Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Kamieniec Ząbkowicki – ulice: Astrowa, Bratkowa, Fiołkowa, Gajowa, Parkowa, Różana, Rumiankowa
Pokaż więcej
Marcin Adam Wróbel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WASZCZUKA
105
(57,07%)
Dominik Antoni Krekora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI DLA GMINY KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
79
(42,93%)
Okręg 2
Kamieniec Ząbkowicki – ulice : Dworcowa , Kolejowa od nr 46 - 95, Krótka, Ks. Tadeusza Rojka, Ogrodowa
Pokaż więcej
Ryszard Glina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WASZCZUKA
112
(48,70%)
Maria Józefa Janik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI DLA GMINY KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
118
(51,30%)
Okręg 3
Kamieniec Ząbkowicki – ulice: Boczna, Jasna, Kręta, Leśna, Piaskowa, Polna, Szkolna, Węglowa, Wiejska, Zielona, Sołectwo: Starczów od nr 96 - 120
Pokaż więcej
Andrzej Marek Szymczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WASZCZUKA
146
(54,89%)
Ryszard Stanisław Kleniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI DLA GMINY KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
120
(45,11%)
Okręg 4
Kamieniec Ząbkowicki – ulice: Kłodzka, Krzyżowa, Lipowa, Wąska, Wileńska, Wodociągowa, Ząbkowicka od nr 33 – 65, Sołectwo : Suszka
Pokaż więcej
Józef Kołodziejczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(37,02%)
Bernadeta Chodasewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI DLA GMINY KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
148
(62,98%)
Okręg 5
Kamieniec Ząbkowicki-ulice: Kąpielowa, Kościelna, Młyńska, Paczkowska , Plac Kościelny, Ząbkowicka od nr 4 - 32 nr parzyste , Złotostocka od nr 1 - 43 nr nieparzyste
Pokaż więcej
Jerzy Hertmanowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(35,35%)
Jan Ryszard Włoch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI DLA GMINY KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
139
(64,65%)
Okręg 6
Kamieniec Ząbkowicki-ulice: Daleka, Ząbkowicka od nr 1 - 31 nr nieparzyste, Złotostocka od nr 2 – 44 nr parzyste, Sołectwo Sosnowa
Pokaż więcej
Aleksander Starżyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(20,74%)
Ryszard Michał Bierut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI DLA GMINY KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
172
(79,26%)
Okręg 7
Sołectwo: Ożary
Pokaż więcej
Paweł Jerzy Sowa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
160
(60,61%)
Krzysztof Domagała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI DLA GMINY KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
104
(39,39%)
Okręg 8
Sołectwa : Sławęcin, Śrem, Topola
Pokaż więcej
Anita Dubicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WASZCZUKA
103
(44,40%)
Lucjan Koper
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI DLA GMINY KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
129
(55,60%)
Okręg 9
Sołectwa : Chałupki, Mrokocin, Pomianów Górny
Pokaż więcej
Arkadiusz Antoni Smędzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WASZCZUKA
37
(17,05%)
Jadwiga Grażyna Kopacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI DLA GMINY KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
180
(82,95%)
Okręg 10
Sołectwo: Doboszowice
Pokaż więcej
Edward Szulin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WASZCZUKA
155
(56,36%)
Beata Barbara Nicpoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI DLA GMINY KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
120
(43,64%)
Okręg 11
Sołectwo: Starczów od nr 1 do nr 95
Pokaż więcej
Piotr Glina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WASZCZUKA
76
(38,00%)
Radosław Dariusz Myszogląd
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI DLA GMINY KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
124
(62,00%)
Okręg 12
Kamieniec Ząbkowicki – ulice: Nauczycielska, XXX lecia od nr 1 do nr 12B, Zamkowa Sołectwo: Byczeń
Pokaż więcej
Damian Paweł Winnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WASZCZUKA
147
(44,41%)
Tadeusz Cenarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI DLA GMINY KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
184
(55,59%)
Okręg 13
Kamieniec Ząbkowicki – ulice: Basztowa, XXX lecia od nr 14 do nr 50
Pokaż więcej
Elżbieta Małgorzata Cwek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WASZCZUKA
147
(50,69%)
Dorota Alina Pastuszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI DLA GMINY KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
143
(49,31%)
Okręg 14
Kamieniec Ząbkowicki-ulice: Cicha, Kolejowa od nr 1 do nr 22, Krzywa, Mostowa, Skorolecka, Szpitalna
Pokaż więcej
Kazimierz Urbaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WASZCZUKA
103
(34,92%)
Bogusława Tokarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI DLA GMINY KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
192
(65,08%)
Okręg 15
Kamieniec Ząbkowicki-ulice: Kolejowa od nr 23 do nr 45E, Osiedle Bolesława Chrobrego, Osiedle Bolesława Krzywoustego, Osiedle Przylesie, Sadowa, Urzędnicza
Pokaż więcej
Marzena Małgorzata Albrecht
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA WASZCZUKA
145
(48,33%)
Sylwia Dorota Demidowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNI DLA GMINY KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
155
(51,67%)