Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Krajenka, ulice: Rynek, Działkowa, Gen. Sikorskiego, Matejki, Targowa, Toruńska, Okrężna, Ogrodowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KLARYŃSKIEGO
-
19
Lucyna Teresa Wiśniewska
27
(11,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA LESZKA MICHALSKIEGO
-
15
Magdalena Brzeczkowska
30
(12,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA KOKOWSKIEGO
-
18
Beata Irena Smolarz
30
(12,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA KITELI
-
16
Przemysław Szulc
132
(56,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA SZCZERBIAKA
-
17
Mikołaj Juliusz Rutkowski
13
(5,60%)
Okręg 2
Miasto Krajenka, ulice: Złotowska, Krótka, 1 - go Maja, Mickiewicza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KLARYŃSKIEGO
-
19
Mariusz Sala
18
(6,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA LESZKA MICHALSKIEGO
-
15
Paweł Martenka
21
(8,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULA
-
20
Urszula Martin
41
(15,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA KITELI
-
16
Mariola Anna Seredyn
94
(36,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA SZCZERBIAKA
-
17
Karol Andrzej Makarewicz
84
(32,56%)
Okręg 3
Miasto Krajenka, ulice: , Kościuszki, Winiary, Kościeleckiego, ks. Domańskiego, Sienkiewicza, Danaborskiego, St. Polańskiego, Młyńska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KLARYŃSKIEGO
-
19
Irena Wedda
34
(14,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA LESZKA MICHALSKIEGO
-
15
Roman Makarewicz
30
(12,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA KOKOWSKIEGO
-
18
Sebastian Jan Kokowski
47
(19,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA KITELI
-
16
Andrzej Blajer
113
(46,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA SZCZERBIAKA
-
17
Anna Katarzyna Konitzer
17
(7,05%)
Okręg 4
Miasto Krajenka, ulice: Kwiatowa, Sosnowa, ks. Grochowskiego, Różana, Lipowa, Brzozowa, Dworcowa, ks. Antoniego Januszewskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KLARYŃSKIEGO
-
19
Wojciech Marek Baranowski
25
(13,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA LESZKA MICHALSKIEGO
-
15
Małgorzata Jiers
7
(3,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA KOKOWSKIEGO
-
18
Anatol Najmowicz
66
(34,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA KITELI
-
16
Rafał Paweł Filipkowski
25
(13,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA WRÓBLA
-
21
Paweł Wróbel
61
(31,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA SZCZERBIAKA
-
17
Krzysztof Zbigniew Wiśniewski
7
(3,66%)
Okręg 5
Miasto Krajenka, ulice: Bydgoska, Słowackiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KLARYŃSKIEGO
-
19
Andrzej Marek Gański
31
(17,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA LESZKA MICHALSKIEGO
-
15
Sylwia Fąs
47
(27,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA KOKOWSKIEGO
-
18
Wacław Marian Brzeziński
32
(18,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA KITELI
-
16
Arkadiusz Król
41
(23,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA SZCZERBIAKA
-
17
Janusz Włodzimierz Szczerbiak
23
(13,22%)
Okręg 6
Miasto Krajenka, ulice: Witosa, Wojska Polskiego, V Dzielnicy, Polna, Sportowa, Parkowa, Piłkarska, Szkolna, Zielna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KLARYŃSKIEGO
-
19
Joanna Ewa Olejniczak
22
(7,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA LESZKA MICHALSKIEGO
-
15
Paweł Ossowski
72
(24,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA KOKOWSKIEGO
-
18
Małgorzata Latta
63
(21,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA KITELI
-
16
Regina Krystyna Witkowicz
83
(28,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA SZCZERBIAKA
-
17
Franciszek Rutkowski
53
(18,09%)
Okręg 7
Miasto Krajenka, ulica: Wł. Jagiełły, Łódzka, Końcowa, Poprzeczna, Cierpienia, Floriańska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KLARYŃSKIEGO
-
19
Halina Gierlach
46
(18,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA LESZKA MICHALSKIEGO
-
15
Arkadiusz Leszek Michalski
101
(39,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA KITELI
-
16
Piotr Ryszard Jończyk
106
(41,90%)
Okręg 8
Wsie: Łońsko, Wąsoszki, Czajcze, Leśnik
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KLARYŃSKIEGO
-
19
Bogdan Dariusz Długosz
70
(38,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA LESZKA MICHALSKIEGO
-
15
Piotr Wiśniewski
33
(18,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA KOKOWSKIEGO
-
18
Wojciech Andrzej Dąbrowski
30
(16,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA KITELI
-
16
Beata Izban-Pachuta
48
(26,52%)
Okręg 9
Wsie: Barankowo, Tarnówczyn, Pogórze, Żeleźnica, Krajenka Wybudowanie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KLARYŃSKIEGO
-
19
Zdzisław Paw
11
(7,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA LESZKA MICHALSKIEGO
-
15
Renata Graj-Konak
58
(38,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA KOKOWSKIEGO
-
18
Henryk Seredyn
23
(15,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA KITELI
-
16
Jakub Jan Niedźwiecki
36
(23,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA SZCZERBIAKA
-
17
Bogdan Jan Kurcin
23
(15,23%)
Okręg 10
Wsie: Dolnik, Paruszka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KLARYŃSKIEGO
-
19
Maria Aleksandra Rachfał
36
(17,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA LESZKA MICHALSKIEGO
-
15
Łukasz Kołda
37
(18,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA KOKOWSKIEGO
-
18
Henryk Józef Zelent
53
(26,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA KITELI
-
16
Bernadeta Kopeć
57
(28,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA SZCZERBIAKA
-
17
Jan Jakub Skowiera
20
(9,85%)
Okręg 11
Wieś Skórka ulice: Jaśminowa, Brzozowa, Bukowa, Klonowa, Kowalowa, Liliowa, Młyńska, Pocztowa, Słoneczna, Wodna, Złotowska, Spokojna, Kalinowa, Krótka, Różana, Kwiatowa, Sosnowa, Wrzosowa, Skórka Wybudowanie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KLARYŃSKIEGO
-
19
Oliwia Szpakowicz
67
(35,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA LESZKA MICHALSKIEGO
-
15
Patryk Oprządek
14
(7,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA KITELI
-
16
Barbara Koper
107
(56,91%)
Okręg 12
Wieś Skórka ulice: Dębowa, Górna, Jagodowa, Leszczynowa, Nad Rzeką, Ogrodowa, Orzechowa, Polna, Świerkowa, Malinowa, Lipowa, Spacerowa, Jodłowa, Grzybowa, Leśna, Dworcowa, Pilska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KLARYŃSKIEGO
-
19
Przemysław Jerzy Maliński
80
(45,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA LESZKA MICHALSKIEGO
-
15
Grzegorz Mariusz Kucharski
12
(6,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA KOKOWSKIEGO
-
18
Jarosław Krzysztof Skura
17
(9,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA KITELI
-
16
Mariola Teresa Michałek
68
(38,42%)
Okręg 13
Wsie: Głubczyn, Augustowo, Maryniec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KLARYŃSKIEGO
-
19
Marcin Marek Widawski
101
(31,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA KOKOWSKIEGO
-
18
Zbigniew Jan Smolarz
27
(8,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA KITELI
-
16
Ewa Maria Chromiec
190
(59,75%)
Okręg 14
Wieś: Śmiardowo Krajeńskie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KLARYŃSKIEGO
-
19
Adam Czapowski
55
(26,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA LESZKA MICHALSKIEGO
-
15
Agnieszka Julia Bień
20
(9,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA KOKOWSKIEGO
-
18
Izabela Bartenowska
26
(12,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA KITELI
-
16
Jerzy Michałek
108
(51,67%)
Okręg 15
Wieś: Podróżna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KLARYŃSKIEGO
-
19
Zenon Bannach
47
(22,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA LESZKA MICHALSKIEGO
-
15
Lidia Łój
37
(17,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA KOKOWSKIEGO
-
18
Andrzej Budnik
43
(20,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA KITELI
-
16
Ewelina Agnieszka Łosoś
85
(40,09%)