Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miejscowość Cisna-numery: 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 40A, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 75, 83, 84, 85, 90, 95, 97, 99, 100, 107, 114, miejscowość Habkowce
Pokaż więcej
Maria Wierzbicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA CISNA WSPÓLNA SPRAWA”
9
(16,98%)
Janusz Stanisław Błaż
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(30,19%)
Andrzej Robert Chmura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CISNA
28
(52,83%)
Okręg 2
miejscowość Cisna-numery: 87, 88, 89, 106, 109, 111, 112, 119, 120, 120C, 126, 126A 132, 137, 140
Pokaż więcej
Janusz Henryk Ziemliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA MISZTALA „SOLIDARNI Z BIESZCZADAMI”
10
(22,73%)
Joanna Mirosława Markuszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CISNA
34
(77,27%)
Okręg 3
miejscowość Cisna-numery: 21, 26, 27, 28, 30, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 76, 77, 78, 86, 91, 96, 98, 102, 104, 105, 108, 110, 113, 115, 110A, 125, 127, 128, 129, 129C, 129D, 131, 134, 136, 139
Pokaż więcej
Jakub Marcin Wierzbicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA CISNA WSPÓLNA SPRAWA”
46
(66,67%)
Krzysztof Władysław Antoniszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CISNA
23
(33,33%)
Okręg 4
miejscowość Cisna-numery: 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 29, 31, 73, 74, 80, 81, 92, 93, 94, 101, 103, 116, 118, 121, 122, 123, 124, 130, 133, 135
Pokaż więcej
Aneta Monika Wierzbicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA CISNA WSPÓLNA SPRAWA”
20
(29,41%)
Ryszard Denisiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA MISZTALA „SOLIDARNI Z BIESZCZADAMI”
23
(33,82%)
Mieczysław Szczepan Staszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CISNA
25
(36,76%)
Okręg 5
miejscowość Żubracze
Pokaż więcej
Jan Paweł Koza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA CISNA WSPÓLNA SPRAWA”
25
(43,10%)
Łukasz Żak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7
(12,07%)
Ludmiła Anna Majewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CISNA
26
(44,83%)
Okręg 6
miejscowość Majdan
Pokaż więcej
Renata Ewa Szymańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA CISNA WSPÓLNA SPRAWA”
12
(24,49%)
Zofia Bożena Kulińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(32,65%)
Łucja Koza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CISNA
21
(42,86%)
Okręg 7
miejscowość Liszna miejscowość Roztoki Górne miejscowość Solinka
Pokaż więcej
Damian Stanisław Dybaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA CISNA WSPÓLNA SPRAWA”
10
(14,08%)
Bogdan Krzysztof Niemczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(73,24%)
Mirosław Franciszek Nadolny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CISNA
9
(12,68%)
Okręg 8
miejscowość Buk miejscowość Dołżyca
Pokaż więcej
Jacek Krawiec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(50,79%)
Grzegorz Łukacijewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CISNA
31
(49,21%)
Okręg 9
miejscowość Krzywe miejscowość Przysłup
Pokaż więcej
Julia Magdalena Bernaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA CISNA WSPÓLNA SPRAWA”
19
(22,62%)
Artur Waldemar Maciejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA MISZTALA „SOLIDARNI Z BIESZCZADAMI”
3
(3,57%)
Stanisław Waligóra
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(36,90%)
Edward Karnas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CISNA
31
(36,90%)
Okręg 10
miejscowość Strzebowiska
Pokaż więcej
Stanisław Zygmunt Misztal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA MISZTALA „SOLIDARNI Z BIESZCZADAMI”
16
(32,65%)
Teresa Baranowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CISNA
33
(67,35%)
Okręg 11
miejscowość Kalnica
Pokaż więcej
Bogusław Marian Bajorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CISNA
0
(0,00%)
Okręg 12
miejscowość Smerek
Pokaż więcej
Andrzej Nalewajek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA MISZTALA „SOLIDARNI Z BIESZCZADAMI”
11
(14,86%)
Robert Niemczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA SMEREKA
36
(48,65%)
Piotr Gucwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CISNA
27
(36,49%)
Okręg 13
miejscowość Wetlina-numery: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 56, 60, 61, 62, 63, 66, 67, 70, 71, 73, 78, 79, 89, 95, 96, 105, 110, 113, 129, 146, 150, 152
Pokaż więcej
Aleksy Ryszard Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA MISZTALA „SOLIDARNI Z BIESZCZADAMI”
25
(49,02%)
Tomasz Piszczek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7
(13,73%)
Krzysztof Ludwik Sabura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CISNA
19
(37,25%)
Okręg 14
miejscowość Wetlina-numery: 13, 18, 19, 20, 21, 26, 31, 32, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 49, 53, 54, 64, 68, 72, 74, 76, 77, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 91, 92, 93, 94, 98, 99, 103, 106, 108, 109, 111, 112, 114, 116, 117, 122, 125, 126, 127, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 140, 142, 143, 151, 155
Pokaż więcej
Bożenna Joanna Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA CISNA WSPÓLNA SPRAWA”
5
(9,26%)
Michał Marek Gawron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA MISZTALA „SOLIDARNI Z BIESZCZADAMI”
17
(31,48%)
Henryk Ślimak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(38,89%)
Krzysztof Jerzy Węgrzyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CISNA
11
(20,37%)
Okręg 15
miejscowość Wetlina-numery: 22, 23, 24, 28, 29, 30, 36, 40, 40A, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 55, 57, 65, 69, 100, 101, 102, 107, 118, 124, 128, 136, 141, 144, 145, 147, 148, 149
Pokaż więcej
Jerzy Bogusław Świątek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA MISZTALA „SOLIDARNI Z BIESZCZADAMI”
7
(9,86%)
Waldemar Marek Pietrasz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(43,66%)
Adam Paweł Andreasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY CISNA
33
(46,48%)