokaż więcej
Daniel Józef Matusiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WITOŃSKIEJ
58
(53,70%)
Monika Romaniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(46,30%)
Okręg 13
Sołectwo Gajew
Pokaż więcej
Stanisław Roman Pijewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WITOŃSKIEJ
17
(32,69%)
Karol Miszczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(67,31%)
Okręg 14
Sołectwo Szamów
Pokaż więcej
Radosław Jan Borkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WITOŃSKIEJ
58
(44,96%)
Małgorzata Klimczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(55,04%)
Okręg 15
Sołectwa: Budki, Wargawa
Pokaż więcej
Bogusława Agnieszka Augustyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WITOŃSKIEJ
51
(66,23%)
Radosław Mikołajczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(33,77%)