Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatmiasto Buk ulice: Browarna, Garncarska, Kazimierza Zenktelera, Pl. Przemysława, Pl. Stanisława Reszki, Poprzeczna, Poznańska, Ratuszowa, Rzeźnicka, Słoneczna, Smugi, Tylna, Wąska, Wielkowiejska, Zdrojowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
miasto Buk ulice: Akacjowa, Bukowa, Grodziska, Kosynierów Bukowskich, Lipowa, Łąkowa, Niepodległości, Ojca Rafała Chylińskiego, Strumykowa, Strzelecka, Topolowa, Zakładowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
miasto Buk ulice: Bohaterów Bukowskich, Kościelna, kpt. Witolda Wegnera, Mury, Andrzeja i Władysława Niegolewskich, Przykop, Szewska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
miasto Buk ulice: Adama Mickiewicza, Azaliowa, Basztowa, Dobieżyńska, Otuska, Przemysłowa, Rzemieślnicza, Sportowa, Szarych Szeregów, Szkolna, Św. Rocha
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
miasto Buk ulice: Brzozowa, Dr. Kazimierza Wróblewskiego, Dworcowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Klonowa, Orzechowa, Powstańców Wielkopolskich, Stefana Czarnieckiego, Tadeusza Kościuszki
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
miasto Buk ulice: Osiedle Przyjaźni, Sokoła, Tadeusza Wojtczaka
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
miasto Buk ulice: Franciszka Górczaka, Józefa Grobelnego, Kolejowa, Osiedle 700 - lecia Miasta
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
sołectwa:-Dakowy Suche-Dobra-Sznyfin, w tym wsie:-Dobra,-Sznyfin
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
sołectwo Szewce: w tym wsie:-Szewce-Szewce-Zgoda
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
sołectwo Dobieżyn ulice: Bukowska, Cicha, Malinowa, Michalin, Otuska, Pogodna, Podgórna, Spokojna, Stęszewska, Truskawkowa, Wichrowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
sołectwo Dobieżyn ulice: Jarzębinowa, Nowa, Ogrodowa, Powstańców Wielkopolskich, Szkolna, Topolowa, Wodna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
sołectwa:-Kalwy,-Niepruszewo ulice: Akacjowa, Bukowa, Dębowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Klonowa, Leśna, Lipowa, Malinowa, Morelowa, Polna, Poziomkowa, Poznańska, Strumykowa, Wiśniowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
sołectwa:-Cieśle,-Niepruszewo ulice: Błękitna, Brzozowa, Cisowa, Grabowa, Jęczmienna, Jodłowa, Kasztanowa, Krótka, Kwiatowa, Modrzewiowa, Ogrodowa, Pogodna, Pszeniczna, Słoneczna, Starowiejska, Szkolna, Świerkowa, Tęczowa, Żytnia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
sołectwa:-Otusz,-Pawłówko-Wiktorowo,-w tym wsie:-Pawłówko-Wiktorowo,-Wysoczka-Żegowo-w tym wsie:-Wysoczka-Wygoda,-Żegowo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
sołectwo Wielka Wieś
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów