Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Szamocin ulice: Chodzieska, Lipowa, Margonińska, Parkowa, Polna, Rolna, Staszica, Idziego Sutarskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MARCINA NOWAKA
-
14
Krzysztof Edmund Szychowiak
13
(4,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA
-
15
Jarosław Kazimierz Woźniczka
162
(52,43%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Łysiak
61
(19,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ
-
16
Tomasz Jabłoński
73
(23,62%)
Okręg 2
Szamocin ulice: Dworcowa, Ogrodowa, Plac Wolności
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA
-
15
Wojciech Nalewalski
69
(32,09%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sławomir Edwin Rybarczyk
112
(52,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ
-
16
Justyna Ewa Troczyńska
34
(15,81%)
Okręg 3
Szamocin ulice: Paderewskiego, Rynek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MARCINA NOWAKA
-
14
Halina Maria Kubit
7
(4,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA
-
15
Sławomir Adam Wołowicz
92
(53,49%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Artur Krzysztof Wołowicz
31
(18,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ
-
16
Kacper Speier
42
(24,42%)
Okręg 4
Szamocin ulice: 19 Stycznia od nr 12 A do końca numery parzyste, Osiedle Smolary
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA
-
15
Adam Andrzej Wiklandt
111
(49,78%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Katarzyna Anna Świerczyńska
56
(25,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ
-
16
Izabela Pisarek
56
(25,11%)
Okręg 5
Szamocin ulice: 19 Stycznia od nr 1 - 11 i od nr 13 do końca numery nieparzyste, Górna, Kościelna, Nowa, Osiedle Ks. Wacława Kusztelaka, Powstańców Wielkopolskich, Wodna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA
-
15
Michał Styza
95
(32,76%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Leszek Korpal
127
(43,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ
-
16
Hanna Joanna Kryger
68
(23,45%)
Okręg 6
Szamocin ulice: Generała Józefa Hallera, Leśna, Nowy Ludwikowiec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA
-
15
Karol Nowak
119
(55,35%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Józef Ryszard Wachowiak
27
(12,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ
-
16
Karol Jerzy Spychalski
69
(32,09%)
Okręg 7
Szamocin ulica Marcinkowskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MARCINA NOWAKA
-
14
Marcin Piotr Nowak
75
(30,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA
-
15
Tomasz Franciszek Goliński
50
(20,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jarosław Kołak
123
(49,60%)
Okręg 8
Szamocin ulice: Akacjowa, Łączna, Łąkowa, Notecka, Piaskowa, Sikorskiego, Szkolna, Szpitalna, Tartaczna, Topolowa, Witosa, Wyszyńskiego, Zachodnia, Wschodnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MARCINA NOWAKA
-
14
Jolanta Anna Sobieralska
35
(15,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA
-
15
Andrzej Bogusław Szwed
111
(47,64%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Szymon Andrzej Wiśniewski
26
(11,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ
-
16
Waldemar Semrau
61
(26,18%)
Okręg 9
Nałęcza, Józefowice, Kosarzyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA
-
15
Sebastian Łosin
55
(46,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Michał Jeremin
40
(33,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ
-
16
Dawid Ryszard Nowak
23
(19,49%)
Okręg 10
Raczyn, Strzelczyki, Nadolnik
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA
-
15
Zygmunt Gidaszewski
109
(79,56%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jacek Tomasz Grochal
9
(6,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ
-
16
Adam Adamczewski
19
(13,87%)
Okręg 11
Laskowo, Mielimąka, Nowy Młyn, Piłka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MARCINA NOWAKA
-
14
Magdalena Maria Krzepisz-Davies
22
(11,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA
-
15
Krystyna Bednarska
129
(66,49%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sławomir Kidoń
20
(10,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ
-
16
Michalina Joanna Komassa-Przybylska
23
(11,86%)
Okręg 12
Atanazyn, Heliodorowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA
-
15
Danuta Teresa Polichońska
99
(40,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mieczysław Wojciech Rybarczyk
39
(15,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ
-
16
Angelika Grucholc
109
(44,13%)
Okręg 13
Borowo, Borówki, Jaktorowo, Jaktorówko, Swoboda, Szamoty
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MARCINA NOWAKA
-
14
Mateusz Kołodziejewski
20
(10,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA
-
15
Natalia Maria Latańska
57
(29,23%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Katarzyna Latosińska
65
(33,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ
-
16
Sylwia Monika Ciszewska
53
(27,18%)
Okręg 14
Lipia Góra, Sokolec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MARCINA NOWAKA
-
14
Weronika Walczak
61
(29,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA
-
15
Bernard Henryk Michalski
33
(15,94%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Aleksandra Maria Hoppenheit
28
(13,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ
-
16
Rafał Ryszard Wiora
85
(41,06%)
Okręg 15
Józefy, Lipa, Nowy Dwór
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MARCINA NOWAKA
-
14
Barbara Dawidowicz
20
(11,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZA KUCNERA
-
15
Anna Drożdż
58
(32,95%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Michał Jan Stelter
63
(35,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I ROZWÓJ
-
16
Karolina Gałan
35
(19,89%)