Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Bombla, Łomy, Łosiniec
Pokaż więcej
Leszek Jan Wróbel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
41
(53,95%)
Józef Gliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KORYCIN
35
(46,05%)
Okręg 2
Sołectwa: Brody, Przesławka, Stok, Wojtachy
Pokaż więcej
Teresa Rutkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KORYCIN
10
(11,76%)
Julita Wasilewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
75
(88,24%)
Okręg 3
Sołectwa: Aulakowszczyzna, Gorszczyzna, Szumowo
Pokaż więcej
Józef Zawadzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
18
(22,22%)
Jerzy Burak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KORYCIN
63
(77,78%)
Okręg 4
Sołectwa: Dzięciołówka, Ostra Góra (Nowinka wchodząca w skład tego sołectwa)
Pokaż więcej
Urszula Chociej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
32
(45,07%)
Kazimierz Urban
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KORYCIN
39
(54,93%)
Okręg 5
Sołectwa: Długi Ług, Szaciłówka
Pokaż więcej
Grzegorz Sieńko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
52
(54,74%)
Zdzisław Lachowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KORYCIN
43
(45,26%)
Okręg 6
Sołectwo Korycin, w skład którego wchodzą ulice: Białostocka, Browarna, Grodzieńska, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Rynek, Słowiańska, Trakt Królewski, Truskawkowa
Pokaż więcej
Emilia Lengiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
58
(56,86%)
Grażyna Micun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KORYCIN
44
(43,14%)
Okręg 7
Sołectwo Korycin, w skład którego wchodzą ulice: Knyszyńska, Krukowska, Ogrodowa, Pogodna, Szkolna, Witosa, Zygmunta III Wazy
Pokaż więcej
Cezary Gryko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
31
(31,96%)
Marek Brylewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KORYCIN
66
(68,04%)
Okręg 8
Sołectwo: Krukowszczyzna
Pokaż więcej
Janusz Małyszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KORYCIN
0
(0,00%)
Okręg 9
Sołectwa: Białystoczek, Popiołówka
Pokaż więcej
Antoni Mróz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
54
(73,97%)
Bogdan Małyszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KORYCIN
19
(26,03%)
Okręg 10
Sołectwo: Kumiała
Pokaż więcej
Antoni Pakuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KORYCIN
0
(0,00%)
Okręg 11
Sołectwa: wieś Skindzierz, kolonia Skindzierz
Pokaż więcej
Inga Kimborowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
22
(34,92%)
Ewa Jakowiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KORYCIN
41
(65,08%)
Okręg 12
Sołectwa: Wysokie, Zagórze
Pokaż więcej
Zdzisław Sitko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KORYCIN
0
(0,00%)
Okręg 13
Sołectwa: Mielniki, Olszynka, Rudka, Zakale
Pokaż więcej
Paweł Andrysewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
31
(39,24%)
Radosław Andrysewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KORYCIN
48
(60,76%)
Okręg 14
Sołectwa: Laskowszczyzna, Zabrodzie (Romaszkówka wchodząca w skład tego sołectwa)
Pokaż więcej
Stanisław Szubzda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KORYCIN
0
(0,00%)
Okręg 15
Sołectwa: Rykaczewo, Wyłudki, Wyłudy
Pokaż więcej
Iwona Chwiećko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KORYCIN
0
(0,00%)