Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatMiasto Biała – ulice: Adama Asnyka, Alejka PKP, Głogówecka, Jana Kochanowskiego, Josepha von Eichendorffa, Kilińskiego od nr 28 do końca, Lipowa, Łąkowa, Moniuszki, Nyska, Opolska, Przedmieście, Stanisława Staszica, Stare Miasto, Składowa, Św. Kamila, Szynowice, Traugutta, Tysiąclecia, Wodna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Biała – ulice: Armii Krajowej, Góra Wolności, Kołłątaja, Kościuszki, 1 Maja, Piotra Skargi, Plac Zamkowy, Prudnicka nr: 3, 4, 5, 7, 9, 11, Rynek, Szkolna, Wałowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Biała – ulice: Alfreda Liczbańskiego, Arki Bożka, Czarna, Franciszka Suchego, Jana i Karola Augustynów, Kilińskiego od nr 1 do nr 26, Kopernika, Ks. Karola Koziołka, Ogrodowa, Oświęcimska, Parkowa, Prudnicka nr: 8 i 10 oraz od nr 12 do końca, Reymonta, Słoneczna, Stawowa, Wodociągowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Chrzelice z przysiółkami: Jeleni Dwór i Śródlesie
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Dębina, Mokra, Ogiernicze
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Łącznik
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Brzeźnica, Górka Prudnicka
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Frącki, Pogórze z kolonią Pogórze
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwa: Grabina z przysiółkami: Kolonia Otocka i Śmieciak, Otoki z przysiółkiem Kolonia Otocka
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Ligota Bialska z przysiółkiem Kolonia Ligocka, Radostynia z kolonią Radostynia, Wasiłowice
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Kolnowice z przysiółkiem Kokot, Laskowiec, Miłowice
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Prężyna, Śmicz z przysiółkiem Podlesie (Waldeka)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Czartowice, Krobusz z przysiółkiem Żabnik, Nowa Wieś Prudnicka
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Gostomia, Rostkowice, Wilków
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Browiniec Polski, Józefów, Olbrachcice, Solec
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów